Electro World

Electro World Galeri

Sunduğu hizmetlerin ve ürünlerin fiyat, performans ve kalitesiyle alışverişseverlerin yüzünü de cebini de güldürmeyi amaç edinmiş olan Electro World, Avrupa'nın önde gelen elektronik ürünler perakendecilik grubu Dixons Retail plc'nin tescilli markasıdır. Türkiye'de Dixons Retail / Esas Holding / ODESA ortaklığı ile teknoloji ürünlerinin satışına yönelik faaliyetlerine devam eden Electro World, elektronik perakende sektöründe fiyat, çeşit ve hizmette en doğru bütünlüğü sunmak ve bu sayede müşterilerine en iyi satın alma deneyimini yaşatmayı amaçlamaktadır. Alışverişseverlerin beklentilerini ve ihtiyaçlarını çok iyi analiz eden ve satış danışmanlarını verdiği eğitimle bu doğrultuda yetiştiren Electro World, teknoloji ürünlerinde en iyiyi tercih eden müşterilerini satın alım sürecinin her safhasında desteklemektedir.


Yüzünüz de Gülsün Cebiniz de!

Yüzünüz de Gülsün Cebiniz de!

Geniş bir ürün yelpazesi ve çeşitliliği sunan Electro World'ün kullanıcıların beğenisine sunduğu kategoriler; kahverengi eşyadan telekomünikasyon ürünlerine, bilgisayar yazılım ve donanımından beyaz eşya ve küçük ev aletlerine, mutfak ekipmanlarından çeşitli aksesuarlara değişmekte. Bu sayede teknolojik ürünlerde istenilen her şeyi Electro World mağazalarında en uygun fiyata veya Avrupa'nın önde gelen elektrikli ürünler perakendecilik grubu olan Dixons Retail plc kanalıyla online alışveriş portalında bulmak mümkün.

Elektro World Satış Noktaları

Türkiye'de faaliyete geçtiği günden beri düzenli bir pozitif ivmeyle büyüme gerçekleştiren Electro World bugün 14 şehirde 25 mağazası ve 50.000 m2’ye yakın satış alanı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Elektro World ürünlerine, Ankara, İstanbul, Konya, Edirne, Denizli, Yalova, Şanlıurfa, Bolu, Karabük, Kocaeli, Tekirdağ, Diyarbakır ve Sakarya'daki birçok mağazası aracılığıyla kolayca ulaşılabilir. Electro World'ü çatısı altında bulunduran Dixons Retail’in perakende ve e-ticaret markaları; İngiltere ve İrlanda'da PC World, Currys ve dixons.co.uk, Orta Avrupa ve Türkiye'de Electro World, İskandinavya'da Elkjøp, İtalya'da UniEuro, Yunanistan'da Kotsovolos, Fransa, İspanya, Italya ve İsveç'te PC City ve Avrupa çapında da Pixmania.com olarak sıralanıyor.

Online Alışveriş Seçeneği

Online Alışveriş Seçeneği

Elektro World'de bilgisayar, beyaz eşya, küçük ev aletleri, telekom, fotoğraf, kamera, oyun gibi birçok kategorideki ürünü bulabilirsiniz. Elektro World'ün web sitesinden online kataloğu görüntüleyebilir, mağazalarında gerçekleşen fırsatlardan ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Electro World'ün sunduğu "en düşük fiyat garantisi, 5 yıla varan garanti, 30 gün içinde iade, vs." gibi hizmetlerle ve daha birçok konuyla ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Electro World
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları