Duvar Saati Modelleri: Dekorasyon Ürünlerinde İndirimli Fiyatlar

Duvar Saati Modelleri: Dekorasyon Ürünlerinde İndirimli Fiyatlar Galeri

Saat, içinde bulunduğumuz mekânların en önemli aksesuarlarından biridir. Bir evin her odasında, iş yerlerinin duvarlarında, meydanlarda, bütün alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Zaman kavramı her birimiz için değerlidir. Gittiğimiz her ortamda zaman kavramına ihtiyaç duyarız. Bu sebepledir ki kullandığımız bütün mekânları faydalı aksesuarlarla zenginleştirmek isteriz. Zaman kavramına ihtiyaç duyulması ve kullanımının alışkanlık olması her şey gibi bu ürünlerin de gelişmesini ve farklılaşmasını sağlamıştır. Artık ihtiyacı gidermenin yanı sıra dekorasyon aracı olarak önemli bir şekilde yer kaplamaktadır. Farklı tasarımlar ve tarzı yansıtan ürünlerle bir saatten çok daha fazlasını elde edebilmek artık çok daha kolay olmaktadır.

Kullanım Alanlarına Göre Aksesurlar

Kullanım Alanlarına Göre Aksesurlar

Her bir kullanım alanına uygun farklı ürünler bulmak artık çok daha kolay. Mutfak için oldukça ilginç tasarımlar bulunmaktadır. Kahve fincanında, su damlası figüründe, çatal ve kaşıklarla bütünleştirilmiş ürünlerde, ekmek dilimi figüründe duvar saati gibi birçok farklı mutfak tasarımları bulunmaktadır. Oturma odaları için daha çok renk uyumunun ağır bastığı renkli ve canlı modeller tercih edilirken salonlar için daha ağır ve şık ürünler tercih edilmektedir. Çalışma odalarında kişinin iş alanını ve ilgi alanlarının lanse edildiği, çocuk odalarında ise kahramanların ve eğlenceli araçların bir araya getirilerek tasarlandığı ürünler tercih edilebilmektedir. İş yerleri de tasarımlarını ve tarzlarını duvar aksesuarlarıyla bütünlemektedirler. Daha abartı ve büyük ürünlerin tercih edildiği iş yerlerinde yine kendi tarzını lanse edebilmek oldukça mümkündür. Büyük bisikletli ürünler, tablo ürünler, kadın figürleri, manzaralı, aynalı ve bol desenli şık ve ağır ürünler tercih edilmektedir. Kendi emeğinizle de eskimiş tablolarınızı, ilginç aksesuarlarınızı, yıpranmış tavalarınızı elden geçirerek şık aksesuarlar elde edebilmenizde mümkündür.

Duvar Saati Modelleri ve Online İndirimli Siteler

Evimister online satış mağazasında çok özel indirimler bulunmaktadır. Tablo duvar saati modelleri özellikle oturma odaları için oldukça şık ve kullanışlı ürünlerdendir. Sitede daha çok cam üzerine figürlerin olduğu ve tabloların olduğu bütünleştirilmiş ürünler ağırlıktadır. Evmanya online satış mağazasında da oldukça cazip indirimler mevcuttur. Son dönemlerde en çok tercih edilen aynaların şekillendirilmesiyle oluşan aksesuarlar ve duvar saati modelleri bu sitede yerini almıştır. Aynalarla zemin renginin ön plana çıkarıldığı ürünler oldukça şık ve her alana uyacak şekildedir. Yine son dönemlerin en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan parçalı tablolarda bu sitede saat olarak kullanılmıştır. İki ve üç parçalı manzara tabloları birkaç ihtiyacı aynı anda karşılamaktadır. Klasik modeller de ilginç resimlerle farklılaştırılmıştır. Bu sitede başlıklara ayrılmış birçok ürün yelpazesi mevcuttur. Parçalı, pleksi, ayna, sticker, çerçeveli, ahşap, plak, metal ve kanvas ürün çeşitlerine muhakkak göz atmalısınız. Duvarsticker online sitesinde ilginç tasarımlar arayanlara zengin bir içerik bulunmaktadır. Ayrıca bulunduğunuz alanları farklılaştırmak ve değiştirmek için sticker alternatifleri ve bordür, pano gibi tamamlayıcı aksesuarlar bulunmaktadır. Bu ürünlere uyun fiyat avantajlarıyla sahip olabilmeniz mümkün.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evmanya
  • Evimister
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları