Delta Beach Resort: Kaçırılmayacak Fiyatlar Erken Online Rezervasyonda

Delta Beach Resort Galeri

Şarkılara konu olacak bir güzelliğe sahip olan Bodrum, uzun yıllardır tatilcilerin için vazgeçilmez bir merkez olmuştur. Bünyesinde barındırdığı işletmeler ile misafirlerini kucaklayan Bodrum doğal güzelliğini sonuna kadar sunmaktadır. Bu noktada Bodrum’un doğal güzelliğini, yeşilini mavisini tatilcilere en iyi şekilde yaşatmaya çalışan Delta Beach Resort misafirlerini her açıdan rahat ettirmek için hizmet enerjisini sürekli yenilemektedir. İşletme; konaklama, sahil, havuz seçenekleri ve restoran gibi bir tatilde olması gereken her türlü seçeneği en iyi şekilde misafirlerine yaşatmaya çalışmaktadır.

Deneyimli İşletmeden Çok Seçenekli Tatil Keyfi

Misafirlerine oda açısından bol seçenekli bir hizmet sunmaktadır. Kara manzarası ile yeşilin hazzını yaşamak isteyen konuklarına Delux Kara Manzaralı Odaları ile hizmet verirken, mavinin iç açıcılığını tatmak isteyen tatilcilere Delux Deniz Manzaralı Odaları kullanıma sunmuştur. Bu iki seçeneğin yanında Aile Odaları ve standart odaları ile de hizmet vermektedir. İşetmenin odalarında TV, mini bar, split klima, makyaj aynası, saç kurutma makinası ve direk telefon gibi tatil süresince gerekli olan her türlü ayrıntı bulunmaktadır. İşletme bünyesinde bulunan şık restoran seçenekleri ile tatil boyunca keyifli yemek süreleri geçirebileceksiniz. Osmanlı yemeklerinin ayrı olarak sunulduğu restoranda tarihten gelen lezzetleri tadarken Gulet Balık Alacarte Restaurant ile deniz ürünlerini eşsiz bir manzaranın arkadaşlığı ile tadabileceksiniz. Bu şekilde bol seçenekli bir yemek serüvenin ardından işletmenin bar seçenekleri ile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Dış mekân olarak tasarlanan Pool Bar ile temiz havanın ve gün batımının keyfini yaşarken, Snack Bar ile denize yakın bir şekilde içeceğinizi yudumlayabilirsiniz. İşletmenin Disco Bar, tesisi ile eğlenceli bir gece geçirebilirsiniz. İşletme, hizmete sunduğu havuzlar ile de ilgi çekmektedir. 300m2 genişliğinde olan ana havuzun yanında çocuklar için de havuz bulunmaktadır. Bu şekilde açık havuzların yanı sıra bünyesinde kapalı havuzları da barındıran işletme plajları ve su kaydırağı ile de konuklarına keyifli dakikalar yaşatmaktadır. Geceleri sunduğu animasyonlar ile hizmet veren işletme karaoke, kabare ve canlı müzik gibi eğlence biçimlerini de atlamamıştır. Gündüz ise öncelikle konuklarına sabah jimnastiği sunarken ardından plaj voleybolu, su topu, streching ve dart gibi keyifli aktiviteler de sunarak hizmet vermektedir. Tesis, bu noktada çocuk konukları içinde özel mekânlar tasarlayarak şovlar, hobi çalışmaları, yüz boyama gibi eğlenceli hizmetler sunmaktadır. İşletme, aynı zamanda sağlık, güzellik ve bakım hususunu da es geçmeden kuaför, Türk hamamı, spa ve buhar banyosu ile hizmet vererek misafirlerini her açıdan memnun etmeyi hedeflemiştir.

Delta Beach Resortta Mükemmel Bir Tatil Sizi Bekliyor!

Delta Beach Resort, böylesine başarılı, her açıdan hoş seçenekleri barındıran hizmetine erken rezervasyon ile büyük bütçeler ödemeden sahip olabilirsiniz. Tatil.com, Otel.com ve Gezinomi gibi online fırsatları barındıran sanal portallları ziyaret ederek söz konusu tesiste mükemmel bir tatil yapabilirsiniz. Bu şekilde bir tatil için yüksek fiyatlar ödemeyerek bütçenizi sarsamayan fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gezinomi
  • Otel.com
  • Tatil.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları