Diablo 3: Bilgisayar Oyunları ve Genişleme Paketlerinde Online İndirim

Diablo 3 Galeri

Oyun oynamak günümüzde insanların bilgisayarları ile en çok yaptığı şeydir. Özellikle konsolların üretimi ile birlikte oyunculuk dünya çapında tavan yaptı denebilir. Dünyaca ünlü oyun firmaları her yıl geliştirdikleri oyun motorları ile gerçeğe yakın, birbirinden kaliteli oyunlarını piyasaya sürmektedir. Bu alanda önemli bir yere sahip olan Blizzard firması, çıkardığı macera oyunları ile dünya oyun sektörüne yer veren, önemli bir firmadır. Dünya çapında 10 milyona yakın kayıtlı oyuncusunun bulunduğu bu firma gerek genişleme paketleri gerekse de belirli aralıklarla yenisini çıkardığı oyunlar ile macera severleri mutlu etmektedir. Eğer siz de sıkı bir macera oyuncusuysanız, mutlaka Diablo 3 isimli oyunu duymuşsunuzdur. Yaklaşık olarak 15 yıldan fazla bir geçmişe sahip olan bu oyunun, geçtiğimiz yıl yenisi çıkmıştır ve sayıları bir hayli fazla olan Diablo fanatiklerini mutlu etmiştir. Başında uykusuz geceler geçirebileceğiniz bir oyun arıyorsanız, doğru adrestesiniz demektir. Çünkü bu oyun, kolay kolay bitirilmeyecek, kolayca sıkılmayacağınız bir oyundur.

Oyunlarda Online İndirimleri Kaçırmayın!

Ülkemizdeki oyun fiyatları çeşitli vergilerden dolayı yurt dışındaki fiyatlara göre oldukça yüksektir. Bu durum ülkemizdeki oyun sektörüne bir darbe gibi görünse de online mağazaların kampanyaları sayesinde her gün daha fazla kişi orijinal oyun sahibi olmaktadır. Diablo 3 gibi efsane oyunları Gold Bilgisayar, Darty ve Kliksa isimli online mağazalardan çok uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Özellikle, yılbaşı gibi önemli günlerde oyun fiyatlarında düşüş yaşanmaktadır. Ancak bu günlerin dışında da çeşitli kampanyalar sayesinde oyununuzu uygun bir fiyata satın alabilirsiniz. İster PC, ister Xbox360 veya PS3 kullanıcısı olun, bu online mağazalar sayesinde birbirinden kaliteli yapımlara çok uygun fiyatlarla erişebilmenin mutluluğunu yaşayacaksanız. Oyun başında geçecek olan uykusuz geceler sizi bekliyor.

Eşsiz Macera Arayanlara: Diablo 3

2001 yılında bu oyun hakkında ilk dedikodular çıktığında, adeta oyun dünyası çalkalanmıştır. Çünkü herkes bu efsanenin yeniden oyunculara sunulmasını istiyordu. Oldukça uzun süreli bir yapım sürecinden geçen ve sonuç olarak bu sürecin hakkını sonuna kadar veren bir yapım olmuştur. Diablo 3. Aradan geçen uzun yıllar sonrasında bu oyunun fanatikleri 2008 yılında BlizzCon’da ilk sinematiğin yayınlanması ile bir hayli heyecanlanmışlardı. İlerleyen aylarda ise oyun hakkında net bilgiler gelmeye başladı ve nihayet oyun severler bu eşsiz oyunun 15 Mayıs 2012 yılında raflardaki yerini alacağını öğrenmişti. 15 Mayıs 2012 tarihinin gelmesi ile birlikte dünyada ve ülkemizde çeşitli etkinliklerle satışına başlanan oyun, beklenildiği gibi çok yüksek satış rakamlarına ulaşmıştır. Ancak serinin eski fanatikleri bu yeni oyunu hayal kırıklığı olarak nitelendirse de Diablo 3 ile yeni tanışan oyuncular bu oyundan çok memnun kalmışlardır. Ancak üretici firma yayımladığı çeşitli güncellemeler sayesinde eski oyuncuların da ilgisini bu yeni oyuna çekmeyi başarmıştır. Hack/Slash türündeki şüphesiz en iyi yapım olma özelliğini taşıyan Diablo ile hala taşınmadıysanız, online mağaza kampanyaları ile satın almanız ve eşsiz deneyimi yaşamanız önerilir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
  • Gold Bilgisayar
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları