Dumbell Fiyatları: Spor Aletlerinde İndirimli Alışveriş Fırsatları

Siyah dumbell Galeri

Birçok insan sağlıklı ve fit görünümlü bir vücuda sahip olmak ister. Güçlü kollar, kaslı karın bölgesi ve sağlam bacaklar herkesin hayalidir ancak bunlara sahip olmak göründüğü kadar basit değildir. Uzun ve özverili bir çalışma yapılmadığı takdirde gerekli kaslara sahip olmak mümkün olmaz. Birçok insan kas yapmak için spor salonuna üye olur ve kaslarını geliştirmeye başlar. Ancak eve alınacak birkaç spor aleti ya da günlük olarak yapılacak fitness hareketleri ile düzgün bir vücuda kavuşmak mümkündür. Kol kaslarını çalıştırmak için en çok uygulanan yöntem ağırlık kaldırmaktır. Ancak ağırlık çalışmalarına başlanacaksa aniden fazla ağırlık kaldırmak yanlış olur. Öncelikle hafif bir dumbell alarak işe başlamak en doğru karar olacaktır. Dumbell fiyatları diğer fitness aletlerine göre çok daha ucuz olduklarından az bir miktar bütçe ayırarak ve gerektiği kadar çalışarak güçlü kollara sahip olabilmek mümkün.

Kasları Güçlendirmek İçin Evde Yapılabilecek Hareketler

Kasları Güçlendirmek İçin Evde Yapılabilecek Hareketler

Vücudun bütün bölgelerinde kas yapmak isteniyorsa vücudun tamamının çalışması sağlanmalıdır. Ancak kas yapmaya başlamadan önce fazla kilolardan kurtulmak gerekiyor. Günlük olarak yapılacak koşu ve egzersizler hem vücuttaki fazla yağların erimesine hem de kemiklerin güçlenmesine katkı sağlayacaktır. Belli bir süre koşulara devam ettikten sonra ağırlık çalışmalarına başlanabilir. Eğer spor evde yapılacaksa fitness aletleri satın almak gerekiyor. Kolları güçlendirmek için dumbell alınmalı ve her iki kol aynı anda çalıştırılmalıdır. Genel olarak dumbell ve halterler artırılabilir ağırlıkta olmaktadırlar. En küçük ağırlıktan başlanarak çalışmalar yapılmalı ve zamanla kollar güçlendikçe ağırlık artırılmalıdır. Göbeği eritmek ve kaslı bir görünüme kavuşturmak için yapılacak en iyi hareket mekiktir. Mekik çekmek ilk başlarda zor gelebilir. Ancak günde on mekikle başlayıp her gün sayıyı arttırmak mekik hareketine alışmayı kolaylaştıracaktır. Mekik hareketinin en çok yapılan şekli elden yardım alarak yapılanıdır. Yere uzanmış bir halde iken eller başın arkasına koyulur ve ayakları kaldırmadan öne doğru eğilme işlemi gerçekleştirilir. Bu şekilde yapılan mekik hareketi karın bölgesinin kısa zamanda şekil almasını sağlayacaktır. Ayakları güçlendirmek için de her gün düzenli olarak koşmak gerekiyor. Ayaklara takılan ağırlıklarla yapılan koşular ayakların ağırlıklara alışmalarını ve kaslı bir görünüme sahip olmalarını sağlayacaktır. Ayaklara ağırlık koyarak kondisyon bisikletine binmek de ayakların kaslı bir görünüme kavuşmasını sağlayacaktır.

İndirimli Dumbell Fiyatları Online Alışverişte

Evde rahatlıkla kullanılabilecek spor aletleri online sitelerden satın alınabilir. İndirimli dumbell fiyatları için en uygun yer olan sanal mağazalardan farklı ağırlıklarda dumbell satın almak mümkün. Birçok ürünü indirimli fiyat avantajlarıyla sunan Hızlıal.com sitesinden birçok fitness aleti satın alınabilir. Sitede dumbell fiyatları ağırlıklarına ve şekillerine göre fiyatlar değişmektedir. Sabit ağırlıkta olanların yanı sıra takıp çıkarılabilen ağırlık plakaları olan modellerde bulunmaktadır. Ağırlık kaldırırken avuç içinin zarar görmemesini sağlayan eldivenleri de aynı siteden satın alabilmek mümkündür. Üstelik bu ürünlerin çoğu 24 saat içerisinde eve teslim edilebiliyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları