Duvar Saati: Duvar Saati Boyutları, Modelleri ve Fiyatları

Duvar Saati: Duvar Saati Boyutları, Modelleri ve Fiyatları Galeri

Ev dekorasyonlarının vazgeçilmez ürünlerinden biri olan duvar saati kişiye özel resim ve isim baskılı modelleri, taraftar saatleri, mutfaklar için özel olarak dizayn edilmiş, rakamların çatal-kaşık şeklinde olduğu modeller, çocuk odalarına özel sevimli karakterler ile tasarlanmış ürünler gibi, birbirinden güzel ve şık modelleri bulunuyor. Özellikle son yılların trendi haline gelen canvas tablo saatler, evinizin havasını değiştirmek için güzel bir alternatif olabilir. Farklı mekanlar için farklı bir tasarım ve dizayn anlayışı ortaya koyan klasik, modern, el yapımı, ahşap ve çelik gibi onlarca duvar saati mevcut.

Duvar Saati Boyutları ve Modelleri

Duvar Saati Boyutları ve Modelleri

Duvar saatlerinin boyutları kullanılacak mekana ve tasarlanan modellere göre farklılık gösteriyor. Genellikle evlerin salonları ya da toplantı salonları, büyük koridorlar gibi geniş mekanlar için 80 cm çapında saatler ile 90 cm saatler bulabileceğiniz gibi, 20 cm çapında saatler bulmak da mümkün. Son yılların trendi haline gelen Canvas tablo duvar saati ve buna benzer dekoratif amaçlı duvar saatlerinin boyutları da aynı şekilde model ve tasarıma göre değişebiliyor. Limbo Home markasına ait Michael Jackson ve Marilyn Monroe tasarımlı sarkaçlı duvar saatleri eğlence mekanları için güzel bir seçim olabilir. İki parça halinde satılan canvas tablo saatleri geniş mekanlar için kullanmak daha doğru olacaktır çünkü boyutları büyük olduğundan küçük mekanları dar gösterebilir. Nazar boncuklu, İstanbul manzaralı, Paris ve Piza Kulesi, özgürlük anıtı gibi yüzlerce tasarım ve modeli bulunan canvas saatlerin dikdörtgen, kare ve daire gibi çeşitleri bulunuyor. Dekoratif amaçlı diğer saat modellerinden biri olan sticker saatleri malzeme arkasına monte edilmiş mekanizması ile hem sticker hem de saat olarak kullanmak mümkün. Özellikle çocuk odaları için çizgi film karakterleri, çiçekler, masal karakterleri ve hayvan siluetinde tasarlanmış modeller, müzik ve aşk temalı modeller, kişiye özel resimlerin baskılı olduğu modeller tercih edebilirsiniz. Özel tasarım saatler için sipariş verebileceğiniz birçok online alışveriş sitesi bulunuyor. Sipariş için saatin üzerine yazdırmak istediğiniz not ya da isimler, baskılı modeller için yollamak istediğiniz resimleri online olarak önceden izleyebilir ve buna göre tercih yapabilirsiniz. Dekorpark, Dekosepet ve Aynacı Dükkanı gibi markaların ayna kesimli özel dizayn saatlerinin, hem ayna hem de dekoratif amaçlı duvar saati olarak kullanılabilecek dökülen yapraklar, gökyüzü, ağaç, hayvan, çiçek, kelebek, kız kulesi gibi onlarca temalı saat modeli bulunuyor.

Duvar Saati Fiyatları ve Online Alışveriş Fırsatları

En güzel ve yaratıcı saat modellerini en uygun fiyatlarla HızlıAl, Yeni Çarşım ve Webdenal online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz. Birçok duvar saatinin fiyatı model ve tasarımına göre değişiyor. Dekoratif kırılmaz aynalı saat modellerini çok uygun fiyatlardan satın almak mümkün. Yenicarsim.com'da bütçenize uygun aynalı duvar saati modelleri bulabilirsiniz. Canvas tablo şeklinde dizayn edilmiş olan saatlerin fiyatları modelin boyutlarına göre farklılık gösterir ki, 60 cm çapında bir canvas duvar saatinin fiyatı, daha küçük boyutlara sahip diğer bir modele göre yüksek olacaktır. Sticker saatleri ile özel sipariş ürünleri makul fiyatlardan satın alabileceğiniz Duvarsticker adlı alışveriş mağazasında metal duvar saatleri, tablo saatler gibi birçok modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Taraftar saatlerini en uygun fiyata satın alabileceğiniz online alışveriş sitelerden biri olan Saatcity'de tuttuğunuz takımın çeşitli duvar saati modellerini bulabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları