Dokunmatik Telefonlar Ve Fiyatları: Son Modellerde İndirimli Fiyatlar

Samsung Dokunmatik Telefon Galeri

Kişiler arasındaki iletişimi en iyi sağlayan teknolojik ürün şüphesiz cep telefonlarıdır. Bu ürün, ilk olarak 1973 yılında Martin Cooper tarafından üretilmiştir. O zamanki şartlara göre antenli ve oldukça ağır olan ürünler günümüzde, antensiz ve göze hoş gelen modelleriyle kişilere rahat bir iletişimin yanında estetik bir zevkte vermektedir. Günümüzde ise cep telefonları arasında en çok talep görenler şüphesiz dokunmatik olanlardır. Bu ürünler kolay kullanımının yanında, kişilerin karakterlerine de olumlu bir etki yapmaktadır. Dolayısıyla son yıllarda üretilen cep telefonlarının çoğu dokunmatik özelliklerde üretilmektedir. Bu ürünlerin tek olumsuz yanı ise ekranlarının dikkatli olunmaması durumunda çok kolay çatlayabilmesi ve değiştirilmesinin biraz zahmetli olmasıdır.

En Çok Beğenilen Dokunmatik Telefon Modelleri

En Çok Beğenilen Dokunmatik Telefon Modelleri

Markalar, değişik modellerde birçok ürün üretmektedir. Bunlardan bazıları müşterilerin hiç ilgisini çekmezken bazıları ise oldukça beğenilmekte ve buna bağlı olarak tercih edilmektedir. Bunlardan biri, HTC Desire HD modelidir. Bu modelin özellikleri ise, 4.3 inçlik LCD ekranı, canlı ve parlak bir görüntüsüdür. Apple iPhone 4 modeli de oldukça beğenilen ürünlerden biridir. Bu ürünün özellikleri ise; 3.5 inçlik ekran, çoklu dokunma, yakınlaştırma ve uzaklaştırma özelliği ve 960x640 piksel çözünürlükteki ekranı ile çok tutulmaktadır. Samsung Galaxy S modeli de insanların en çok beğendiği ürünlerden biridir. 480x800 WVGA çözünürlüğü ile iPhone 4'ün gerisinde kaldığı düşünülse de oldukça kullanışlı olmasıyla sevilen ürünler arasındadır. HTC Legend modeller de bir zamanlar oldukça tutulmaktaydı. Bu modelin özellikle alüminyum kasası oldukça dikkat çekmiştir. En çok beğenilen diğer modeller ise; HTC HD7, Samsung Wave, iPhone 3GS, Samsung Omnia 7 ve Motorola Milestone XT720 ürünleridir. Bu ürünler birçok online mağazada satışa sunulmaktadır. Fakat olumsuz bir duruma zemin hazırlamamak için doğru online mağazaları seçmek gerekmektedir. Güvenli alışveriş sertifikasına sahip olan; Darty, Yeni Çarşım, Kliksa.com ve HızlıAl gibi online mağazalar sıfır risk ve ödeme kolaylığı ile rahat bir şekilde müşterilere alışveriş imkanı sunan mağazalardır.

Online Alışverişte Dokunmatik Telefonlar ve Fiyatları

Dokunmatik telefonlar parmak veya özel bir kalemle işlem yapılan teknolojik aletlerdir. Bu ürünlerin üretimini yapan birçok marka vardır. Bunlardan en önemlileri ise; Nokia, Apple, Samsung, iPhone, Motorola ve Sony Ericsson'dur. Bu markanın ürettiği dokunmatik telefonlar gerçek hayatta satış yapan birçok teknoloji dükkanında bulunmaktadır. Bu ürünleri daha hesaplı almak isteyen kişilerin ise internete yönelmeleri gerekmektedir. Çünkü internette faaliyet gösteren online mağazalar her türden ürünlerin satışında olduğu gibi dokunmatik telefonların satışında da büyük indirim fırsatlarını müşterilerine sunmaktadır. Bu araçların satışında ülkemizde dijital ortamda indirimli fırsatlarla güvenilir alışveriş imkanı tanıyan online mağazalar HizliAl, Darty, Kliksa.com ve Yeni Çarşım adlı sitelerdir. Her yönden rahat ve ucuz bir alışveriş fırsatı sunan online mağazalar ödeme konusunda da çeşitli alternatif yolları müşterilere sunarak, onların indirimli fırsatlardan yararlanmasına olanak sağlamaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Kliksa.com
  • Darty
  • Nokia
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları