Dilek Halı: En Yeni Modelleri Online Alışverişte İndirimle Satın Alın!

Dilek Halı: En Yeni Modelleri Online Alışverişte İndirimle Satın Alın! Galeri

Evlerimizde yerlerimizin ve duvarlarımızın hatta işyerlerimizin ya da camilerimizin süsü, mobilyalarımızın yakışığı, perdelerimizin tamamlayıcısı ve insanlık tarihi kadar eski tarihe sahip halılarımız; zevkimizi yansıtmakla beraber yaşam enerjimizi de arttırır. Yatak odalarımızda, salonlarımızda, oturma odalarımızda hatta mutfaklarımızda bile kullandığımız modeller, geleneksel motifler veya modern çizgiler taşır. Günümüzde sonu olmayan renk ve desen tasarımlarıyla bize ulaşan markalardan biri olan Dilek Halı, farklı ve özgün ürün çeşitliliği sunan firma profiliyle göz doldurmaktadır.

Dilek Halı: Model Model Kalite

1980 yılında Gaziantep'te kurulan Dilek Halı, farklı kültür ve zevke sahip müşterilerine geniş ürün ve desen yelpazesi sunarak yurtiçi ve yurtdışı satış profilini her geçen gün zenginleştirmektedir. Mashad koleksiyonu ile klasik desenleri müşterilerinin beğenisine sunmuş; bej, toprak ve kahve tonlarını eşsiz tasarımlarla kaynaştırmıştır. Nepal leopar koleksiyonu; gözalıcı parlaklıkta kısa tüylü ve siyah benekli postları, kuvvetli duyuları ve bulundukları yere uyum sağlamaktaki becerileriyle doğaya imzasını atan leoparların tüm çekiciliğini yansıtmaktadır. Nepal azora koleksiyonu; baştan başa pastel renklerin hakim oduğu, eflatun ve sarımsı çiçek motiflerinden ilham alan desenlerle karşı konulamaz bütünlüğün uyumunu taşır. Nepal klasik koleksiyonu; hem doğadan güç alan, hem de sanki sınır tanımayan uçsuz bucaksız rüzgarlarla evlerimize kadar gelmiş soluk kesen çağrışımlar içeren enfes bir tarz. Pangora koleksiyonu; iç içe sade ve dingin bir şekilde geçmiş geometrik desenleri dans ettiren, koyu renklerin cesurca kullanıldığı sıradışı bir tasarım harikası. Pandora koleksiyonu; "tanrılar armağanı" olmaya gerçekten layık, gerek keskin hatları içeren desenleri, gerekse huzur veren yaprak ve damla figürleri ile geometrik desenlere vurgu yapan ayrıntıları simgeleyen üslubu ile kendi hikayesini anlatır. Hep iyilik barındıran bir hikaye... Dora koleksiyonu; hayatta her an bizimle bulunan motifleri ayaklarımızın altına zevkle seren, yolların, nehirlerin, zincirlerin bir ressamın sanatıyla resmedildiği duru bir tuval sanki. Duvardan duvara koleksiyonu; natürel olan ne varsa bünyesinde toplamış olmakla beraber, dengeli renk dağılımı ve titiz ayrıntılarıyla mobilyalarımızı kucaklayan zarif temalardan oluşur. Camilik koleksiyon; ruhları kaplayan huzura davet eden ve bordo rengin hakim olduğu, kalplere huşu zerkeden kişilikli çizgiler bütünüdür.

Dilek Halı Modellerinde Online İndirim Fırsatları

Zevkimize uygun modelleri online mağazadan inceleyip, indirimli fiyatlar üzerinden karlı ve nitelikli alışveriş yapmanın tam zamanı. Kaliteden yana hiç bir ödün verilmeden, müşteri memnuniyeti esas alınarak üretilen hem klasik, hem modern tasarımları tüketicisine sunan firma, online alışverişi cazip hale getirmektedir. Bütçemize uygun çeşit çeşit ürünlerden en az birine çok az bir emek ve zaman harcayarak sahip olmanın kolaylığı parmaklarımızın ucunda. Yüzbinlerce internet kullanıcısının tercihi olmasının sebebi bu kolaylığı ve konforu yaşatmasıdır. Firma, bütün modelleri ve a'dan z'ye bütün koleksiyonlarını beğeniye sunmuş, talepleri değerlendirmesiyle ve yurt dışına gerçekleştirdiği ihracatlarıyla büyük bir marka olduğunu kanıtlamış; sıcak, tanıdık ve yeni bütün koleksiyonlarını internet sitesinde de bizlere ulaştırıp, kalıcı memnuniyete imza atmakta kendiyle yarışmaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Pastel
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları