Emla Krem: Acısız Epilasyon Kremi, Kullanıcı Yorumları ve Şikayetler

Emla Krem Farkını Hissedin Galeri

Tüm bayanların sorunudur epilasyon. Çoğu bayan çektiği acılardan şikayetçi olurken, üretici firmalar ise buna bir çözüm arama yollarına girmiştir. Bu çözüm arama evresinin ardından acıyı büyük oranda azaltan Emla Krem, şimdilerde bayanların oldukça gözdesi. Kullananlar tarafından kesinlikle tavsiye ediliyor. Hissedilen acı sonrası epilasyon yaptırmak bayanlar için bir işkenceye dönüşüyor.Epilasyon yerine jilet ve tüy dökücü kremler kullanılıyor.Tabi bu da cildiniz büyük oranda tahriş ediyor.Hiç de sağlıklı olmayan bu yöntemler belli bir süre sonra ciltte problemlere neden oluyor. Emla Kremin kullanımı oldukça basit. Epilayon öncesi, epilayon bölgesine uygulanıyor ve yediriliyor. Bir süre bekletilerek uygulanan bölgenin uyuşması bekleniyor. Uyuşma oluştuktan sonra, epilasyon (ağda-epilasyon makinası) şeklinize göre işleminizi tamamlayabiliyorsunuz.

Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Tabii doğal olarak ürünün kullanımı kadar sonrası da önemlidir. Ürün "ph" derecesi bakımından cilde uygun şekilde üretiliyor ve epilasyon sonrası tüylerin oluşumunda tüy diplerinde kalınlaşmayı da önlüyor. Bayanların acısını ileri derecede azaltan bu ürünü almak çok kolay. Tüm eczanelerde uygun fiyatlara sizlere sunuluyor. Sağlık güvencesi olanlar için ise daha kolay. Sağlık sigortası kuruluşları tarafından da karşılanabiliyor. Tüm bu etkilerine rağmen bu ürünü genital bölge, yaralar ve çocuklar üzerinde kullanmayınız. Bu ürün, normalde bir anastezi ilacıdır. Ameliyat sırasında doktorların kullandığı bir üründür. Bu yüzden hamile bayanların kullanması pek tavsiye edilmiyor. Ancak doktorların dikkat çekmek istediği konu ise, bu ürünün keyfe kader kullanılmamasıdır. Yani ürünü kullandıktan belli bir süre kadar tüylenmede gecikme olacaktır. Bu süreç içerisinde siz daha da geciksin diye üst üste kullanırsanız, beraberinde istenmeyen problemleri de getirebilir diyor uzmanlar... Tüylenme başlayana kadar beklemekte fayda vardır görüşünü savunmaktalar. Bu ürün, düzenli bir şekilde kullanıldığında, kalıcı çözümler üretebiliyor. Sonuçları klinik laboratuvarlar sayesinde kanıtlanmış olan bu ürüne, başta eczanaler olmak üzere, birçok benzer sağlık ürünleri satan yerlerden satın alabilirsiniz

Kullanıcı Yorumları ve Şikayetler

Emla Kremi kullananlar oldukça memnun. Epilasyon öncesi kullanılan ve epilasyon sırasında acı hissedimini azaltan bu ürün sayesinde artık epilasyon yapmak bir işkence olmaktan çıkmış durumda. Kullanan bayanların büyük çoğunlunun memnun olduğu bu krem uygulama bakımından da oldukça kolay ve sağlıklı. Bazı bayanlar ilk başlarda acı hissedeceklerini umarak başlamış olsalar da, Emla krem onları yanıltmaya yetmiştir. Bu konudaki kullanıcı yorumlarını, bu makalenin altında bulabilir, ürünü kullanmadan önce genel bir bilgi edinmiş olabilirsiniz. Genital bölge hariç tüm tüy diplerinde uygulayabileceğiniz bu Ürün tüm eczanelerde ve doktorunuza da yazdırabilirsiniz. Bazı yorumlara göre bayanlar bu ürünü yoğun bir şekilde sürdüklerini bazıları ise daha çok beklettiklerini ve acıyı daha aza indirgediğini,hatta çok bekleten (30-45 dakika) bayanların hiç acı hissetmediğini söylüyorlar. Denemek ve görmek lazım... Sizler de epilasyon yaparken acı hissetmek istemiyorsanız, bu ürün tam da aradığınız ilaç. Tüm eczanelerden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları