Dubai Otelleri: Otellerde Yüzde 50'ye Varan İndirim Fırsatları

Dubai Otelleri: Otellerde Yüzde 50'ye Varan İndirim Fırsatları Galeri

Yaz ayları herkes için tatil demek, dinlenmek demek, yeni yerler gezmek ve görmek demektir. Bir yıl çalışıp yorulan herkes, aylar öncesinden tatil planları yapmaya başlar. Programlar öncelikli olarak hiç görülmeyen şehirler ya da ülkelerdir. Dünyada ulaşım artık o kadar kolaylaştı ki iki üç saatte yakın ülkelere gidilebilir duruma geldik. Havayollarındaki biletlerin makul fiyatları da buna eklenince herkes için birçok tatil fırsatları ortaya çıktı. Yurtdışı turlarla her yere gitmek çok kolaylaştı. Bu gidilebilecek yerlerden birisi de Birleşik Arap Emirliklerinden Dubai’dir. Birçok yabancı turist bu ülkeyi ziyaret etmektedir. Tüm doğal güzellikleri ve alışveriş imkanları ile adeta herkesi mıknatıs gibi çekmektedir. Yıllar önce sadece çöl olan bu yerleşim yerinde şimdilerde dev binaların bulunduğu birçok otelin olduğu bir turistlik belde haline geldi. Dubai ile aramızdaki mesafenin yakın olması sebebi ile buraya üç dört günlük gezi programları ile gidebilir birçok yerini de gezme imkanına sahip olabilirsiniz.

Dubai Otelleri

Sizlerde bu yaz tatilimi yurtdışında geçirmek istiyorum derseniz gidebileceğiniz yerlerin en başında Dubai gelmektedir. Gezilebilecek birçok doğal güzelliği ile eşsiz günlere imza atabilirsiniz. Bu eyalette gidebileceğiniz birçok konaklama yeri de mevcuttur. Sizlere Dubai Otelleri hakkında bilgi vermek istiyoruz. Bunlardan ilki “Le Royal Meridien Beach Resort And Spa” merkezidir. Kişi başı konaklama fiyatı 87 Euro’dan başlamaktadır. Bu yerde birçok oda çeşidi bulunmaktadır. Deniz manzaralı odalar, tower oda, club city view oda çeşitleri bulunmaktadır. Burada konakladığınız zaman gidebileceğiniz birçok yakın mesafede gezilebilecek yerler mevcuttur. Buralar; Dubai marina mall, Jumeirah golf estates, Jumeira beach and park gibi yerlere kısa mesafede gidebilirsiniz. Otel sahile yakın konumdadır. Bir diğer konaklama yeri “Habtoor Grand Beach Resort & Spa” otelidir. Burada kişi başı konaklama bedeli 58 euradan başlamaktadır. Otelde birçok konfor ve özellik vardır. 6 restoran, havuz bar en çok zaman geçirilen yerlerdir. Beş yıldızlı bu tesiste toplantı odaları, spa hizmeti, ticaret merkezi de mevcuttur. Dubai otellerinden göze çarpan bir başka yer ise; “Jumeirah Beach Hotel” dir. Konaklama bedeli 315 eurodur. Okyanus manzaralı odalar, suite odalar ve daha birçok çeşitte oda bulunmaktadır. Bu yerde konakladığınız zaman kısa mesafede görebileceğiniz birçok yer mevcuttur. Buralar wild vadi, Jumeria beach and park, Dubai autodreme, burj khalife gibi birçok yeri gezme imkanı da bulabilirsiniz. Oda 25 katlı olup 617 odası bulunmaktadır. Lüks bir yer olan burası ailelere yöneliktir. Tesiste birçok lüks hizmette bulunmaktadır. Dubai Otelleri arasında konaklayabileceğiniz diğer yerler ise “The Address Marina”, “Grand Excelsior”, “Towers Rotana”, “Oasis Beach Tower Apartements”, “Atlantis The Palm”, “Dusit Thani”, “Rose Rayhaan By Rotana” dır. Bu işletmelerin haricinde de birçok konaklama yeri vardır.

Otellerde Yüzde 50'ye Varan İndirim Fırsatları

Güzel bir yaz tatili için birçok indirim seçenekleri sunan otelleri tercih edebilirsiniz. Yurtdışı otellerinde %50 ‘ye varan indim fırsatları vardır. Bu indirimleri size sunan birçok online alışveriş sitesi de mevcuttur. Bunlar arasında "HMSTatil", “Gezisitesi”, “Tatilsepeti” “Yakala.co” gelmektedir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları