Elektrikli Süpürge Fiyatları: Beko, Bosch, Arçelik Model Tavsiyeleri!

Elektrikli Süpürge Fiyatları: Beko, Bosch, Arçelik Model Tavsiyeleri! Galeri

Evin kaba temizliğinde en önemli görev elektrik süpürgelerini düşmektedir. Süpürgenin emiş gücü ne kadar fazla ise temizleme gücü de o kadar fazla olur. Piyasadaki çeşitli marka ve model elektrik süpürgeleri bulunmakta ve her geçen gün teknolojiye paralel olarak gelişmektedir. Arçelik, Bosch ve Beko firmalarının ürettikleri elektirkli süpürgeler ve model tavsiyeleri bu yazıda ele alınmıştır. Elektrikli süpürge fiyatları ve modelleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir.

Elektrikli Süpürge Fiyatları ve Model Tavsiyeleri

Elektrikli süpürge fiyatları ve model tavsiyeleri:
Bosch BGS52230 Elektrik Süpürgesi: Bu modelin teknik özellikleri; toz torbasız olan bu modelde, torba değiştirme derdi veya satın alma derdi yok. Ses seviyesi çok düşük olan makine buna rağmen emiş gücü oldukça yüksektir. Makinin yapımında iç aksanlarda kullanılan ses yalıtım malzemesi ile motor sesini dışarı vermeyerek sessiz çalışmaktadır. Temizlenebilir filtre sistemi ile oldukça kullanışlıdır ve pratiktir. Filtreler uzun ömürlü ve yıkanabilir hijyenik filtreleme sistemi ile çalışma sırasında dışarıya tozlu veya kirli hava çıkışı olmaz. Toz kapasitesi 3 litre olan bu modelde cihazı boşaltma ve temizleme oldukça kolaydır. 3 adet süpürme aparatı bulunan bu modelde uzun kablo sayesinde süpürme alanı da 11 metreye çıkmaktadır. Dikey ve yatay olarak park etme özelliği sayesinde fazla alan kaplamaz ve kolayca kaldırılabilir.
Beko BKS5316 Elektrik Süpürgesi: Bu modelin teknik özellikleri; hepa filtre sayesinde havadaki en ufak toz parçacıklarını bile hapsedebilir. Bu modelde 6 adet filtrasyon kademesi bulunmaktadır. Gövdeden emiş gücü ayarlanabilen makinenin 230 watt gibi oldukça yüksek bir emiş gücü vardır. Yüksek emiş gücüne rağmen 82 dba gürültü seviyesi ile bir elektrik süpürgesine nazaran oldukça sessizdr. Metal teleskopik borusu bulunan makinenin 360 derece dönebilen hortumu sayesinde manevra kabiliyeti oldukça yüksektir ve kullanım açısından rahattır. Toz kapasitesi 2.8 litre olan bu modelin dezavantajlarından bir tanesi toz hanesi dolum göstergesi olmamasıdır. Kablo uzunluğu 8 metre olan makinede süpürülecek alan için oldukça iyi bir mesafedir. Park etme özelliği ise sadece yataydır.
Arçelik S4210 Elektrik Süpürgesi: Bu modelin teknik özellikleri; 350 watt emiş gücü ile çok kuvvetli bir makinedir. Emiş gücü yüksek olmasına rağmen 74 dba gibi düşük seviyede gürültü çıkartır. Hepa filtre sayesinde havadaki mikron büyüklüğündeki tozlar dahi süzerek temizler ve 8 adet filtrasyon kademesi bulunmaktadır. 360 derece dönebilen hortum özelliği ile manevra kabiliyeti oldukça yüksektir. 4.5 litre toz kapasitesi olan bu modelde toz torbası dolum göstergesi ile kullanıcıyı uyarır. Kablo uzunluğu 6 metre olan bu model normal bir ev için oldukça idealdir. Yatay ve dikey olarak park etme özelliği ile kolayca kaldırılıp evin herhangi bir köşesinde saklanabilir.

Elektrik Süpürgesi Fiyatları ve Alışveriş

Arçelik, Bosch, Beko elektrikli süpürge modelleri hakkında bilgileri firmaların internet sitelerini ziyaret ederek ya da en yakın mağazaya uğrayarak öğrenilebilir. Hepsiburada, teknosa, gittigidiyor ve Arçelik, Bosch, Beko firmalarının resmi internet sitelerinden kampanyalar ve elektrikli süpürgeler hakkında bilgi alınabilir, alışveriş yapılabilir. Online olarak ürünleri satın alabileceğiniz diğer online mağazalar ise, Hızlıal, Teknosa ve Darty gibi online alışveriş siteleridir. Ayrıca Arçelik online mağazasından da piyasa fiyatınınn çok altına Arçelik ürünleri almanız mümkün.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Teknosa
  • GittiGidiyor
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları