En Güzel Erkek Parfümleri: Ünlü Markalar İndirimli Online Satışta

En Güzel Erkek Parfümlerinde Avantajlar Galeri

Parfümler, günlük hayatın bir parçası haline gelmiş durumda. Kadınlar ve erkekler, güzel kokmak için en özel ürünleri satın alıyor. Çünkü güzel bir koku, insanın kendisini çok iyi hissetmesini sağlıyor. Bu ürünler, insanın kendisine olan güvenini sağlarken, karşıdaki insanları da etkilemektedir. En güzel ürün kullanıldığında, çevrenize harika bir koku yayılacaktır. Bu nedenle kozmetik ürünler tasarlayan markalar, en özel kokuları hazırlamak için sürekli arayış içindedirler. En güzel erkek parfümleri, bitki özlerinden yapılmaktadır. Erkeklere özel kokular, içlerindeki esans ve parfümün oranına göre adlandırılmaktadır. Örneğin Eau de parfüme yüzde 7 ila 15 oranında esans içermektedir. Parfüm'de ise bu oran yüzde 15 ila 40 seviyelerindedir. Oran arttıkça kokunun kalıcılığı da artmaktadır. Bu nedenle kalıcılığı en az olan ürün de Eau de parfüme olmaktadır. En güzel bir şekilde kokmak için de kalıcı olan kokuların satın alınması ve kullanılması önerilmektedir.

Ürünlerdeki Notaya Dikkat!

Ürünler nota ile değerlendirilir. Bu notalar, kokuların kalıcı etkisini belirlemektedir. Örneğin üst notalar, sıkıldığı an koku veren ve etkisi çok çabuk yok olan anlamına gelmektedir. Orta notalardaki ürünlerin kokusu, kullanıldıktan yaklaşık bir saat sonra ortaya çıkar ve bir süre kalıcıdır. Baz notalar ise kalıcı olan çeşitlerdir. Etkisi yarım saat sonra ortaya çıkar ve gün boyu kalıcı etkisiyle güzel kokmayı sağlar. Aslında kokular, her insan tarafından kullanılmalıdır. Bu, hem kendisine, hem de çevresindekilere olan saygının bir sonucudur. Kötü kokan bir insan, çevresindekileri rahatsız eder. Oysa güzel kokan bir kişi, çevresine de mis gibi bir koku yayacaktır. Dolayısıyla bulunduğu ortam da buna bağlı olarak kötü kokmayacaktır. Duş alındıktan sonra sürülecek harika bir koku, gün boyu çevreye mis gibi hava katacaktır. En güzel erkek parfümlerini satın almadan önce ten ve saç rengi oldukça önemli olmaktadır. Kokuların seçimi, ten yapısı ve saç rengi ile doğru orantılıdır. Örneğn sarışınlar çiçek, esmerler baharatlı, kumral tenlilerin ise her iki koku arasında kalanları tercih etmeleri tavsiye edilmektedir. Gündüz saatlerinde ferahlatan ve hafif kokular, geceleri ise yoğun kokular tercih edilebilir. Kokunun uzun süre kalıcı olması için kullanılan yerin de önemi vardır. Örneğin kulak arkası, ense, dirseklerin iç bölgeleri, kokunun uzun süreli kalmasını sağlamaktadır. Bunun nedeni, bu gibi bölgelerin damarlara yakın olmasıdır. Bu ürünlerin tezgahlardan satın alınmaması gerekmektedir. Tezgahlarda satılan ürünler sahtedir ve çeşitli sağlık sorunlarına neden olabilmektedir. Kenzo, Dolce Gabbana gibi markaların ürünleri tercih edilebilir.

Erkeklere Özel Kokularda Online Avantajlar

Erkek ya da kadın olsun bu ürünler seçilirken mutlaka orijinal olanlar satın alınmalıdır. Orijinal ürünler biraz pahalı olabilir ancak online alışveriş sitelerinde uygun bir fiyata bulunabilir. Morhipo, Balerin Kozmetik gibi online alışveriş siteleri, erkeklere özel olarak hazırlanan bu özel ürünleri indirim fırsatlarıyla satmaktadır. Sitelerden satın alınan ürün, orijinal ambalajı içinde kapıya kadar teslim edilmekte, üstelik bu teslimat için ayrıca bir ücret ödenmemektedir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Morhipo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları