Diesel Türkiye: Yeni Sezon Koleksiyon Online Alışveriş Sitelerinde

Diesel Türkiye Ürünlerinde Avantajlar Galeri

Kadın, erkek ve genç ürünlerini üreten Diesel, özellikle spor giyiminde Türkiye’de oldukça mesafe kat etmiştir. 1978 yılında Renzo Rosso ve Adriano Goldschmied tarafından İtalya’da kurulan marka, kot modelleri, saatleri ve parfümleriyle tanınmaktadır. 18-35 yaş grubuna hitap eden markanın ürünlerindeki kalite, kullanıcıları tarafından takip edilmesine neden olmuştur. Her sezon yeni tasarımlarla kullanıcılarının karşısına çıkan marka, ürünlerini sıra dışı reklam çalışmalarıyla duyurmaktadır. Aksesuar, giyim, ayakkabı ve parfümlere kadar onlarca değişik model üreten marka, üretim yaptığı alanlardaki başarısını sıkı bir kalite kontrol mekanizması oluşturmasına bağlıdır. Diesel Türkiye’deki ürünlerinde de Avrupa’daki kalitenin aynısını sunan marka, bu özelliği nedeniyle de favori markaların arasında olmaktadır. Markanın birçok ülkede mağazası bulunmaktadır ve ülkemizde de alışveriş merkezlerindeki mağazalarda satılmaktadır. Kot pantolon ve montları, saatleri, ayakkabıları, birbirinden özel kokuları olan parfümlerinin satıldığı mağazalardaki yeni sezon ürünler, her yaştan insanın ilgi odağı olmaktadır, ancak tasarımları çoğunlukla genç yaştaki insanları cezbetmektedir. Diesel Türkiye’nin tüm ürünleri, sadece bu mağazalarda, markanın satış noktalarında ve online alışveriş sitelerinde bulunmaktadır. Dolayısıyla başka yerlerde satılan ürünlerin sahte olma olasılığı fazla olmaktadır. Markanın özellikle jean, şapka ve çanta gibi ürünlerinin taklitleri yapılmakta ve ucuz fiyattan satılmaktadır. Ancak bu ürünler kısa ömürlü olmakta, dolayısıyla ucuza satın alındığı düşünülmekte, ama aslında kullanıcıya daha pahalıya gelmektedir.

Diesel Türkiye Ürünlerindeki Şıklık

Türkiye'de Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, gibi şehirlerde markanın ürünleri kolaylıkla bulunabilir. Marka, kadınlara yönelik atkı, bere, eldiven, şapka, mayo, bikini, jean pantolon, gömlek ve montlar, etek, sweat, yelek, t-shirt, kemer, elbise, parfüm, ceket, pantolon, tulum, bileklik, şort, ve kapri modelleri üretmektedir. Ayrıca külotlar, çantalar, parfümler, kemerler ve ayakkabılar da Diesel Türkiye’nin mağazalarında satılmaktadır. Diesel Türkiye mağazalarında erkeklere yönelik ise mayo ve sweat, parfümler, t-shirt, iç giyim ürünleri, atkı ve eldivenler, jean pantolon, mont, gömlek modelleri ve ayakkabılar üretilmektedir. Bu ürünleri sezonda uygun fiyatla satın almanız mümkün olmamaktadır. Ancak online alışveriş siteleri, markanın her modelini indirim kampanyaları düzenleyerek cazip fiyat avantajlarıyla satışa sunmaktadır.

Diesel Ürünlerinde Online Alışveriş Avantajları

Markanın tüm ürünlerini "JeansLab" adı verilen mağazalarda kolaylıkla bulabilirsiniz. Ancak kaliteyi uygun fiyata satın almak isteyenlere online alışveriş sitelerine göz atmaları tavsiye edilmektedir. Zizigo, Morhipo, Hızlı Al, Limango gibi online alışveriş siteleri, Diesel Türkiye’nin ürettiği tüm modellerin uygun fiyatlarla satışını yapmaktadır. Yıl boyu devam eden kampanyalar takip edildiğinde, en kaliteli ürünler çok cazip fiyatlarla satın alınabilir. Online indirim sitelerine ücretsiz olarak üye olunduğunda, yapılan bütün avantaj kampanyaları, üye olduğunuz elektronik posta adresinize bildirilmektedir. Böylece bilgisayar başında fazla zaman harcamaya gerek kalmadan hangi markanın hangi ürününün indirimde olduğunu öğrenme şansını yakalamış olmaktasınız. Online alışveriş sitelerinde, kredi kartına taksit avantajından da yararlanabilir, böylece satın aldığınız ürünün ödemesini bütçenizi zorlamadan yapabilirsiniz. Aynı zamanda kapıda teslim avantajıyla da beğendiğiniz ürüne zahmete girmeden sahip olabilirsiniz. Kapıda teslim için de herhangi bir kargo ücreti ödememektesiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Morhipo
  • Zizigo
  • Limango
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları