Desa: Deri Giyimde Online Alışveriş ve İndirimler Burada!

Desa: Deri Giyimde Online Alışveriş ve İndirimler Burada! Galeri

Desa açık ünvanıyla Desa Deri Sanayii ve Ticaret A.Ş. olan firma deri işleme ve deri mamülleri alanında son derece tanınmış, piyasaya kaliteli ürünler sunan bir markadır. Hazırladığı deri mamüllerinde son derece ince dokulu ve kaliteli malzemeler kullanmaktadır. Her sezon günün moda renkleri ve moda çizgileri esas alınarak hazırlanan Desa Koleksiyonları tüketicilerin ilgisini çekmektedir. Firma merkezi Sefaköy'de bulunan ve yurdumuzun birçok yerinde satış mağazaları bulunan önemli bir firmadır. Desa her sezon ceket, pantalon, pardesü, etek gibi bay ve bayan deri ürünleri, az da olsa kumaş tekstil ürünleri, çanta, bay ve bayan ayakkabıları, bavul, cüzdan, kemer gibi özel koleksiyonlar hazırlamaktadır. Firma aynı zamanda Aerosoles ve No35 markasının resmi satış temsilcisidir.

Desa Markası Koleksiyonları ve İndirimleri

Desa Markası Koleksiyonları ve İndirimleri

Desa her sene birbirinden özel koleksiyonlarını tüketicilere sunmaktadır. Markanın ürünleri gerçek deri imalatı olduğundan ve yüksek kalite uygulandığından, ürünler belirli bir fiyat aralığındadır. Ancak, firma yaptığı sezon sonu indirimlerle ürün fiyatlarını daha ekonomik hale getirmektedir. Firmanın ülkenin birçok yerinde bulunan satış şubelerinde sezon sonu indirimleri aynı anda başlayarak uygun fiyat isontoları uygulanmaktadır. Öte yandan, sezon başında belirli aralıklarla indirimler de uygulamaktadır. Desa markasını incelemek, marka hakkında detaylı bilgi almak ve marka ürünlerini görmek için markanın resmi internet sitesi incelenebilir. Firma bu site üzerinden online mağazasıyla ürün satışı da yapmaktadır. İnternet sitesinde bulunan satış mağazasından marka ürünlerini daha uygun fiyatlara almak mümkündür. Öte yandan firma siteden duyurduğu zaman aralıklarıyla çeşitli kampanyalar yapmaktadır. Örneğin bir deri ceket alana ikinci ürünün yüzde elli indirimli sunulması gibi. Ayrıca firma belirli zamanlarda ücretsiz kargo kampanyası ve kredi kartına uzun taksit kolaylığı gibi uygun alışveriş imkanları sunmaktadır. Bu kampanyalarla alışveriş yapmak tüketiciler için daha cazip ve elverişli hale gelmektedir.

Desa Online Satış Mağazası ve Alışveriş İmkanları

Desa markasının online satış mağazasında firmanın tüm koleksiyonu güncel olarak sergilenmekte ve satılmaktadır. Bu nedenle marka satış şubelerine gitmeden ekran başından bedeblere göre ürün siparişi vermek mümkündür. Desa, Napolyon adlı internet sitesiyle yapmış olduğu anlaşma ile Napolyon üyelerine puanları karşılığı alışveriş ve indirim çekleri vermektedir. Bu çekleri kazanan tüketiciler alışveriş yaparken indirim kazanmaktadır. Marka ürünlerine ulaşmanın bir başka yolu internet üzerinden satış yapan bazı online mağazalardır. 1v1y, Zizigo, Markafoni, Ayakkabım.org, Limango, Gitti Gidiyor, Hepsi Burada adlı alışveriş mağazalarından ve firmanın ürün satışı yaptırdığı diğer online dükkanlardan ürün alımı yapmak mümkündür. Bu mağazalardan piyasa fiyatının altında ürün alımı mümkündür. Kapıya teslim sistemi ile dışarıda dükkan dükkan gezmeden markanın birçok kaliteli ürününe kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Kaliteli olan ve uzun yılar giyilen marka ürünleri farklı görünümü, ince deri dokusuyla tüketiciler tarafından beğenilen ve uzun zaman giyilen ürünlerdir. Gerek dokusu gerekse renk uygulamalarıyla sadece yurt içinde değil, yurt dışında da ilgi çeken bir markamızdır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Desa
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları