Elbise Mayo: Yeni Sezon Modellerinde İnanılmaz Online İndirimler

Elbise Mayo: Yeni Sezon Modellerinde İnanılmaz Online İndirimler Galeri

Yaz aylarının gelmesiyle, tatil mekanları da dolmaya başladı. Yazın sıcak günlerini daha rahat geçirmek için sahil kenarlarına gidenler, en çok da mayo ve bikini alışverişi yapıyor. Yaz aylarında satışlarında büyük bir artış görülen deniz giysilerinde, tüketicilere birçok model ve renk seçeneği sunuluyor. Genelde bikinili görmeye alıştığımız bayanlar, son yıllarda üretilen mayokini, tankini ve elbise mayo gibi ürünlerle de karşımıza çıkmaktadır. Kendisini içinde en rahat hissettiği modelleri tercih eden bayanlar, yaz aylarında havuz ve deniz kenarlarında boy göstermektedir. Elbiseyi anımsatan bu ürünler, fazla kiloları gizlediğinden çok daha hoş bir görüntü sergiliyor. Her bedende üretimi yapılan modeller arasında, kendinize uygun beden ve modelleri bulabilirsiniz.

Deniz Giysileri

Eski dönemlerde, tatil mekanlarında gördüğümüz bikini ve mayo modelleri, genel olarak hep aynı tarzda olurdu. Genelde renklerde çeşitliliğe giden eski dönemlerin aksine son yıllarda, ürünlerde de değişikliğe gidilmektedir. Özellikle vücudundaki fazla yağlardan şikayetçi olan bayanların tercih ettiği tankini ve elbise mayolar son yıllarda oldukça revaçta. Fazla kiloların daha az dikkat çekmesini sağlayan bu modellerde, birçok desen ve renk seçeneği bulunuyor. 2012 yaz sezonunda öne çıkan renklerin hakim olduğu modelleri, bu yaz birçok bayanın üzerinde görebilirsiniz. Bu tarz elbise modellerin üst iç kısımları, astar kumaştan yapılmıştır. Hızlı kuruma özelliği sağlayan astar kumaş, rahat bir kullanım sağlamaktadır. Son yıllarda bu ürünlerde çıkan birçok model seçeneğiyle, ince fizikli bayanların da tercihleri arasına giren bu modeller, plajlarda hoş bir şıklık yaratmaktadır. Elbise mayolar, bu sektörde en son çıkan modellerden biri olmasına rağmen, en çok rağbet gören modeller arasına girmektedir. Cıvıl cıvıl renkler ve zarif detaylarla hazırlanmış bu modeller, 2012 yaz sezonuna damgasını vuracak. Farklı beden seçenekleri sunduğundan, her vücut tipindeki bayanlara hitap etme avantajına da sahiptir.

Yeni Sezon İndirimler

Bugüne kadar duyulan modellerin çok daha ötesinde bir şıklık yakalayan elbise mayolar, birçok firmada birçok model seçeneğiyle satışa sunulmaktadır. Özellikle Kom, Ayyıldız ve Sunset gibi ünlü markalarda da koleksiyonları bulunan ürünlerin, birçok renk ve desen seçeneği de bulunmaktadır. Özellikle büyük beden bayanlara ya da basen bölgesindeki fazla yağlardan şikayetçi olan bayanlara hitap eden bu modeller, görsel açıdan daha hoş bir görünüm sağlamaktadır. Fiyatları 150 TL civarında olduğundan, her bütçeye hitap etmektedir. Bu tarz ürünlerin alışverişini yaparken, mutlaka iç astarın olmasına özen gösterin. İç astar, ürünün daha hızlı kurumasına yardımcı olduğundan, çok daha kullanışlıdır. Tüm Türkiye’de mağazaları bulunan firmalardan yapabileceğiniz alışverişlerinizi, ünlü markaların orijinal ürünlerini online cazip kampanyalar ve indirimlerle sunan; Trendyol, Markafoni, Zidaya ve Derinmor gibi internet adreslerinden de yapabilirsiniz. Bu sitelerde, ürünlerin resimli gösterimi ve detaylı bilgileri bulunması, tüketicilere büyük kolaylık sağlamaktadır. Mayo ve bikini ürünleri alırken çeşitli indirimlerden faydalanarak, bütün yaz aynı parçayı giymek yerine, 2-3 farklı model seçeneği oluşturarak yaz boyunca daha şık görünün.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kom
  • Ayyıldız
  • Derinmor
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları