Değişik Tasarımlar: İlginç Ev Dekorasyon Ürünleri Online Alışverişte

kitaplık Galeri

Rutin iyidir, emniyetlidir. Ancak bir süre sonra heyecan azalır ve monoton bir hayat yaşanıyor duygusu kaplar insanı. Böyle durumlarda farklı bir bakış açısı her zaman işe yarar. Konu ne olursa olsun farklı pencereden bakmak, olaya yüklediğimiz anlamın yerle bir olmasına yol açar. Çünkü yaşanan neyse bizim ona yüklediğimiz anlam kadar değerli ya da değersizdir. O yüzden doğru ve yanlış yoktur aslında. Değişim iyidir ve yaşamın kendisi zaten sürekli değişir. Bir süre önce inkar ettiğimiz şeyler bugün savunduklarımız olur. Giymem dediklerimizi üstümüzden çıkarmayız, yemem dediklerimiz olmadan sofraya oturmayız. Evimizi ele alalım. Değişen her şey gibi o da bu değişimden nasibini alır. Duvarların rengi bejden sarıya döner, o zaman sarıyı överiz. Mutfak dolaplarımız kır evini çağrıştırırken modern çizgiler çağırır bizi, karşı koyamayız. Biz ve etrafımızdaki her şeyin değişmesi gibi değişik tasarımlar da kendine yer bulur hayatımızda.

Değişim Kendimizden Başlar

Yaşam nefes aldığımız değil nefesimizin kesildiği anlardır aslında. Değişik tasarımlar ile bu anların çoğalmasını sağlarız. Üstelik bu değişim sadece kendimiz için değildir. Evimizde ağırladığımız dostlarımızın yüzündeki hayran bakışları görmek ve takdirlerini duymak bile her şeye değer. Değişik tasarımlar ve ilginç ev dekorasyon ürünleri arasında mutlaka sizi kendine çekecek bir ürün bulabilirsiniz. Değerli kitaplarınızın hakettikleri bir kütüphanede sergilenmesini istiyorsanız, birbirinden farklı ve ilginç kitaplık modellerine göz atabilirsiniz. Duvarlarınızı sıkıcı renklerden kurtarıp, doyasıya seyredeceğiniz bir manzaraya sahip duvar kağıtları ile kaplatabilirsiniz. Kelebek, yunus, çiçek ve daha birçok forma sahip, dekoratif aynalar hoş bir ayrıntı olacaktır. Cam, bronz veya porselen malzemelerinden hangini seviyorsanız, o malzemeden bir şamdan sofralarınıza zenginlik katacaktır. Yağlı boya tablolar için bütçeniz uygun değil ise son dönemlerde çok moda olan ve fiyatı sizi zorlamayacak kanvas tablolardan satın alabilirsiniz. Bu tabloları evinizin hemen hemen her köşesinde kullanabilirsiniz. Kurutulmuş çiçekler koyabileceğiniz dekoratif tabaklar, ilginç formlardaki objeler sehpanız üzerinde çok şık duracaktır. Kahve sohbetlerinizi bakır tepsi ve kahve setleri ile şenlendirebilirsiniz. 3 boyutlu ahşap maketler mekanınıza sanatsal bir hava verecektir. Aydınlatma ünitelerinizi klasik formlardan kurtarıp tamamen size özgü bir hale getirebilirsiniz. Kağıt abajurlar, tel işçiliği ile yapılan lambalar, ev, telefon klübesi gibi görünüme sahip gece lambaları hoş bir ayrıntı olacaktır. Tüm sevdiklerinizin fotoğraflarını dekoratif bir çerçevede toplayabilirsiniz. Evinizde müsait bir alan varsa, orasını şark köşesine çevirebilirsiniz. Bakır aksesuarlar, kilimler, kilim desenli yastıklar ve sedir görünümlü mobilyalar bunun için yeterli olacaktır. Duvarlarınıza birbirinden ilginç ve değişik tasarımlarda sticker ürünleri yapıştırabilirsiniz. Yatağınızın üstüne asacağınız cibinlik mekana romantik bir hava verecektir. Şömineniz yok ise üzülmeyin. Bacanız bile olmasa elektrik ile çalışan ancak doğal şömine görüntüsü veren ürünlerden edinebilirsiniz. Modern bir müzik çalar olduğu halde nostaljik gramafon görüntüsüne sahip bir cihaz ile şömine ışıltısı çok harika bir uyum yakalayacaktır.

Mucize Mekanlar İçin Online Ürünler

Mucize Mekanlar İçin Online Ürünler

Birbirinden ilginç tasarımların bulabileceğiniz adreslerden biri Evmanya.com. Siteden belirli miktar üstü alışveriş yaptığınızda kargo bedava. Günün fırsatı adı altında bazı ürünlerde çok cazip indirimler oluyor. Bir diğer web adresi olan Dekoreko.com'un sunduğu hediye çeki hizmeti ile sevdiklerinizi de bu güzelliklere dahil edebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Dekoreko
  • Evmanya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları