Divarese

Divarese Galeri

Divarese'nin hikayesi, 100 yılı aşkın bir geçmişie dayanıyor. İlk olarak İtalya'nın Varese kasabasında farklı bir makine ile üretim yapan Milano-Via Mercanti, bu farklı tarz dönemin ayakkabı mağazaları tarafından tereddütle karşılanınca, Calzaturificio di Varese adı altında ilk mağazasını kendi girişimleriyle açtı. 1982 yılına gelindiğinde, İtalyan giyim sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan Benetton, Calzaturificio di Varese şirketine ortak oldu ve firmanın ismi Divarese olarak değiştirilerek son halini aldı. Bundan sonra, Divarese'nin bir dünya markası olma yolundaki başarıları günden güne arttı.


Divarese Türkiye

Divarese Türkiye

Türkiye'de Boyner ile işbirliği içinde olan Divarese, Türkiye'nin birçok yerinde sahip olduğu mağazaları ve satış noktaları ile dünya modasını ayağınıza getiriyor. Divarese ayakkabıları, üretim aşamasındaki özenli tasarımları ve kalitesiyle piyasadaki rakiplerinden ayrılıyor. Orijinal dizaynları ile Türk modaseverlerin dikkatini çeken Divarese, kaliteli malzemeden ödün vermediği koleksiyonlarında modersn şıklığı simgeliyor. Divarese'nin Türkiye'de, İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Bursa, Bodrum, Diyarbakır, İzmir, Mersin ve Tekirdağ'da mağazaları bulunuyor. Divarese'nin indirimli ürünlerini, birçok online alışveriş sitesinde yer alan kampanyalarda da bulabilirsiniz.Bunun için indirimlr.com'u takip etmeniz yeterli.

Divarese Ayakkabılar ve Aksesuarlar

Divarese Ayakkabılar ve Aksesuarlar

Divarese'de, günlük giyimden, abiyeye, iş hayatından spor giyime kadar her türlü tarzı tamamlayıcı ayakkabılar bulmak mümkün. Divarese ayakkabılar, üretim aşamasında kullandığı kaliteli malzeme ve ayak sağlığını ön planda tutan ergonomik yapısıyla ön plana çıkıyor. Her sezon yenilenmiş koleksiyonu ile modayı takip eden tasarımlar üreten Divarese'de şıklığınızı tamamlayacak birçok çeşit ayakkabı bulmanız mümkün. Kadın ve erkek için ayrı ayrı koleksiyonlar hazırlayan Divarese'de, ayakkabının yanı sıra, çanta, kemer, cüzdan,takı gibi çeşitli aksesuarlarla şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Divarese'nin yeni koleksiyonunda hem gündüz rahatlığını hem de gece şıklığını bir arada bulabileceğiniz ayakkabılar yer alıyor. Cesur renlerin modern tasarımlarla, zengin bir malzeme seçeneğiyle üretildiği koleksiyon ile Divarese sezonun en göze çarpan markalarından biri. Rahat ve modern tasarımlara önem veren Divarese, hayatın her alanında şıklığı ile dikkat çekmek isteyen kadın ve erkeler için birbirinden güzel ürünler sunuyor. Divarese ayakkabınızı, farklı ve çeşitli tasarımlarıyla dikkat çeken kemer, çanta, takı veya cüzdan ile tamamlayabilir, göz kamaştırabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Boyner
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları