D&R Kitap: En Yeni ve En Çok Okunan Kitaplar D&R Mağazalarında

D&R Kitap: En Yeni ve En Çok Okunan Kitaplar D&R Mağazalarında Galeri

Kitap okumak bir ayrıcalıktır. Kitap okuyarak görüş açımızı genişletebilir ve dünyaya daha farklı bir gözle bakabiliriz. Ne yazık ki günümüzde kitap okuma oranı çok düşük. Yine de özellikle son dönemlerde bol bol kitap okuyan bir millet olma yönünde ilerliyoruz. Tabi ki bol bol kitap okuyan okurlarımızda mevcut. Bununla beraber türk yazar sayımızda oldukça fazla. Durum böyle olunca her geçen gün bir çok roman, hikaye, şiir vb. kitaplar yayınlanıyor.

D&R Kitapçıları ve En Çok Okunan Kitaplar

Günümüzde kitap ihtiyacımızı karşılayabileceğimiz bir çok kitapçı ve internet sitesi mevcut. Bu kitapçılardan biri de D&R kitap. D&R kitap'ın Türkiye'nin bir çok ilinde birden fazla kitapçısı mevcut. Bu illeri şöyle sıralayabiliriz: Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Bolu, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, Isparta, İskenderun, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Tekirdağ ve Trabzon. İlinizde bulunan D&R kitapçısından istediğiniz kitabı uygun fiyatlar ve indirimlerle satın alabilirsiniz. D&R mağazalarında piyasada bulamayacağınız fiyatlarla birçok kitabı bulabilir ve alabilirsiniz. En son çıkan birçok kitabı da diğer kitapçılardan daha önce D&R kitapçılarında bulabilirsiniz. Son dönemlerde çıkan bu kitaplar arasında D&R mağazalarında bulunan ve en çok okunan kitapları sayacak olursak; Uğur Dündar'ın ''İyi Uykular Sayın Seyirciler'' adlı kitabı birinci sırada yer alıyor. Onun hemen ardından Ahmet Ümit'in ''Sultanı Öldürmek'' adlı kitabı ve Soner Yalçın'ın yazdığı ''Samizdat - Hakikatlere Dayanacak Gücünüz Var Mı'' adlı kitap geliyor. Dördüncü sırada Hande Altaylı'nın ''Kahperengi''si, beşinci sırada Pierre Dukan ''Dukan Diyeti'' adlı diyet kitabı yer alıyor. Onların hemen ardında ise ''Baba Seni Neden Oraya Koydular?'', ''Yakın Tarihin Gerçekleri'', ''Açlık Oyunları serisi'' ve ''Çılgın Türkler Kıbrıs'' gibi kitaplar yer alıyor. D&R mağazalarında müşteriye gösterilen ilgi ve güleryüzü başka hiçbir yerde bulamayacağınız gibi anlayışlı personelide kitaplar hakkında her ihtiyacınızı karşılayabilecek donanıma sahip. Bu yönüyle D&R mağazları en çok tercih edilen kitapçılardan biri olmayı başarıyor.

D&R Kitap Online Alışveriş

İstediğiniz, almayı düşündüğünüz birçok kitabı D&R kitapçılarında bulabileceğiniz gibi online olarak D&R kitabın websitesi olan dr.com.tr'den de satın alabilirsiniz. Eğer bulunduğunuz ilde herhangi bir D&R kitapçısı yoksa dr.com.tr tam size göre. Üstelik siteden yapacağınız online alışverişlerde birçok indirim ve fırsatlar da sizleri bekliyor olacak. D&R'nin websitesinde en son çıkan kitapları çıktığı gün bulabilirsiniz. Yine website üzerinden en çok okunan kitaplar listesine erişebilir, kitap seçiminde bu listeyide göz önünde bulundurabilirsiniz. D&R'nin websitesinde bulunan ödeme seçenekleride oldukça fazla. Bunların arasında kredi kartı ödemesi, taksit seçenekleri ve havaleyle ödeme seçenekleri de mevcut. D&R kitap internet üzerinden sipariş verdiğiniz kitapları en kısa sürede istediğiniz kargo şirketiyle evinize kadar gönderiyor. Sizde birçok fırsat ve indirimlerden yararlanmak istiyorsanız D&R'nin internet sitesine hemen üye olabilir ve online kitap alışverişinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları