Dinarsu Halı: Battaniye, Shaggy, Yolluk ve Dahası Online Kampanyalarla

Dinarsu Halı: Battaniye, Shaggy, Yolluk ve Dahası Online Kampanyalarla Galeri

En çok ihtiyaç duyulan ev gereçlerinden olan halı, son zamanlarda bir ihtiyaçtan ziyade, bir trend; bir ahenk haline gelmiştir. Ahenkten kasıtı, mobilyaların rengi ile uyumlu halı aramak ve hatta bu ürünleri zeminle ayak temasının kesilmesi için bir araç olmaktan çıkarıp, duvara asılan bir süs gereci haline getirmek olarak ilişkilendirebiliriz. Son zamanlarda çok beğenilen desenler ve renkler, bugün ünlü markalardan olan Dinarsu Halı'da bir çok yenilikçi modelleriyle kataloglanmıştır. Piyasanın gözdesi haline gelen bu marka, battaniye üretiminde öncü isimlerden olmasının yanısıra, özgün Shaggy modelleri, yolluk modelleri ve daha bir çok farklı model ile zevkinize kalite katmak için bu sezon da sizlerle!

Dinarsu Halı Modelleri

Elde dokuma ve makine ile yapılan olmak üzere iki farklı üretim şekli olan bu yaygıların, günümüzde merinos koyunu dediğimiz hayvanın tüyünden yapılan modelleri hem meşhur hem de değerlidir. Sanayi devriminin de etkisiyle, makinelerle üretimi kolaylaşan ve elde dokunana fazlasıyla benzetilebilen bu yaygılar, fazlaca üretildiği için gün geçmiyor ki fiyatlar ucuzlamasın. Shaggy, Çakıl, Hayal, Sanem, Alesta, Almera, Çizgi, Efes gibi modelleriyle katalogları süsleyen Dinarsu Halı, mutfağınıza, oturma odanıza, yatak odanıza, ve misafir odanıza has ayrı ayrı çeşitleri ile alıcılarını bekliyor. Geçen sezonun en çok tercih edilen isimlerinden olan bu marka, ürünlerini en kaliteli ipliklerden ve ipeklerden üretmektedir. El dokuması kadar özenerek dokuduğu ürünlerini Avrupa pazarına da süren Dinarsu Halı, Fransa, İtalya ve Rusya gibi büyük ülkelerde de yoğun ilgi görmektedir. Unutmayınız ki, zevkiniz ne maddi değerle ölçülebilir; ne de demode olmuş modellerle sınırlandırılabilir. Bu marka işini büyük bir ustalıkla yapıyor olduğu için, ince süslemeleriyle ve uzman renklendirmeleriyle ürünlerini bir araç bir ihtiyaç olmakla sınırlandırmıyor; aynı zamanda bir süs eşyası edası vermeyi de ihmal etmiyor. Odanıza serdiğinizde ruhunuzun değişeceğine, sizi apayrı yerlere taşıyabileceğine emin olabileceğiniz bu ürünler kolay temizleme imkanlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Diğer markaların ürünlerine nazaran, %20 daha kolay temizlenebilen bu ürünler, kir ve toz tutmayıcı yapısı ile hanımları kendisine aşık ediyor. Hemen her mobilya mağazasında gözünüze çarpabilecek bu ürünler, ebatlarına göre ve sezondan sezona değişen fiyatlarıyla satışa sunulmaktadır.

Nerelerden Alınır?

Nerelerden Alınır?

Çarşıda gezinirken bile gözünüze çoğu zaman mobilya mağazaları çarpmıştır. Ve bu mağazaların içinde halı çeşitleri; hatta mağazanın vitrininde bir kaç farklı model ve camekanında indirim yüzdeleri... Artık yadırgamadığımız durumlardan birisi de, kapımıza kadar gelen indirim broşürleri. Çoğu zaman kapınızın altından atılmış "kapatıyoruz" broşürlerine ya da "açıldık" kataloglarına rastlayabilirsiniz. Bu tür durumlarda karşılaştığınız indirim fırsatlarını kesinlikle değerlendirmelisiniz. Yaşadığınız yerde her ay mutlaka bu tarz indirim haftaları olacaktır. Ancak eğer bu indirim sürelerini takip etmek sizi yoracaksa ve daha kolay bir yol izlemek istiyorsanız; alışverişinizi online alışveriş mağazaları vasıtasıyla da yapabilirsiniz. Üstelik bu işi büyük bir ustalıkla yapan Evimister, Evmanya, Zidaya gibi büyük online alışveriş mağazalarından yapacağınız alışverişleriniz kesinlikle en güvenli yöntemlerle yapılmaktadır ve kapıda ödeme seçeneğine sahip Zidaya isimli online mağazada hiç bir kargo ücreti ödemeden Dinarsu Halınıza sahip olabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evmanya
  • Zidaya
  • Evimister
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları