Elle Shoes: 2012 Modelleri ve Online Alışveriş Fırsatları Burada!

Elle Shoes: 2012 Modelleri ve Online Alışveriş Fırsatları Burada! Galeri

Elle shoes 1977 tarihinde Türkiye'de dünyanın en gözde ayakkabı modellerini Türk bayanların beğenisine sunmustur. İlk atölyesini İstanbul'da Gedikpaşa semtinde kuran firma burada üretime başlamıştır. Ardından Rumeli Caddesinde ilk mağazasını açmış; kısa sürede çok popüler ve en çok tercih edilen marka haline gelmiştir. Firma sahipleri Hasan Acar ve Fehim Akardır. Firmanın ilk hedefi çok kısa sürede ayakkabı ve modayı takip eden kişilerin vaz geçilemez adresi haline getirmektir. Ayakkabı dünyasına adını altın harflerle yazdıran firma en güncel ayakkabı moda ve tasarımlarını haylen devam ettirmektedir.

Elle Shoes Mağazası

Elle shoes ürünleri iş hayatında büyük bir rol oynayan ayakkabı modası ve gözde modellerini piyasaya sürdükçe bayanların giyim zevklerini başlı başına değiştirmiştir. Günümüzdede en çok tercih edilen mokasen, postal, babet, diz üstü çizme, çivili ve troklu gibi ürünleri kadınların beğenisine sunmuştur. Firma her geçen gün dahada büyümektedir. Günümüzün en yüksek teknolojisini kullanarak şuanda Hadımköy'de bulunan fabrikasında en yeni model ve tasarımlarını üretmektedir.

Ayakkabıların Zararları

Bayanlar en şık ayakkabıları giymekten asla vazgeçmemişlerdir. En çok tercih ettikleri ise topuklu ayakkabılardır. Bayanların topuklu ayakkabı almadan önce dikkat etmeleri gerekmektedir. Kalitesiz ve markasız olan topuklu ayakkabı modelleri insan sağlığını tehlikeye atmaktadır. Amerikan Hackensack Üniversitesi'nde görev yapan doktor Morris Morin topuklu ayakkabıların uzun bir süre kullandıktan sonra ayakklara acı verdiğini ve bu verdiği zararın gittikçe arttığını belirtmektedir. Yapılan başka bir araştırmaya göre yüksek topuklu ayakkabı giyen bayanların %45'inin yürürken acı çektiğini fakat yine de şık görünmesinin daha önemli olduğunu belirtmektedir. Yüksek topuklu ayakkabıların normal ayak şeklini bozmaması ve ayakkabının fazla sıkı olmaması gerektiğini belirtmektedir. Bu nedenle ayakkabı alırken kaliteli ve ünlü markalar tercih edilmedilir. Elle shoes kalite ve ayak sağlığının önemini ilke edinmiştir.

Ayakkabı Seçiminin Önemi ve Online Fırsatlar

Ayak sağlığını korumak için çeşitli tabanlıklar mevcuttur. Ayakkabının modeli yürüyüş düzenini bozmamalıdır. Ayakta herhangi bir şekil bozukluğu var ise ayakkabıyı ayak şekline göre yaptırmak gereklidir. Ayakkabının fazla sert ve sıkı olması bir süre sonra ayakda ağrı ve sancıya neden olabilir. Ayakkabı tabanlıkarı yere uygulanan basıncın eşit bir şekilde dağıtılmasını sağlar. Yumuşak tabanlıklar ise ayakta olan sorunu ayağın normal yapıya dönmesine yardımcı olur. Ayrıca tabanlıkların yürüyüş sırasında ayakların yaylanmasına destek vermektedir. Tabanlıklar ayakkabıda oluşan yıpranmaları düzeltmezler. Alanında uzman doktorlar her ayakkabıya mutlaka tabanlık kullanılması gerektiğini belirtmektedir. Günümüzde birçok sahte ürün piyasaya dağılmş ve insan ayak sağlığını tehlikeye atmaktadır. Ayakkabı alırken mutlaka ayakkabı mağazalarından ve kaliteli firmaların ürünleri tercih edilmelidir. Elle shoes ayakkabılarına Günümüz teknolojisi sayesinde internet üzerinden en gözde ve en son modellerine uygun ve indirim fırsatı ile sahip olmak mümkündür. Bu ürünlere Pabbuc.com ve Zizigo.com gibi online alışveriş sitelerinden indirimli fiyatlarla temin edilebilir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları