Doğal Taş: Birbirinden Şık Aksesuarlarda Online Alışveriş Fırsatları

Doğal Taşlarda Avantaj Galeri

Doğal taşlar geçmişten günümüze, şifa verici ve aksesuar olarak kullanılmaktadır. Takı dünyasında önemli bir yeri olan yarı değerli madenler, güzellik merkezlerinin ardından, ev dekorasyonunda da kullanılıyor. Yüzyıllardır şifa verdiği öne sürülen bu ürün, hiçbir kimyasal işleme tabi tutulmadan satılıyor. Evlerde, işyerlerinde dekorasyon amaçlı olarak kullanılan bu ürünlerin, özellikle bazı psikolojik rahatsızlıklara ve ruhsal problemlere iyi geldiğine inanılmaktadır. Değişik renklerde ve şekillerdeki bu ürünler, yüzyıllardır insanlarda merak uyandırmışlardır. İçeriklerindeki çeşitli maddeler ve mineraller sebebiyle, dokuları, renkleri ve şekilleri oldukça ilginç olan bu ürünler, bazı çevrelerin batıl inançlarının sembolü olmuş, hastalıkları tedavi ettiğine inanılmış ya da uğursuzlukları uzaklaştırdığına inanılmıştır. Bu ürünler ayrıca yeryüzünde birer temizleyici görevi görmektedirler. Üzerlerindeki enerji, onları canlı olarak adlandırmamıza yol açmaktadır. Kozmik bilime göre, bu ürünün 1 miligramı, bir ton su kütlesini temizleyebilmektedir. Doğal haliyle kullanılmasının yanında, işlenerek, altın, gümüş, çelik ve platin gibi ürünlerle birlikte de kullanılmaktadır. Stres, nazar, bereket, ağrı, gerginlik ve huzur gibi pek çok konuda insanları destekleyen bu ürünler daha uzun yıllar hayatımızda olacağa benzemektedir. Astroloji biliminde her burcun natürel bir ürünü bulunmaktadır. Burçlara göre enerjilerinin varlığı şimdiye kadar bilimsel olarak ispatlanmamıştır. Fakat çok eski çağlardan beri insanlar natürel olan bu parçacıkların gücüne inanmaktadır.

Doğal Taşların Vücuda Yararları

Doğal taşlar, bireyler üzerinde yaydıkları enerjilerle olumlu etkiler sağlamaktadır. Aksesuar olarak en çok kullanılan madenlerden biri olan Akik, bedensel gerginliği azaltır ve ağrıları gidermekte kullanılır. Cinsel gücü arttıran bu doğal element, cilt hastalıklarına iyi geldiği gibi, damarları kuvvetlendirmektedir. Mavi tonlarda olan bu taş hamilelikte kullanımında anneye ve bebeğe fayda sağlamaktadır. Doğal taşlar içinde akuamarin elementinin de kullanımı oldukça yaygındır. Doğal elementler içinde en değerlilerinden biri olduğu için, sahteleri bile yapılmaktadır. Solunum yolu rahatsızlıklarına, troid bezi hastalıklarına iyi gelmektedir. Uğur ve bereket taşı olarak bilinmektedir. Sezgileri güçlendirip, cesaret verir. Psikolojik rahatsızlıklarda bedensel gevşeme sağlar. Mavi renkte olan bu taş, gergin ve aşırı heyecanlı yapıya sahip olan insanlarda olumlu etkiler bırakmaktadır. Ametist ise, şifa kaynağı olarak kabul edilir. Bedendeki negatif enerjiyi, pozitif enerjiye çevirir. Alerjiye, göz hastalıklarına, baş ağrılarına ve migrene, kalp hastalıklarına iyi gelir. Depresyona karşı faydalı olan bu madenin canlandırıcı bir etkisi de bulunmaktadır. Natürel elementler içinde Dumanlı Kuvars, sinir sistemini güçlendirir, el ve ayak rahatsızlıklarını azaltır, panik atak hastalıklarında tedavi edicidir. Garnet, kırmızı renktedir. Bedeni kuvvetlendirir ve canlandırır, bel ağrılarını geçirir, cinsel duyarlılığı arttırır, rahmin üreme gücünü arttırır ve ayrıca adet düzensizliklerini yola sokar. Çeroit, eflatun rengiyle sakinleştirici bir etkiye sahiptir. Uykusuzluğa iyi gelen bu naturel ürün, duyma bozukluklarında ve baş ağrılarında etkilidir. Doğal taşlar pek çok mücevher firması tarafından üretilmekte ve bayanlarımızın boyunlarını, kollarını ve bileklerini süslemektedir. Bu ürünler yüzük, bilezik, bileklik, kolye ve küpe olarak satılmakta ve oldukça rağbet görmektedirler.

Online Alışverişte İndirimli Satış

Bu yararlı ürünleri online alışveriş sitelerinde uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Mortakı ve Lidyana gibi online alışveriş siteleri, bu ürünlerde yıl boyunca indirim kampanyaları hazırlamaktadır. Bu siteler düzenli olarak takip edildiğinde en kaliteli ürünler çok uygun fiyatlara satın alınabilmektedir. Online Alışveriş sitelerinde her tür takı tasarımlarını bulmak mümkündür. Onlarca farklı markanın çok çeşitli ürünlerinin satışını yapan online alışveriş siteleri, portföyünde sadece orijinal modelleri bulundurmaktadır. Üstelik verilen siparişler, orijinal ambalaj içinde, güvenlik sertifikası ile birlikte adrese teslim edilmektedir. Beğendiğiniz her ürünü kolaylıkla bulabileceğiniz online alışveriş siteleri, kullanıcıları mağaza mağaza dolaşmaktan da kurtarmaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Mortakı
  • Lidyana
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları