En Çok Satılan Kitaplar: İndirimli kampanya fiyatlarıyla

En Çok Satan Kitaplar Galeri

İnsanlar doğdukları andan itibaren birçok eğitim sürecinden geçiyor. Bunlar arasında en etkili öğrenme yolu ise okumaktır. Bilgi ve bilişim çağında yaşadığımız şu dönemde kitap okumak hayatımızda oldukça önemli bir yere sahiptir. Büyük edebi yazarların çoğunun hayatının yarısını okuyarak geçirdiğini söyleyebiliriz. Okumak hem dil bilgimizi, hem de düşünce ve hayal gücümüzü geliştiriyor. Özellikle okuma alışkanlığının küçük yaştan itibaren başlaması da uzmanlar tarafından önerilen durumlardan birisidir. Her yıl yerli ve yabancı amatör olsun ya da profesyonel binlerce yazar Türkiye'de yeni kitabını çıkarmakta ve pazara sunmaktadır. Ünlü yazarlar kendilerini takip eden fenomenlerini bu konuda heyecanlandırırken yeni yazarlarda kendini ispatlamaya çalışıyor.

Ayın ve Yılın En Çok Satan Eserleri!

Ayın ve Yılın En Çok Satan Eserleri!

Türkiye'de şu sıralar fantastik seri kitaplar ve romanlar oldukça büyük rağbet görüyor. Film ya da dizisi çekilen yerli ve yabancı eserlerin sayısı ise gün geçtikçe artıyor. Dizisi yayınlananlar özellikle anında en çok satılanların tepesi çıkmakta. Özellikle bu konuda yabancı yayınlar daha ön planda. Kitap seçerken dikkat etmeniz gerekenler arasında seveceğiniz tarz olması oldukça önemlidir. Kitapyurdu.com ve Idefix.com en çok satılan kitaplar arasından birini seçmek istiyorsanız size yardımcı oluyor ve en çok rağbet edilenleri sıralıyor. Yeni çıkanlar ve çok satılan kitaplar sürekli güncellenmekte ve karşınıza öyle çıkmakta. Aşk romanı sevenler için E.L.James'in kaleme aldığı "Grinin Elli Tonu" ve yerli yazarlarımızdan olan Esan Gül'ün yazdığı "Aşk Terapisi" bu yılın favori kitapları arasında yer alanlardan. Bu yıl özellikle İskender Pala birçok kitabı ile en çok satanların zirvesinde durmakta. Aşka Dair adlı eserinin yanında Od, Şah ve Sultan yine bu yılın favorileri arasında. İhsan Oktay Anar'ın uzun yıllardan sonra merakla beklenen eseri "Yedinci Gün" yine zirvelerde yer alanlardan. Bu yıla damga vuran eserlerden bir tanesi de Ahmet Ümit'in yazdığı "Sultanı Öldürmek" isimli eser. Aşkın Gözyaşı adı altında bir seri oluşturan Sinan Yağmur'un Hz.Hüseyin'in şehit edilişini anlatan Kerbala isimli roman da bu yıl yine istediği ilgiyi alanlardan. Debbie Macomber tarafından kaleme alınan "Tanrı Daima Tebdil- i Kıyafet Gezer" isimli eserde hayat ile alakalı pozitif düşünceler yer alıyor. Tarihi ve aşk romanlarından sıkılanlar için "Secret" tadında bir eser. "Aklından Bir Sayı Tut", "Küçük Mucizeler Dükkanı", "Şah Mat" ve yine "Aklından Bir Sayı Tut" adlı eserin sahibi olan John Verdon tarafından ele alınan "Gözlerimi Sımsıkı Kapat" bu yılın en göze çarpanlarından.

Online Alışveriş Fırsatı!

Osmanlı tarihinin yanı sıra aşk romanlarına kadar birçok eser Kitapyurdu.com ve Idefix.com'da karşınıza çıkıyor. En çok satanlar sekmesini tıklayarak haftalık, aylık ve yıllık seçeneklerinden dilediğiniz kategoriye bakabilirsiniz. Online alışveriş şansı ile hiç yorulmadan kısa sürede bu ürünlere ulaşmak artık mümkün. Üstelik indirim kuponları ve hediye çekleri de sitemizde sizi ücretsiz bir şekilde bekliyor. Fırsat kodlarından yararlanın ve arkanıza yaslanarak siparişlerinizi verin.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Roman
  • Kitapyurdu
  • idefix
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları