Demet Akalın Bebek: En Çok Satan Albümlerinde İndirimli Fiyatlar

Demet Akalın Galeri

Türkiye'de pop müzik dalında başarılı ve tutulan şarkılarıyla adından söz ettiren Demet Akalın'ın her çıkardığı albüm en çok satanlar arasına girmeyi başarıyor. 1972 doğumlu ünlü sanatçı özellikle 2006 yılından itibaren oldukça başarılı albümlere imza attı. 2006 yılına kadar başarılı bir performans sergileyen ve sevilen şarkılara imza atan Demet Akalın 2006 yılında çıkardığı Banane albümü ile iyice zirveye yerleşmiştir. Banane isimli albümünde yer alan "Aşkın Açamadığı Kapı" ile yılın şarkıcısı ve albümü ile de en iyi pop kadın sanatçı ödülüne kayık görülmüştür. Kariyerine mankenlik yaparak başlayıp daha sonra şarkıcılığa adım atan ve başarılı olanlar arasında belki de ünlü sanatçı en iyi örnektir.

En Popüler Albümleri ve En Çok Dinlenen Şarkıları

En Popüler Albümleri ve En Çok Dinlenen Şarkıları

Demet Akalın'ın daha sonra çıkan Kusursuz 19 ve Tatil isimli albümleri de büyük bir başarı yakaladı. Devamında Toz Pembe, Zirve, Aşk gibi albümleri de yine en çok satanlar arasında yerini almıştır. Ünlü sanatçının çıkarmış olduğu birçok parça Türkiye'de en çok satılanlar ve en çok dinlenenler arasında yer almayı başarıyor.. Hemen bir yıl sonra ise "Kusursuz 19" isimli albümü ile sahneye çıkmış ve yine birçok parçası beğenilmiştir. Çıkış parçası olan Afedersin ise Avrupa Top 100 listesine girmeyi başarmıştır. Yılın şarkısı ve en iyi pop kadın sanatçı ödülü de yine bu parçayla kazandı. Bebek isimli single çalışmasını ise 2008 yılında çıkarmış ve yine büyük bir beğeni toplamıştır. Bebek isimli parçası gibi birçok single çalışması da mevcuttur. Oldukça başarılı bir müzik kariyeri olan sanatçının birçok albümünü yine müzik marketlerinde bulabilirsiniz. İnternet üzerinden sipariş vermek isteyenler için ise oldukça cazip kampanyalar ve fırsatlar da bulunuyor. Tekli çalışmaların yanında albümlere de Idefix.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Demet Akalın özellikle hareketli şarkılarıyla dikkat çektiği gibi slow şarkıları da başarıyla yorumlayanlardan. Türkiye'nin en iyi sanatçıları arasında yer almasının yanında albümleri en çok satan kadın sanatçı olma ünvanı da devam ediyor. 2013 yıllarının başında ise yeni bir single çalışması daha yapacak ve yeni single albümü de piyasalarda boy gösterecektir. Bu zamana kadar çıkardığı bütün çalışmalara ise sanal alışveriş sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Albüm Alışverişlerinde %15'e Varan İndirimler

Demet Akalın albümlerine %15'ten başlayan fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. Bunun yanında ek olarak sitemizde bulunan hediye çekleri de alışverişinizde size avantaj sağlayacak. Bugüne kadar çıkarmış olduğu tekli ve çoklu albümlerin hepsinde bu indirim fırsatını yakalama şansınız var. idefix aynı zamanda sadece müzik değil yerli ve yabancı binlerce yazarın en son çıkan ve en popüler eserlerini de size en uygun fiyatlar ile sunuyor. Bunun için yapmanız gereken ise sadece siteyi ziyaret etmek. Fırsat kodları ise sitemizde ücretsiz bir şekilde size sunuluyor. Yerli ve yabancı birçok sanatçının kitaplarına ve albümlerine ulaşmak için size sunulan fırsatları kaçırmayın!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • idefix
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları