Doğuş İnşaat: Uygun Banka Kredisi Koşullarıyla Ev Alma Fırsatları

doğuş inşaat Galeri

Türkiye'nin bankacılık sektörüyle birlikte en hızlı gelişen ve büyüyen sektörlerinden biri olan inşaat sektörü hızla büyümeye devam etmektedir. Bu iki büyüyen sektör aracılığıyla ev almanız artık bir hayal olmaktan çıkmaktadır. Artık iz de çağdaş yaşam standartlarına uygun bir konutta oturabilecek ve hayatınızı olumlu yönde değiştirecek yenilikler ve güzelliklerden faydalanabilirsiniz. Şu anda ülkemizde neredeyse her şehirde devam etmekte olan konut projeleri bulunmakta. Konu projeleriyle adından söz ettirmeyi başaran ve kurulduğu günden bu yana herkesin beğenisini ve güvenini kazanan Doğuş İnşaat da bu projelerin sahiplerinden bir tanesi.

Siz De Tercihinizi Doğuş İnşaat'tan Yana Kullanın, Karlı Çıkın!

Siz De Tercihinizi Doğuş İnşaat'tan Yana Kullanın, Karlı Çıkın!

1950 yılında İnşaat gurubunu kurarak, o günden bu güne kadar rekor denilebilecek bir miktarda proje gerçekleştiren Türkiye’nin en büyük inşaat firmalarından biridir. 12 milyar dolarlık proje geliriyle, hem yurt dışı hem de yurt içi birçok yapıyı hayata geçirmiştir. Bunlar arasında barajlar, hidro elektrik santralleri, köprüler, tüneller, oto yollar gibi tüm alanlarda hizmet vermektedir. Bitirilen 170 projeye ilaveten bu zamanda yurtiçi ve yurtdışı projelerine de yoğun olarak devam etmektedir. Bu kadar devasa projeler elbette yurt dışında büyük ses getiren bir firma algılamasına yol açmaktadır. Yurt dışındaki birçok uluslar arası konsorsiyumla olan ortaklıklarla Ukrayna’dan, Bulgaristan’a ve Libya’ya kadar çok farklı projelerde görev almıştır. Doğuş İnşaat şimdiki devam eden çalışmaları arasında bulunan, raylı sistem yolcu taşıma projeleri ile İstanbul gibi bir mega kentin ulaşım sorununa büyük bir rahatlama getirmesi beklenmektedir. Bunlara ilaveten ülkemize enerji alanında büyük bir rahatlama ve gelir getirecek olan HES yapım projeleri de devam etmektedir. Çevreye son derece duyarlı iş anlayışı ve işçi sağlığını ön planda tutan disiplini, iş bitiriciliği ile fark yaratan proje uygulama firması olan Doğuş İnşaat yaptıklarının yanını da yapacaklarının da teminatını vermektedir. Aldığı her projeyi büyük bir başarı ile tamamlayarak bitiren firmanın uluslar arası saygınlık ve değeri çok yüksektir. Bu aynı zamanda güç aldığı doğuş gurubunun da lokomotif firması durumundadır. Yaptığı projelerde en alt kademesindeki işçisinden üst kademesindeki CEO‘suna kadar tüm çalışanlar firmanın vizyonu ve misyonu ile hareket ederek dinamizmlerini ortaya koymaktadırlar. Bu da yaptıkları işlere aynen yansımaktadır. Başarı bir firma için bu kadar kalıcı olmaktadır.

Düşük Faizli Krediler İle Ödemelerinizi Rahatlıkla Yapın!

Şimdi hemen ev sahibi olabilir, hayallerinizdeki evde oturmanın keyfini sürmeye anında başlayabilirsiniz. Devam eden onlarca farklı proje hakkında inşaat firmalarının web sitelerini ziyaret ederek bilgi alabilir, isteklerinize, zevklerinize ve bütçenize uygun konut seçimini yapabilirsiniz. Üstelik uygun kredi imkan ve koşullarından yararlanabilir ödemelerinizi bütçenizi sarsmadan kendi belirlediğiniz ödeme planlarına uyarak yapabilirsiniz. Üstelik düşük faiz oranları sayesinde yüklü geri ödemeler yapmak zorunda kalmazsınız. Artık sizin için ev almak bir banka kadar yakın. Hemen konut kredileri için ayrıntılı bilgi alın ve hayallerinizdeki eve bir adım yaklaşın!

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları