ECA: Klima, Banyo ve mutfak Ürünlerinde İndirimli Online Fiyatlar

E.C.A. Galeri

50 yılı aşkın süredir Türkiye'de hizmet veren Eca yapı ve ısı sektöründe önemli bir yere sahiptir. Tasarrufu, sağlığı, estetiği ve konforu bir arada sunan şirket küvetten kombiye kadar çok çeşitli ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Dünyadaki değerli kaynakların tüketimini önlemek için enerji tasarrufu yapan ve sağlığa zarar vermeyen insan ve çevre dostu ürünler yapmak şirketin ana prensiplerindendir. Çevreye ve insana saygılı olan Eca tasarım ve fonksiyonelliği bir arada sunarak yaşam alanlarını daha keyifli mekanlara dönüştürüyor.

ECA ile Eviniz Daha Konforlu ve Şık Görünecek

İnsanlar yaşadıkları mekanlardan en büyük beklentileri konfor ve şıklık olmuştur. Bunun için fonksiyonel ve göze hoş görünen ürünler ile evlerinin konforlarını arttırmaya çabalamışlardır. Günümüz ev dizaynlarında kullanılan malzemenin fonksiyonel olması ve şıklığının yanı sıra dayanıklı ve kaliteli olması da çok önemli bir husus olarak öne çıkmaktadır. Türkiye'de kombi, banyo ve mutfak ürünleri denildiğinde ilk akla gelen şirket olan ECA, insanlara fonksiyonellik ve şıklığı kaliteyle birleştirerek kombiden küvete, armatürlerden banyo ve mutfak dolaplarına kadar bir evin ihtiyacı olabilecek banyo ve mutfak ürünlerini geniş ürün yelpazesi içinde sunmaktadır. Şirket, Türkiye geneline yayılmış geniş satış ve servis ağı ile müşterileri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedef edinmiştir. Şirket zaman zaman yaptığı kampanyalar ile hizmet verdiği insan sayısını genişletmeyi hedeflemektedir. Şirket sosyal yardım projeleri ile şimdiye kadar birçok toplum yararı hizmette de bulunmuş ve ülkemizin tarihi ve kültürel değerlerinin korunmasında yardımcı olmanın yanında eğitime de büyük destek vermiştir. Sizde evinizin konforunu ve şıklığını arttıracak kaliteli ECA ürünlerine ile cazip fiyat ve uygun ödeme koşulları ile kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

ECA Ürünlerine İndirimli Fiyatlar İle Online Sahip Olabilirsiniz

ECA ürünlerini bir çok internet sitesinde kolaylıkla bulabilme imkanına sahipsiniz. Gold Bilgisayar internet sitesinden ECAmarkalı kombi sistemlerini tedarik edebilirsiniz. İnternet sitesi bu ürünlere bedava kargo hizmeti de vermektedir. Böylece kargo masrafı diye bir şey düşünmek zorunda kalmayacaksınız. Kargo şirketi ürünü kapınıza kadar herhangi bir zarar gelmesine izin vermeden getirmektedir. Ürün elinize ulaştığı anda tek yapmanız gereken en yakın yetkili servisi arayarak kurulumu tamamlamak olacaktır. İnternet sitesi ayrıca anlaşmalı olduğu kredi kartlarına uygun taksit imkanları da sunmaktadır. Bu şekilde sizde bütçenizi sarsmadan ECA kalitesi ile tanışabileceksiniz. Ayrıca internet sitesinde diğer müşterilerin yorumlarını okuyabilir isterseniz sizde tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz. İnternet sitesini Facebook, Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinden takip ederek güncel kampanyalardan da anında haberdar olabilme imkanına sahipsiniz. İsterseniz internet sitesine mail adresiniz ile kayıt olup kampanya bilgilerin mail adresinize gelmesinide isteyebilirsiniz. Ürünü herhangi bir nedenden dolayı iade etmek istediğinizde herhangi bir sebep göstermeksizin ürün elinize ulaştığı günden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilmektesiniz. Sizde cazip fiyat ve uygun ödeme koşulları ile ECA kalitesi ile tanışıp kalite ve şıklığı bir arada yaşayabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gold Bilgisayar
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları