Deri Ceket: Gerçek ve Sahte Deri Ceket Markaları ve Fiyatları

Deri Ceket: Gerçek ve Sahte Deri Ceket Markaları ve Fiyatları Galeri

Senenin üç mevsiminde de çekinmeden kullanabileceğimiz bir kıyafet var dolaplarımızda. İlkbaharda emin olamadığımız soğuk akşamlar için, sonbaharda gün boyunca kendimizi daha rahat hissedebilmek için ve kış aylarında da mont olarak kullanabildiğimiz deri ceketler. Hem de bu ceketlerin sadece istediğimiz rengine, modeline, fiyatına ve markasına istediğimiz şekilde ulaşabildiğimizi düşünelim. Anlayacağımız üzere bu ceketler bizim gerçek dostlarımız, anımızı ve sağlığımızı kurtarıcı parçalarımız. Sadece bizi hava koşullarından da korumakla kalmayıp yeni bir tarz, var olan tarzımıza yeni bir dokunuş olarak da varlıklarını sürdürüyorlar. Askıda durduğu gibi durmuyor bu ceketler.

Gerçek ve Sahte Deri Ceket Markaları

Model ve renk seçeneğinin yanında imdadımıza yetişen bir ayrım daha var deri ceketlerde. Gerçek ve sahte deri olmak üzere ikiye ayrılan kıyafetimiz bize yeni bir seçim şansı sunuyor. Sektörün önde gelen markaları olan Deriden, Derimod, Matraş, Desa gibi markalar ürettikleri gerçek deri ceketleri deriseverler ile buluşturmayı amaçlıyor. Her bir ceket üzerinde özel olarak çalışan markalar kalite ile dayanıklılığı bir araya getiriyor. Deriden, Desa, Matraş ve Derimod'dan satın aldığımız hiçbir deri ürünü sizi kısa sürede yolda bırakmıyor. Yapmış olduğumuz alışveriş ne olursa olsun eğer bir sorun ile karşılaşırsak geri bildirim yaptığımız tüm konularda bilgi ve yardım da alabiliyoruz. Gerçek deri ceketlerde yıpranma oranı oldukça az olduğu için uzun yıllar boyunca dolabımızda durmaya karar vermiş parçalar ile karşılaşmış oluyoruz. Yine de sadece bir cekete sahip olmak bize yetmiyor, derinin farklı renklerini ve modellerini de en sık giydiğimiz kıyafetler arasına sokmaya karar veriyoruz. Gerçek deri üretimi yapan markalarının yanında bir de sahte deri ceket üreten markalar mevcut. Bu markaların bir çoğu aynı zamanda gerçek deri ürünler de sunsalar genel itibari ile çizgileri doğrultusunda sahte deri kullanarak farklı modellerde ceketler üretiyorlar. Bu markaların başında sıkça görmeye alışık olduğumuz Mango, Bershka, Pull and Bear, H&M, C&A, US Polo, Zara geliyor.

Sahte ve Gerçek Deri Ceket Fiyatları ve Online Alışveriş

Tüm gerçek ve sahte deri ceketleri en uygun fiyatlarla Markafoni, Limango ve Trendyol online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz. Üretilen malzemenin kalitesine göre değişse de deri ceketler için ortak bir fiyat verme ihtimalimiz mevcut. Gerçek deri ceketlerin Deriden, Matraş ve diğer deri mağazalarındaki satış fiyatı 300 Türk Lirası üzerinde olmakla birlikte indirim dönemlerinde daha ucuz fiyatlardan alabilmemiz de mümkün. Özel kalitede ürünleri daha ucuz fiyatlara satın alabilmek isteyenler için neredeyse tüm deri markalarının indirime girdiği bir dönem mevcut; yaz. İşte bu mevsimde cüzdanımız gerçek bir bayram yapıyor. Hem kaliteyi hem dayanıklılığı hem de şıklığı satın almış oluyoruz. 500 Türk Lirası ve daha üzeri fiyatlardaki deri kıyafetleri ve aksesuarları yüksek indirimlerle alabilme şansını yakalıyoruz. Sahte ceketlerin fiyatları ise 70 Türk Lirasından başlıyor ve satılmakta olduğu markaya göre fiyat değişikliği gösteriyor. Bershka, Mango, Zara gibi markalardaki sahte deri ceket fiyatları diğer markalara nispeten biraz daha fazla olsa da memnuniyetsizlik durumunda iade edebileceğimizi bildiğimiz için tercih sebebi oluyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Derimod
  • Matraş
  • Deriden
  • Desa
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları