Dell Laptop Fiyatları: Online İndirim ve Kampanya Fırsatları Burada

Dell Laptop Fiyatları: Online İndirim ve Kampanya Fırsatları Burada Galeri

Kurucusu olan Michael Dell'den ismini alan Dell, ABD'nin en ünlü eyaletlerinden Teksas merkezli bir bilgisayar üreten markadır. Dünyanın en saygın bilgisayar üreticilerinden olan marka, ürettiği kaliteli ürünlerin yanı sıra binlerce kişiye de iş imkanı sağlamaktadır. Günümüzde 100 binin üzerinde personel çalıştıran marka, aynı zamanda teknoloji ürünleri üreten Alienware firmasını da kendi bünyesine bağlamıştır. Ülkemiz de dahil olmak üzere ayrı ayrı kıtalarda yüzlerce değişik ülkede aktif satış faaliyeti yapan marka zaman zaman ünlü dergilere de konu olmaktadır. Günümüzde Vatan Gazatesi bünyesinde de çıkmaya başlayan, 1934 yılında basımına başlanan ünlü ABD dergisi Fortune'nin istatistiklerine göre dünyada yer alan en zengin ciroya sahip ilk 500 firmanın yaklaşık hemen hepsi Dell Notebook kullanmaktadır. Dell laptop fiyatları ise online mağazalarda çok daha hesaplı olarak satışa sunulmaktadır.

Dell Laptop Fiyatlarında Online İndirim Fırsatları

Dell Laptop Fiyatlarında Online İndirim Fırsatları

Günümüzde yavaş yavaş masaüstü bilgisayarların yerini alan dizüstü bilgisayarlar yalnızca evlerde değil birçok değişik yerlerde de kullanılmaktadır. Elbette bunda kolayca taşınabilir olması en büyük etkendir. Çoğu işyerinde de kullanılan notebooklar, zamanla internet cafelerde ve bireylerin eğitim ihtiyacı işlevini sağlayan okullarda da kullanılmaya başlanmıştır. Günümüzde ise bu sektörde üretim yapan birçok marka vardır. Bunlardan biri de günlük hayatta sıkça karşılaşılan ABD patentli Dell'dir. Markanın ürünleri ise online mağazalarda çok daha cazip fiyatlardan satışa sunulmaktadır. Zamanla bunun farkına varan bireyler bu türden ürünlerin alımında online mağazalara yönelmektedir. Marka ülkemizde de online mağazalar aracılığıyla aktif satış gerçekleştirmektedir. Markanın resmi online sitesi ülkemizde satış yapmasa da markanın ürünlerine dolaylı yollardan güvenilir online mağazalardan ulaşmak mümkündür. Bu markanın ürünlerini Hızlıal, Darty, Daybuyday ve Gold Bilgisayar gibi yaptığı kaliteli ürün satışı ve sunduğu indirim fırsatları ile kendini müşterilerine kanıtlamış online mağazalardan üst düzey güvenli alışveriş garantisi ile almak mümkündür. Dell laptop fiyatlarını çok cazip miktarlardan sunan bu online mağazalar indirimli fiyatların yanı sıra; Axess, Master Card, Visa gibi birçok kredi kartına da 15 aya varan taksit imkanları sağlamaktadır. Ayrıca bedelsiz kargo hizmeti de cabası olarak nitelendirilebilir.

Laptop Alırken Dikkat Edilmesi Gereken 5 Madde

Dizüstü bilgisayar alırken dikkat edilmesi gereken ilk madde, ürünün hangi amaca yönelik alınacağıdır. Çünkü bilgisayarlar, oyun ve ofis bilgisayarları olarak birbirinden ayrılmaktadır. Dikkat edilecek ikinci madde ise, sektör hakkında bilgi sahibi olan kişilerden teknik bilgi yardımı alınmasının gerekliliğidir. Kesinlikle ürünün görünüşüne aldanarak ürün alınmamalıdır. Çünkü bilgisayarın bütün işlevini yapan bilgisayarların donanımlarıdır. Dolayısıyla da bu ürünleri alırken bilgi sahibi birinden yardım almak yararlı olacaktır. Üçüncü madde ise, ürünü sertifikalı dükkanlardan almaktır. İleride herhangi bir olumsuz duruma sebebiyet vermemek için bu laptoplar güvenilir dükkanlardan alınmalıdır. Dikkat edilecek dördüncü madde ise, alınacak ürünün garantisini onaylatarak alınmasının gerekliliğidir. Dizüstü bilgisayar alırken dikkat edilecek son madde ise ürünün işletim sistemi ve işlemcisidir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gold Bilgisayar
  • Daybuyday
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları