Derimod Online Satış: Derimod Ürünlerinde İndirimli Online Fiyatlar

Derimod Online Satışta Avantajlar Galeri

Türkiye'nin en ünlü deri ceket ve ayakkabı markalarından biri olan Derimod, 1977 yılında ilk kurulduğunda sadece ihracata yönelik bir atölyeydi. Bu şirketi faaliyete geçiren Ümit Zaim'dir. Amacı deri giyside moda yaratıp, modanın en büyük parçası haline getirmekti. Zeytinburnu'nda 80'li yıllarda ilk mağazasını açmıştır. O günden sonra da hem ülkemizde ve hem de yurt dışında pazarlama yapan firma, bir dünya markası olmuştur. Deride kaliteyi ve moda trendlerini yakalayan Derimod, sürekli yenilenen koleksiyonlarıyla göz doldurmaktadır ve onun için de yurdumuzda deri denildiğinde akıllara gelen ilk firmadır. Yaklaşık 40 yıldır, müşterilerinin nabzını tutan firma, estetik görünüşün, kalitenin öncülerindendir. Firmanın ayaklarınızın rahat ettiği, ayağı kavrayan, rahat ettiren ayakkabılarının yanında, en önde gelen ürünü deri montlar ve ceketlerdir. Ayrıca aksesuarları, erkek, bayan çantaları büyük beğeni toplamaktadır. Toprak tonlarının göz alıcı renklerini koleksiyonunda sunan markanın, birbirinden şık deri ve süet ürünleri gardıroplarınızda yer almayı bekliyor. Bu ürünleri Derimod online satış sitelerinden de alabilirsiniz. Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Adana, İzmit ve bunun gibi yurtiçi ve dışındaki elliyi aşan mağazaları ile ve ayrıca outlet satış yapan mağazalarıyla tüketicilerine hizmet sunmaya devam etmektedir. İtalya, Amerika ve Rusya'da da temsilcilikleri vardır. Reklam kampanyalarına da çok önem veren Derimod, reklamlarında ünlü yüzleri kullanıyor.

Şık Kombinasyonlar Yaratın

Giyinmek insanların temel ihtiyaçlarından biridir. Bu temel ihtiyacı karşılamaya çalışırken, kendinize yakışanı, kaliteyi seçmek ise bir sanattır. Kadınlarımız bu konuda ne kadar titiz davransalar da, erkeklerimizin bir çoğu bu titizliği göstermemektedirler. Modern kadınlarımızın en büyük felsefelerinden biri herkesten farklı giyinmek ve kalitedir. Girdikleri ortamda hep fark edilmeyi isterler. İşte markanın ürünleriyle istediğiniz farkı yaratabilirsiniz. Ürünlerinden biri olan Nick Ceket, kahve tonlarında hazırlanmış çok şık bir ürün. Özellikle kot bir pantolonla kombinleyebileceğiniz bu montun boyu kemer üzerinde bitiyor. Bu model özellikle spor giyimi tercih edenler tarafından çok beğenilmektedir. Guti ceket modeli ise, açık kahve tonlarında sunulmuş tüketiciye. Sade görünüşüyle klasik ve spor giyim tarzlarını benimseyen herkes tarafından beğenilmektedir. Bu markanın kendine ait bir online sitesi de bulunmakta. Bu site üzerinden de satış yapan firma, taksit seçeneklerini ve kampanya fırsatlarını sunmakta. İhracata yönelik olarak pazarladığı Expo isimli ceket ve montları büyük beğeni görmektedir. Ayrıca gençlere yönelik olarak tasarladığı Exlusive ve Mood by Derimod modelleri, çanta ve ayakkabı seçeneklerinin satış işlemini yapan firma, zevkinizin dışa yansımasıdır. Derimod online satış sitesinde ise fiyatlar diğer mağazalarına göre hesaplı. Deri giyim gencinden yaşlısına herkese hitap etmektedir. Deri ceketler, pardösüler, trençkotlar, montlar, kemerler, çantalar, ayakkabılar. İşte bu ürünleri Derimod Depo online satış mağazasından alabilirsiniz. Bu arada ürünlerinin içinde ayakkabılar unutulmamalı. Yaz, kış giyebileceğiniz, bot, çizme ve ayakkabıları da satış mağazalarında bulabilirsiniz.

Sanal Mağazalarda İndirim Fırsatları

Alışverişte online ticaret yapan mağazalardan ürün almak artık günümüz insanlarının vazgeçilmezleri arasına girmektedir. Online alışveriş ayrıcalıklarından faydalanmak artık sizlerin de hakkı. Derimod online satış sitesinin yanında markanın ürünlerini Trendyol, Markafoni gibi online alışveriş sitelerinin indirim kampanyalarını takip ederek satın alabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Derimod
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları