Deichmann Ayakkabı: Sezon Modelleri ve Ucuz Online Satış Fırsatları

Deichmann Ayakkabı: Sezon Modelleri ve Ucuz Online Satış Fırsatları Galeri

Deichmann ailesi Almanya’da Essen şehrinde 1913 senesinde küçük bir ayakkabıcı dükkanı açtı. Daha sonra işi büyüttüler ve fabrikasyon ayakkabı üretmeye başladılar. Deichmann ayakkabıları Almanya’da ilgi görünce, daha çok gelişerek fabrikasyon üretime devam edildi. İlk mağazadan yaklaşık 60 yıl kadar sonra yurt dışına açıldılar. Günümüzde ise yakkabı sektöründe Avrupa’da ilk üç arasında bulunuyor. 2006 yılında ülkemizde ilk mağazasını açan firma, çocuk, kadın, erkek, genç ve yaşlılar için modeller üretiyor. Mağazalarında, 30’dan fazla marka için kendi firmasının tasarladığı modeller üretilip satılıyor. 40’dan fazla mağazası ile bugün Türkiye pazarında sağlam bir yere sahip ve gün geçtikçe büyümeye devam ediyor.

Deichmann Ayakkabıda Sezon Modelleri

Deichmann Ayakkabıda Sezon Modelleri

Deichmann ayakkabılarında yeni sezon modellerini üç grupta inceleyebiliriz. Çocuk, kadın ve erkek modelleri. Çocuk modellerinde Elefanten markası ile çocuk ayakları için gelişmelerine yardımcı olacak şekilde özel modeller üretiliyor. Yine tarzını belirlemeyi seven küçük çocuklar için üretilen Bobby Shoes, Agaxy, Hello Kitty ve Spider Man gibi markaların kız çocuklar için ayrı, erkek çocuklar için ayrı modeleri bulunuyor. Renkli, estetik ve ortopedik olarak mükemmel olarak üretilen modelleri çocuklarınızın ayaklarına gönül rahatlığı ile giydirebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi içinde genç kızlar için, genç kalan hanımlar ve yaşlı hanımlar için üretilen pek çok model mevcut. Özellikle genç kızlar için babet modelleri yeni sezonda çok beğenilerek giyiliyor. Topuklu ya da topuksuz modeller, platform topuklar, renkli ve çiçek desenli modeller çok seviliyor. Genç erkekler, orta yaşlılar ve yaşlı beyler için çok rahat modeller bulunuyor. Spor ya da klasik hangi model isterseniz size göre bir tane mutlaka var. Hem de tam istediğiniz gibi ve istediğiniz renkte ve modelde olmak üzere. Deichmann ayakkabı modelleri içinde seçmekte zorlanacağınız kadar çeşit, desen ve renk bulunuyor. Özellikle genç kızlar ve hanımlar için çok fazla seçenek mevcut. Yaz sezonunda modeller arasında terlikler de unutulmamış. Topuklu ve topuksuz, platform topuklu ve rengarenk terlikler mağazalarda sizleri bekliyor. Firma, Medicus adlı ortopedik modelleri ile ünlü markayı bünyesine katarak orta yaş ve üzeri hanımların ortopedik ayakkabı ihtiyaçlarını karşılıyor. Çok geniş bir ürün yelpazesi ile muhteşem bir koleksiyona imza atan firma, mağazasına giren kim olursa olsun beğendiği bir ürünü alıp gitmesini hedefliyor. Her ayak numarası ve şekli için titizlikle ve büyük bir incelikle çalışılmış zevkli modeller satın almanız için mağazalarda sizleri bekliyor.

Ucuz Online Satış Fırsatları

Yüz yıla yakın bir deneyimi ile Avrupa’da ve dünyada ilk 10 sırada bulunan Deichmann ayakkabılarını alışveriş merkezlerindeki mağazalardan satın alabilirsiniz. Kredi kartı ile peşin fiyatına 8 taksit ile ödemenizi yapabilirsiniz. Ayrıca firmanın kendi internet sitesinden indirimli olarak ürünleri sipariş edebilirsiniz. Morhipo, Trendyol. Markalimo, Markafoni ve Limango gibi internet satış klüplerinden %80’e varan indirimlerle satın alabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Hello Kitty
  • Deichmann
  • Markalimo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları