Dinarsu Halı Modelleri: İndirimli ve Kampanyalı En Son Modeller

Dinarsu Halı Modelleri: İndirimli ve Kampanyalı En Son Modeller Galeri

Mekanlarda zorunlu olarak kullanılan eşyalardan biri de halıdır. Gerek evimizde gerek iş yerimizde insanların sıklıkla tercih ettiği alanlar da artık bir ihtiyaç ürünü olanın yanı sıra dekoratif amaçlı olarak da kullanılmaktadır. Farklı şekiller ve desenler ile oldukça şık birçok ürüne ulaşmak çok kolay. Türkiye'de özellikle kadınların titizlikle üzerinde durduğu konulardan biridir. Uygulanacak olan alan bir ev ise mobilya ve duvarlar ile kombin oluşturacak desenler tercih edilir. Türkiye'de en çok tercih edilen markalardan biri ise Dinarsu Halı'dır. Dinarsu Halı modelleri oldukça şık ve kaliteli ürünleri ile her mekana farklı bir hava katmakta, canlılık ve hareketlilik getirmektedir. 1955 yılında kurulmuş çok köklü bir geçmişe sahip olan firma, 2005 yılında Erdemoğlu A.Ş katılması ile farklı bir boyut ve ivme kazanmıştır.

Mekanınız İçin En Şık Ürünler!

Mekanınız İçin En Şık Ürünler!

Dinarsu Halı modelleri arasında dikkat detay ile duvardan duvara olan ürün gruplarıdır. Otel ya da butik sahipleri tarafından özellikle tercih edilen bu ürünler ile boydan boya kesintisiz bir şekilde uygulama imkanınız var. Tüylü ya da bukle modeller özellikle ilgi çekiyor. Aynı zamanda yine bukle modeller da farklı bir hava yakalamak isteyenler için özel bir seçenek. Ürünlerinde kaliteye önem veren firma farklı dekor ürünleri uyum sağlaması için beğenilen modellerinin farklı renk tonlarını da üretmektedir. Ofisler için daha sade ve ofis mobilyaları ile uyumlu renklere özel desenlerin üretilmesi ile hitap ettiği kesimleri ayırmıştır. Ayrıca çocuklar içinde birçok model bulunuyor. Özellikle ilgisini çekecek karakterlerin resimleri resmedilmiştir. Dinarsu Halı modelleri arasında bir ilk de bulunmaktadır. Dünyada ilk defa 4 metre eninde bir ürüne 9 milyon piksel resim baskısı yapmayı başarmışlar. İstediğiniz bir resmi halıya desen olarak .çizebiliyorlar. Camiler için özellikle ürettiği farklı temalı ve desenli modeller de ilgi çeken ürünler arasında. Bakteri barındırmaması ve size teslim edilmeden önce özel bir kimyasal sıvı ile bakteriye uzun süreli bir kalkan oluşturmaktadır. Aynı zamanda restoran sahipleri ya da cafe sahiplerinin teras katlarında suni bir çim havası vermelerine de yardımcı oluyorlar. Türkiye'de ilk defa halı sahalara 1986 yılında suni çim uygulayan firma gelişen teknoloji ile ürünlerine yeni özellikler katmaya da devam ediyor. Yolluk, paspas ya da mobilya ürünleri ile sizlere hizmet veriyor. Ürünleri detaylı incelemek için dinarsu.com.tr adresini ziyaret etmelisiniz.

Online Alışveriş Fırsatı!

Ürünlere online olarak ulaşmak ise çok daha kolay. Evimister.com ya da Halistores.com üzerinden dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Üstelik kapıda ödeme hizmeti de sizleri bekliyor. Ayrıca kredi kartına da uygun taksitler bulunmakta. Havale ya da kredi kartı ile tek çekimlerde de sizi ek indirimler bekliyor. 100 TL ve üzeri alışverişiniz ise kargo ücretini firma karşılamakta. Böylece ek bir indirimden daha yararlanmış oluyorsunuz. Detaylı bilgi için telefon ile ulaşma imkanınız bulunuyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evimister
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları