Didim Otelleri: Ege Otellerinde Yüzde 50'ye Varan İndirimler

 Didim Otelleri: Ege Otellerinde Yüzde 50'ye Varan İndirimler Galeri

Didim; Ege Denizi'ne kıyısı olan Aydın'ın bir ilçesidir. İlçenin görünümü bir yarım ada şeklindedir. İlçenin il merkezine uzaklığı yaklaşık 100 km mesafededir.İlçenin en önemli geçim kaynaklarından bir tanesi turizmdir. Bu nedenle ilçede turizm gelişmiştir ve gelişmeye devam etmektedir. İlçede bulunan antik kentler ve tapınaklar çok sayıda turisti ilçeye çekmektedir. Didim otelleri bu nedenle yazın aşırı oranda yoğunluk göstermektedir. İlçenin çevre illerdeki turistik bölgelere yakın olması gezilebilir mekan açısından büyük bir çeşitlilik arz etmektedir.

Didim Otelleri: Başlıca Erken Rezervasyon Fırsatları

Başlıca erken rezervasyon indirimi ve taksit fırsatları bulunan Didim otelleri:
Majesty Club Tarhan Beach: Mersin dere mevkii, denize sıfır, en son yenilenme tarihi 2010, 2 adet açık havuz, 1 adet kapalı havuz, 1 adet A La Carte Rest bulunmaktadır. Konaklama tipi; ultra herşey dahil. 31 Mayıs tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda %30 indirim ve 12 ay taksit avantajları 1 Mayıs - 22 Ekim günleri arasındaki konaklamalarda geçerlidir.
Palm Wings Beach Resort: Altın kum mevkii, denize sıfır, 2 adet A La Carte Rest, mavi bayraklı özel plaj, banana, 3 adet su kaydırağı bulunmaktadır. Konaklama tipi; herşey dahil. 18 Mayıs tarihine kadar yapılan erken rezervasyonlarda %10 indirim ve 12 ay taksit imkanı bulunmaktadır. Erken rezervasyon fırsatları 9 Mayıs - 1 Kasım günleri arasındaki konaklamalarda geçerlidir.
Hotel Esra Family Suit: Plaja 200 metre mesafededir, ücretsiz animasyon, ücretsiz çocuk havuzu, ücretsiz çocuk parkı, 1 adet açık havuz ve su kaydırağı bulunmaktadır. Altın kum bölgesindeki kumsala 250 metre mesafededir. 18 Mayıs tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda %35 erken rezervasyon indirimi ve 12 ay taksit avantajları mevcuttur. Kampanya 1 Mayıs - 1 Haziran günleri arasındaki konaklamalarda geçerlidir. 1 Haziran - 1 Ekim günleri arasındaki konaklamarda ise %30 indirim + 12 taksit fırsatlarıda bulunmaktadır.
Kum Hotel: 1 adet açık havuz, 1 adet A La Carte Rest, ücretsiz çocuk havuzu bulunmaktadır. Konaklama tipi; yarım pansiyon. 18 Mayıs tarihine kadar yapılan rezrvasyonlarda %25 indirim ve 12 ay taksit fırsatları vardır. Kampanya 5 Mayıs - 1 Kasım tarihleri arasındaki konaklamarda geçerlidir.
Meryem Ana Otel: 1 adet açık havuz, 1 adet A La Carte Rest, ücretsiz animasyon ve çocuk havuzu bulunmaktadır. Konaklama tipi; herşey dahil. 18 Mayıs tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda %25 erken rezervasyon indirimi ve 12 ay taksit fırsatları vardır. Kampanya 1 Mayıs - 1 Ekim tarihleri arasında yapılan konaklamalarda geçerlidir.
Didyma House Hotel: 1 adet açık havuz, halk plajı, açık ve kapalı restoran, denize 100 metre mesafe ve ücretsiz çocuk parkı bulunmaktadır. Konaklama tipi; herşeh dahil. 18 Mayıs tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda %30 erken rezervasyon indirimi ve 12 ay taksit fırsatları mevcuttur. Erken rezervasyon kampanyası 1 Nisan - 1 Kasım günleri arasındaki konaklamalarda geçerlidir.

Didim Otelleri: Genel Bakış ve İndirim Fırsatları

Bu otellerin fırsatlarını; Delikupon, Gruppal, Kaçanbalık Büyük Olur, Günün Tatili, Devir Fırsat Devri, Yakala Co, Birlikte Alalım, Aktif Kampanya, Markapon, Grupanya, Grupfoni, Semt Fırsatı'nda bulabilirsiniz. Genel olarak Didim otelleri; ilçe merkezi ve Ege Denizi kıyısı olmak üzere 2 bölgede yoğunlaşmışlardır. Deniz kıyısındaki otellerin tesis özellikleri ilçe merkezindekilere nazaran daha iyi ve çeşitlilik göstermektedir. Otelin bulunduğu çevreye göre kendi içerisinde aktivite ve özellikler bakımından değişiklik gösterebilir. Bu oteller genel olarak erken rezervasyonlarda %10 ile %30 arasında indirim fırsatları, 12 ay taksit ve erteleme avantajları ile müşterileri karşılamaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Delikupon
  • Devir Fırsat Devri
  • Birlikte Alalım
  • Gruppal
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları