Deriden Ayakkabı: 2012 Modelleri ve Online Satış Mağazaları Burada

Deriden Ayakkabı: 2012 Modelleri ve Online Satış Mağazaları Burada Galeri

Deriden, 1981 yılından beri ayakkabı satış sektöründe yeri olan önemli bir markadır. Ünlü firmaların dünyaca tanınmış koleksiyonlarını tüketicilerle tanıştıran firma, bu anlamda birçok markanın satış temsilciliğini yapmaktadır. Firmanın merkezi İstanbul İlimizde olup, birçok büyük şehirde satış şubeleri bulunmaktadır. Firma uzun yıllar boyunca kazandığı ticari deneyimi sonucunda tüketici memnuniyeti kazanmış ve tercihe dilir bir firma haline gelmiştir.

Deriden Ayakkabı 2012 Modelleri

Deriden Ayakkabı 2012 Modelleri

Deriden Ayakkabı markası, dünyaca ünlü markaların 2012 koleksiyonlarının satışı yapmaktadır. Güncel ürünler ve modelleri dünya satış yerleriyle birebir marka şubelerinde bulmak mümkündür. DKNY, Timberland, Ugg, Calvin Klein gibi birçok markanın koleksiyonlarına mağazalardan ulaşılabilir. 2012 modelleri canlı renklerin kullanıldığı koleksiyonlara sahiptir. Özellikle neon ve fosforlu renkler dikkat çekmektedir. Gerek erkek, gerekse bayan ayakkabı modellerinde açık renkler hakimdir. Bayan koleksiyonalrında yüksek topuklu ökçeler de sıkça kullanılmıştır. Günlük modellerde daha çok sandalet ve babet gibi düz ürünler tercih edilirken, erkek ayakkabılarında da rahat çizimler kullanılmıştır. Parlak deri birçok üründe, hatta spor tarzda ayakkabılarda birle kullanılmıştır. Deriden ayakkabı markasının geniş ürün koleksiyonu ve marka zenginliği birçok ünlü firmanın ve modelin rahatça bulunmasını sağlamaktadır. Markanın kapsamlı şekilde hazırlanmış web sitesinden ürünler ve markalar hakkında bilgi almak mümkündür. Sitede ürün seçenekleri hakkında inceleme yapılabilir ve online alışveriş edilebilir. Ayrıca bu adreste markanın satış şubelerinin il ve adresleri de bulunmaktadır. İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere büyük şehirlerde ve özellikle önemli alışveriş merkezlerinde marka şubeleri bulunmaktadır. Firmanın zengin ürün yelpazesinde yararlanarak farklı modellere ve tanınmış markalara ulaşmak mümkündür.

Online Satış Mağazaları

Deriden Ayakkabı kendi web sitesinden online alışveriş yapılma imkanı sağlamaktadır. Ayrıca bazı online mağazalarda da bu markanın ürünlerinin online alışverişini yapmak da mümkündür. 1V1Y bu online mağazalardan biridir. İnternet kullanımının hızla yayılmasıyla online mağazalar hayatımıza girmiş ve alışverişin önemli bir yerini kaplamıştır. Sipariş usuluyle çalışan bu firmalardan, sokak sokak gezmeden, ekran başında tüm ürünleri görerek alışveriş yapılabilir. Online mağazaların bir başka önemli özelliği ise, piyasa rakamlarının altında ekonomik alışveriş imkanı sağlamasıdır. Gerek Deriden firmasının kendi satış şubesinden, gerekse online mağazalardan yapılan ürün alışverişlerinde, alınan üründe herhangi bir hasar, hata olması durumunda vakit geçirmeden ürün iadesi yapılması gerekmektedir. Müşteri hizmetlerine önem veren marka bu anlamda tüketicilerin şikayet ve yakınmalarına önem vermektedir. Şikayetleri gidermeye gayret göstermektedir. Yıllardır, hatta yurt dışına açılımın fazla olmadığı seksenli yıllarda bile dünyaca ünlü markaları ülkemizde getiren Deriden Firmasının önemli bir tüketici kitlesi ve ticari deneyimi bulunmaktadır. Uygun rakamlı alışveriş ile kaliteli markaları Türk tüketicisiyle buluşturan marka bu anlamda kaliteyi ayağımıza kadar getirmektedir. Gerek firma şubelerinde, gerekse online mağazalarda sezon indirimleri, kampanyalar uygulanmaktadır. Ayrıca, kredi kartına uygun ve uzun vadeli taksit imkanları da sağlanmaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Deriden
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları