Deriden Ayakkabı: Timberland, Kowalski, Tommy Hilfiger Ayakkabılar

Deriden Ayakkabı: Timberland, Kowalski, Tommy Hilfiger Ayakkabılar Galeri

Deriden Ayakkabı firması birçok ünlü ve özel markayı bir arada barındıran önemli ve bilinen markalarımızdan biridir. 1981 yılında kurulan Deriden Ayakkabı yıllar içinde gelişerek günümüzde tekstil ve ayakkabı sektörünün ana ithalatçısı olarak dünya markalarının birçoğunun distribitörlüğünü yapan bir işletme haline gelmiştir. Deriden Firması günümüzde birçok büyük ilde şubelere sahip olup firmanın Türkiye çapında yaklaşık 21 adet mağazası bulunmaktadır. Deriden Firması adı altında ithal edilmekte olan markaların bazıları: Timberland, Kowalski, G Star, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, DKNY, Diesel, Sebago, Bikkemberys, Janet&Janet, Ixos, Lion gibi markalardır. Firma bünyesinde birçok marka bulunmakla birlikte distribitörlüğünü yaptığı markalardan en bilinenlerinden bazıları Timberland, Tommy Hilfiger ve Kowalski markalarıdır.

Timberland, Tommy Hilfiger ve Kowalski Ürünleri

Timberland, Tommy Hilfiger ve Kowalski Ürünleri

Deriden Ayakkabı firmasının ürünlerini incelemek, temsilcisi olduğu markaları öğrenmek ve ürünlerini araştırmak için markanın www.deriden.com.tr adlı internet adresi ziyaret edilebilir. Bu anlamda firmanın temsilcisi olduğu firmalara ait internet adresleri de incelenerek Deriden mağazalarına bizzat gitmeden internet kanalıyla ürün incelemesi yapılabilir. Deriden Ayakkabı markasının ithal ettiği ürünlerden en çok tercih edilenleri şüphesiz, Timberland, Tommy Hilfiger ve Kowalski ürünleridir. Timberland günlük kullanıma uyan, ayrıca kampçılık, dağcılık, yürüyüş gibi sporlara yatkın ayakkabı ve bot ürünleri hazırlayan önemli bir markadır. Deriden Ayakkabı markasının deri bot ve ayakkabıları çok beğenilmektedir. Tommy Hilfiger ise spor tarzı ürünler hazırlayan oldukça tanınmış ve beğenilen bir markadır. Deriden Ayakkabı 'nın spor tarzda hazırladığı giyim, çanta, parfüm ve ayakkabı koleksiyonları özellikle genç yaştaki tüketiciler tarafından yoğun şekilde tercih edilmektedir. Kozalski ise spor ayakkabı üreten, pazara yeni girmesine rağmen farklı tarzda hazırladığı kadın ve erkek spor ayakkabılarıyla tanınan farklı ve modern bir markadır. Deriden Ayakkabı 'nın alışılmışın dışında hazırladığı, çizimler, resimler ve neon renkler barındıran spor ayakkabılar çok beğenilmektedir. Bu markaların ürünleri oldukça rahat giyilen ve uzun süre kullanılan giyim malzemeleridir. Yediden yetmişe kadın ve erkek herkese hitap eden markalar günlük giyimde rahatça tercih edilebilecek modeller üretmektedir. Bu markalar sadece genç kesim için değil, her yaştan insanlar için ürün imalatı yapmaktadır.

Deriden Mağazalardan Ürün Alımı

Deriden Mağazalardan Ürün Alımı

Deriden Ayakkabı mağazaları ülkenin birçok yerinde şubeleri olan bir markadır. Bu nedenle özellikle büyük şehirlerde bulunan tüketiciler firmanın mağazalarını ziyaret ederek birçok farklı marka ürünlerini bulabilirler. Yurt dışında belirli yerlerde bulunacak önemli birçok markayı bir arada bulmak Deriden Ayakkabı mağazalarını tüketicilerin uğrak yerlerinden biri haline getirmiştir. Deriden Ayakkabı zaman zaman yaptığı önemli indirimler ve sezon sonu iskontolarıyla ürünlerin belirli gelir grubuna hitap eden fiyatlarını oldukça ekonomik hale getirmektedir. Bu dönemlerde birçok ürünü ekonomik fiyatlara edinmek mümkündür. İndirim ve kampanya zamanlarını internet sitesinden takip ederek bu konuda bilgi alınabilir. Ayrıca firmanın internet sitesi üzerinden satıştaki ürünler hakkında inceleme yapıp bilgi edinerek alışveriş yapmak da mümkündür. Kaliteli ve dünyaca tanınmış markaların ürünlerini uygun fiyatlara alarak uzun yıllar boyunca zevkle giymek mümkündür.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Deriden
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları