Derimod: Deri Ceketler ve Ayakkabılarda İndirimli Fiyatlar

Derimod: Deri Ceketler ve Ayakkabılarda İndirimli Fiyatlar Galeri

Derimod, yetmişli yılların sonlarında kurulmuş önemli bir tekstil firmasıdır. Deri işleme, deri giyim sektöründe saygın bir yeri olan marka, seneler içinde üretim kapasitesini arttırarak, deri işleme konusunda uzmanlaşmıştır. Derimod deri ceket, mont, pardesü alanında Türkiye'nin ilk akla gelen markalarından biridir. Öte yandan, ayakkabı, bot, çizme veya çanta gibi diğer deri mamülleri imalatı ve satışı da yapmaktadır. Firma, her sene moda renkler ve moda çizgileri de dikkate alarak birbirinden şık koleksiyonlar hazırlamaktadır. Kadın ve erkekler için birçok deri giyim modeli üreten markasın son geliştirdiği model 360 koleksiyonudur. 360, yapı itibariyle kalın bir dokuma olan derinin sadece 360 grama indirilmesidir. Bu deri türü son derece hafif oluşuyla dikkat çekmektedir. Kumaş işlevinde ve inceliğinde olan bu özel deri aynı zamanda çok estetik görünmektedir.

Derimod Deri Ceketler ve Ayakkabılarda İndirimler

Derimod Deri Ceketler ve Ayakkabılarda İndirimler

Derimod firması bu sene 35. yılını kutlamaktadır. Firma bu kapsamda özel bir kampanya hazırlamıştır. Buna göre eski deri ceketlerini firmaya teslim eden marka müşterileri, 200 TL bedelle alınan deri ceketi karşılığında yeni bir ceket alırken bu rakam kadar indirim kazanmaktadır. Birden fazla deri ceket getiren müşterilerse daha fazla oranda indirim elde etmektedir. Eski deri ceket kampanyası, firma müşterileri tarafından oldukça beğenildiğinden, marka tarafından uzatılmıştır. Derimod markası uzun yılların tecrübesiyle müşterilerine oldukça uygun kampanyalar hazırlayan bir markadır. Buna göre firmanın birçok yerde bulunan depolarında oldukça uygun fiyatlara ürün satışı yapılmaktadır. Bir anlamda "outlet" denilebilecek bu depolar her mevsim ürün satışı yapan ve aile bütçesini, sarsmadan alışveriş yapılacak yerlerdir. Bu mağazalardan hem deri ürünler hem de ayakkabı modellerini uygun fiyatlara almak mümkündür. Öte yandan, marka kendi mağazalarında sezon sonlarında büyük indirimler uygulamaktadır. Kış sezonunun sona erdiği ve indirimlerin devam ettiği şu günlerde firmanın mağazalarına uğramak yerinde olacaktır.

Derimod Markasının Online Alışveriş İmkanları

Derimod markası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve marka ürünlerine göz atmak için markanın Derimod isimli resmi adresini ziyaret edilebilir. Bu sitede koleksiyonlar incelenebilmekte ve indirim kampanyaları hakkında bilgi alınabilmektedir. Öte yandan, indirimli ürünlerin satıldığı depoların açık adresleri de yer almaktadır. Derimod ürünlerini internet üzerinden satış yapan online mağazalardan da edinmek mümkündür. Bazı online mağazalar yaptıkları kampanyalarla Derimod ürünlerini satışa çıkarmaktadır. Bu online mağazalardan bazıları: Trendyol, Morhipo, 1V1Y, Starcity, Sahibinden gibi online dükkanlardır. Firma ürünleri birçok farklı renklerde tasarlanmış ince dokulu ve kaliteli deri ürünlerinden oluşmaktadır. Marka mamülleri uzun yıllar kullanıma yatkın modellerdir. Bu nedenle, rahatlıkla alınarak güvenle yıllarca giyilebilir. Hem spor, hem de klasik giyime yönelik koleksiyonları olan firma birçok tatnımış kişi tarafından da tercih edilmektedir. Renk seçeneği hayli gelişmiş olan marka deri işlemeciliğini adeta sanata dönüştürmektedir. Bu nedenle sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarında da tanınan bir marka hakline gelmiştir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Derimod
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları