Döşemelik Kumaş: Son Modeller, Renkler ve İndirimli Online Fiyatlar

Döşemelik Kumaş: Son Modeller, Renkler ve İndirimli Online Fiyatlar Galeri

Döşemelik kumaşlar arasında pek çok kumaş türü vardır. Bunların her biri farklı özelliğe sahip olmakla beraber farklı alanlarda daha çok kullanılmaktadır. İnternet üzerinden bu ürünlere ulaşmak ise artık çok daha kolay. Kumasci.com üzerinden birbirinden güzel, farklı desenler ile süslenmiş modellere ulaşabilirsiniz. Ürün gruplarında yer alan modeller ise; akrilik, alkantara, viskon, deri, flok, gabardin, goblen, kadife, kanvas, keten, kilim desenli, pamuk, saten ve şönil yer alır. Kadınların özellikle aradığı döşemelik kumaşlara bu site üzerinden ulaşması mümkün. Uygun fiyatlar ve kaliteli ürünlerini sizleri bekliyor.

Döşemelik Kumaş Modelleri!

Döşemelik Kumaş Modelleri!

Akrilik modelleri düz ve desenli olmak üzere iki kategoriye ayrılmış. Bu ürünler kolay temizlenir, silinir ve nefes almaktadır. En yüksek 30 derece sıcaklıkta yıkamanız gerekmektedir. Su itici özelliği bulunur ve küflenmez. Toz toprak gibi kirleri üstünde barındırmaz. Genellikle dış mekanlarda tercih edilen bir türdür. Bahçe mobilyalarında, minderler kullanılır. Beyaz, kırmızı, bej, siyah, pembe ve daha birçok renk modeli bulunuyor. Desenli modelleri de ilgi çekici tasarımlara sahip. Aradığınız deseni burada bulma imkanınız var. Alkantara, %60 polyester ve %40 poliüretan iplikten hazırlanır. Sağlam olmasından dolayı özellikle perdeler, nevresim takımları, kanepe ve koltuklarda kullanılır. Ayrıca kolaylıkla silinme ve temizlenme özelliği de bulunuyor. Deri kategorisinde ise sizleri suni ver gerçek deri bekliyor. Suni derilere farklı renkler ve temalar ile canlılık katılmış. Gabardin modeller ise daha çok dekor ürünlerinde kullanılıyor. Kadınların özellikle tercih ettiği döşemelik kumaş türü arasında giriyor. Bunun yanında alternatif olarak birçok alanda da kullanma imkanınız var. Farklı özelliklere sahip bu modelleri ev tekstil ürünleri ve giyim üzerine kullanabilirsiniz. Satenler türler de tercih edebileceğiniz türler arasında yer alıyor. Özellikle süsleme, astar, masa örtüsü ve nevresim takımlarında oldukça sık kullanılan bir üründür. Ütü gerektirmemesi ve kolay temizlenmesi de onu en çok tercih edilenler arasında sokuyor. Mavi, beyaz, yeşil, somon, bordo renkleri ya da çizgili, kare ve puanlı desenleri ile de ilgi çekiyor. Keten de en çok tercih edilen türler arasında yerini almıştır. Özellikle esnememesi ve havadar olması ile dekor, ev tekstili ve giyim üzerinde pek çok alanda kullanılıyor.

Numune Gönderimi!

Size gönderdiği ürünler 5 yıl garantili olarak size yollanmakta. Bunun yanında ortamdaki enerjiyi koruma özelliği de bulunuyor. Kredi kartına taksit imkanları sizi bekliyor. Ürünler Yurtiçi Karo güvencesi ile sizlere teslim edilmekte. Bunun yanında daha önce yapmış oldukları uygulamaları da görebilirsiniz. Ayrıca kaç metre kumaş almanıza yardım edecek bir bölüm de bulunuyor. Böylece fazla kumaş almamış ve zarar etmemiş olursunuz. En çok ilgi görenlerin yanı sıra farklı alanlara göre kullanılacak modelleri de seçebilirsiniz. Site üzerinde bulunan telefon numaralarını arayarak merak ettiğiniz konularda yardım alma imkanınız da var. Aynı zamanda online olarak bu ürünlere sahip de olabilirsiniz. Sipariş vermenin yanı sıra numune de talep edebilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları