Dexter

Dexter Galeri

Dexter, 1816 yılında kurulan dünyanın en önde gelen ayakkabı markalarından biridir. Harold Alfond'ın Dexter fabrikasına 1957'de ortak olmasıyla 3000'den fazla çalışanıyla sürekli gelişim gösteren bir marka olur. Dexter'in üretim ve idari alanında yer alan her çalışan Dexter ürünlerini bu kadar özel yapanın, kaliteli malzemesi, özgün tasarımı ve özenli bir üretim evresinin olduğunu blir. Bunun etrafında şekillenen firma profili ile, Dexter'ın tüm çalışanları alanlarında en özenli ve detaycı çalışmayı yaparlar. Dexter aktivitelerini Amerikan ayakkabı sanayinin en büyük kuruluşlarından biri olan HH Brown çatısı altında sürdürüyor. Dexter, özel bir titizlikle, HH. Brown'un Çin'deki ultra modern tesislerinde Amerikan kalitesi ile üretiyor.

Klasik Dexter Ayakkabı Modelleri

Klasik Dexter Ayakkabı Modelleri

Dexter, klasik modellerinin yanı sıra, koleksiyonlarına sürekli eklediği yenilikler ve detaylarla dikkat çekiyor. Ürün geliştirme takımının sürekli yenilik ve kalite için çalıştığı Dexter, bu emeğinin karşılığını müşterilerinin sadık ilgisi ile alıyor. Dexter'in en tutulan modeli, özellikle gençler tarafından sıklıkla tercih edilen kahverengi ve siyah renklerinde deri ve süetten üretilen klasik modeli. Çikolata kokulu olmasıyla da büyük beğeni toplayan bu model, şıklığı ve rahatlığı bir arada sunuyor. Kalitesi ve dayanıklılığı ile de ön plana çıkan Dexter ürünlerini uzun yıllar sorun yaşamadan kullanabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra, Dexter, kendisine patentli SST bowling ayakkabılarını, profesyonel bowling oyuncularının önerilerinden yola çıkarak üretmiştir. Benzer şekilde, golf ayakkabılarını tasarlarken profesyonel golf oyuncularından destek almış ve 3 yıl su geçirmezlik garantisi sunan, piyasadaki en hafif golf ayakkabılarını üretmiştir.

Dexter: Her Koşula Uygun Ayakkabı

Dexter: Her Koşula Uygun Ayakkabı

Dexter'in kadın ve erkekler için özel olarak her sezon yenilediği koleksiyonunda gündelik,gece,gezi, yürüyüş, bowling, golf gibi birçok alan için ayakkabılar bulunuyor. Dexter, kişisel tarzı yansıtan ve her koşulda giyim için birçok ayakkabı çeşidi bulunan koleksiyonları ile Türkiye'nin birçok şehrindeki satış noktaları ile sizlerle buluşuyor. Bunun yanı sıra, birçok alışveriş sitesinin kampanyalarında da indirimli Dexter ürünlerine ulaşmanız mümkün. Zizigo Online ayakkabı alışveriş mağazası da sizler için Dexter'in bütün ürünlerini bir arada sunuyor.Yaşam tarzınınz, şartlarınız ve tercihleriniz ne türlü olursa olsun Dexter mağazalarında size uygun bir ayakkabıyı mutlaka bulabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Zizigo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları