Emin Otomotiv: Faizsiz Otomobil Almanın En Kolay ve Hesaplı Yolu

Emin Otomotiv Galeri

Otomobil satın alırken en önemli şey, herkesin isteği, güvenilir bir firmayı seçmek ve istenilen araca en uygun fiyat ile sahip olmaktır. “Otomobil almanın en kolay yolu” sloganıyla hizmet veren Emin Otomotiv’in İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak üzere birçok şehirde şubesi bulunuyor. 1991 yılında eşine rastlanmayan bir sistemi başlatan şirket, herkesi sorunsuzca araç sahibi yapmayı amaçlıyor. Bu sisteme “El Birliği Sistemi” adını vermiş. Araç sahibi olmak isteyen kişinin, bu sistemden yararlanabilmesi için öncelikle ne tür bir araç alacağına karar vermesi gerekiyor. Sıfır veya ikinci el bir araçta karar kılındıktan sonra müşteri, aylık ödeyebileceği taksitleri bildiriyor. Seçilen aracın fiyatına ve taksit biçimine göre aracın teslimat tarihi belirleniyor. Emin Otomotiv, taksitli araç satışlarında fiyata sadece bir organizasyon maliyeti ekliyor. Bunun dışında müşteriden hiçbir faiz talep edilmiyor. Sistemin en güzel yanlarından biri de, Türkiye’nin her ilinden araç satın alınabilmesi imkânıdır. İnsanları kredi faizlerinden kurtaran bu yöntemde, müşteri ödeyebileceği aylık kredi miktarını ve taksit sayısını bizzat kendisi belirliyor. Taksit ödemelerinde yaşanabilecek sıkıntılar için de müşterilere bir çözüm olanağı sunuluyor. Ayrıca ödemelerde sıkıntı yaşandığı durumlarda, taksitleri dondurabiliyor. Herhangi bir terslikte, müşterinin sistemden ayrılmasının önünde bir engel yok. Müşteri sistemden ayrılmak isterse, o tarihe kadar ödemiş olduğu taksitler kendisine geri ödeniyor. Müşteri dilerse, taksitlerini ödemekte olduğu aracın modelini, markasını ve taksitlerini değiştirme imkânına her zaman sahip oluyor. Araç teslimine kadar ödenen taksitler için müşteri isterse firmadan teminat senedi alabiliyor. Otomobil satın alacak kişilerde çeşitli kriterler aranmıyor ve müşterilerin karşısına engeller çıkarılmıyor. Tüm işlemler tamamen karşılıklı güven içerisinde ve yasal olarak yapılıyor.

Emin Otomotiv'in Sunduğu Özel Ayrıcalıklar

Her bütçeye ve her gelir düzeyine hitap eden otomobil seçeneklerini firmada bulmanız mümkün. İnternet sitesinde “Haklı Müşteri Hattı” isimli bir iletişim bölümü bulunuyor. Ayrıca müşterilerinin önerilerine, şikâyetlerine ve sorularına son derece önem veriyor. Dileyenler, kendilerini zorlamayacak taksitler belirleyerek, firmanın karar verdiği tarihte aracına kavuşabiliyor. Aracını erkenden teslim almak isteyenler için de bir yöntem sunuluyor. Belli bir miktar peşinat ödeyen müşteriler, taksit ödemelerinin yarısına gelmeden araçlarını teslim alabiliyorlar. Ayrıca firmanın, taksit ortası teslimat sistemi de bulunuyor. Teslimat tarihine kadar, toplam taksit sayısının yarısını ödemiş olan müşterilere araçları sorunsuzca teslim ediliyor. İsteyen müşteriler, firmanın çekiliş üzerine kurulu sistemine de dâhil olabiliyor. Örneğin; 20 taksitle araç satın almış kişiler arasında çekiliş yapılıyor. Bu kişilerden kazanan, 1 aylık taksitini ödemişken aracına kavuşabiliyor. Kredi çekmekte zorlanan, istediği aracı bulamayan, küçük taksitlerle araba sahibi olmak isteyen herkesin yararlanabileceği bu sistemden yararlanmak için firmanın internet sitesine girilmesi yeterli. Telefon numarası verildiği takdirde, şirketin yetkilileri ve temsilcileri müşterilere ulaşarak ayrıntılı bilgi veriyorlar.

Faizsiz Otomobil Almanın En Kolay Yolu

Faizsiz otomobil almak istiyorsanız bankaların kredi avantajlarından yararlanın. Taksitler halinde aldığınız krediyi geri ödeyin. Kolaylıkla araç sahibi olun. Yapı Kredi bankası ve Akbank gibi birçok banka araç kredisi vermektedir. Online Emin Otomotiv orjinal sitesini de inceleyebilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları