Diesel: Türkiye Mağazaları ve Online Alışverişte İndirim Fırsatları!

Diesel: Türkiye Mağazaları ve Online Alışverişte İndirim Fırsatları! Galeri

Diesel, kadın, erkek ve çocuk ürünleri üreten, Renzo Rosso ve Adriano Goldschmied tarafından 1978'de kurulmuş olan İtalyan bir tasarımcı giyim şirketidir. Çoğunlukla parfümleri, saat modelleri ve jean modelleri ile tanınan firma, genelde 18-35 yaş arası kadınlara ve erkeklere hitap etmektedir. Oldukça modern ve sıradışı ürünlerin bulunan Diesel parfümeri, aksesuar, giyim ve ayakkabı koleksiyonlarına kadar birçok ürünü tasarlayan ve tüketiciye sunan bir markadır. Diesel saat modellerinin çok şık ve kullanışlı olduğunu belirtmeliyiz. Saatlerin 300 TL ile 1,500 TL arasında değişen fiyatları bulunmaktadır. Markanın Amerika, Japonya, Rusya ve Fransa gibi farklı ülkelerde 250'ye yakın mağazası vardır. Diesel Türkiye Distribütörü Özlenir Giyim'in, firmanın ürünlerini sattıkları "JeansLab" adında 28 mağazası bulunmaktadır. Diesel Türkiye markasına ait ürünleri sadece mağaza, satış noktaları ve bazı seçkin online alışveriş sitelerinde bulabileceğinizi unutmayın. Satın aldığınız ürünlerin daha uzun ömürlü olmasını istiyorsanız taklit ürünler kullanmaktan kaçının. Markanın özellikle jean, şapka, gömlek ve çanta gibi ürünlerinin sahtelerini daha çok görüyoruz. Bu ürünlerin orjinallerini semt pazarlarında bulmanız mümkün değil ki, markalar sadece belirledikleri satış noktalarına ürün göndermektedirler.

Diesel Türkiye Mağazaları, Ürünleri ve Fiyatları

Diesel Türkiye Mağazaları, Ürünleri ve Fiyatları

Türkiye'de Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Diyarbakır, Mersin, Antalya gibi şehirlerde markanın ürünlerini bulabileceğiniz JeansLab mağazalarına ulaşmak mümkün. Markanın kadınlar için tasarladığı ürünler; mayo, atkı, jean, gömlek modelleri, etek, triko, bere, bikini, sweat, yelek, t-shirt, kemer, mont, triko modelleri, elbise, parfüm, ceket, pantolon, şapka, jean, tulum, eldiven, bileklik, şort, mont, ve kapri gibi ürünlerdir. Erkekler için ise; t-shirt, mayo ve sweat modelleri, pantolon modelleri, trikolar, mont ve kemerler, şapka, şort, çantalar, hediye setleri, parfümler, iç giyim ürünleri, atkı ve eldivenler, jean, ayakkabı ve gömlek gibi ürünleri bulunmaktadır. Mağazalarında erkekler için trikolar 138,00 TL ile 300,00 TL arasında, erkek çantaları 55,00 TL ile 183,00 TL arasında, jean modelleri 195,00 TL ile 595,00 TL arasında, Diesel ayakkabılar 99,00 TL ile 375,00 TL arasında, 95,00 TL ile 119,00 TL arasında, t-shirtler 59,00 TL ile 113,00 TL arasında değişmektedir. Kadınlar için külotlar 29,00 TL ile 59,00 TL arasında, çantalar 33,00 TL ile 198,00 TL arasında, parfümler 129,00 TL ile 169,00 TL arasında, kemerler 80,00 TL ile 90,00 TL arasında, jeanlar 149,00 TL ile 595,00 TL arasında, ayakkabılar 89,00 TL ile 245,00 TL arasında, montlar 243,00 TL ile 325,00 TL arasında değişen fiyatlardan satılmaktadır.

Diesel Mağazaları ve Online Alışveriş

Diesel ürünleri için "JeansLab" isimli mağazalardan alışveriş yapabilirsiniz. Bu mağazaların İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa gibi şehirlerde bulunduğunu söylemiştik fakat Diesel ürünleri için online alışveriş yapma şansınız olduğunu unutmayın. Online olarak Diesel ürünleri satın alabileceğiniz siteler; Zizigo, Morhipo, Orijinalmarka.com, Saatcell.com, Markafull.com, Markapon, Gittigidiyor.com, Hizlial.com ve Limango gibi ünlü online alışveriş siteleridir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • GittiGidiyor
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları