Defacto Online Satış: Markanın En Son Modelleri ve Ürün Katalogu

defacto Galeri

Defacto tekstil firması 2003 yılında Türkiye’de kurulmuştur. Giyim ve aksesuar ürünleri satan firma, ürettiği modellerle çok tercih edilen bir marka haline geldi. Sadece bir yıl içinde kendisini Akdeniz firması olarak tanıtarak büyük bir çıkış yakalamayı başardı. Fiyatlarının uygunluğuyla da her kesimden insanı kendine çekerek büyümeyi başarmıştır. Rahat ve hareket etmeyi kısıtlamayan ürünler çıkarmaya özen göstermiştir. Marka perakendecilikte ülkemizde önemli bir seviyededir. Çıkardığı gömlekler, pantolonlar, kazaklar, montlar, elbise ve ayakkabılar her yaş grubuna hitap etmekte. Aynı zamanda bileklik, saat, fular gibi aksesuarları da satın alabilirsiniz. Defacto’nun ülkemizin çoğu ilinde mağazaları bulunmaktadır. Aynı zamanda Defacto online satış mağazalarından da ürünleri inceleyebilirsiniz.

Markanın En Popüler Ürünleri

Markanın En Popüler Ürünleri

Defacto giyimde sadece bayanlar için değil erkek ve çocuklar için de imkân sunmakta. Yeni koleksiyonlarda erkekler için daha çok çeşit ve yaptığınız kombinelere aksesuarlar bulabilirsiniz. Erkekler için kazak, gömlek, ceketler, hırka, kemer gibi ürünleri bayanlar için ise; gömlek, pantolon, elbise, etek, ceket, mont, ayakkabı, saat, bileklik, kolye, küpe gibi birçok ürün bulmanız mümkün. Çalışan bayanların da tercihlerinde bulundurduğu Defacto mağazası, gömlekleri iş yaşantısı için de tasarlamayı unutmuyor. Ürünlere bakarken ister kendi yaptığınız kombinleri isterseniz de firmanın kombinelediği ürünlere bakabilirsiniz. Renkli giymeyi seven bayanlar için çıkarılmış pantolon ve beraberinde kullanılan babetler kaçırılmaması gereken fırsatlar arasındadır. Aynı zamanda bayanların son zamanlarda üzerlerinden düşmeyen tunik de markanın unutmadığı ürünleri arasında yerini alıyor. Tunikler de cıvıl cıvıl renlere sahip ve göz alıcı tasarımları ile bayan kataloglarında. Desenli modelleri de tek renk modellerden aşağı kalır değil. Takı aksesuarları da bayanların en fazla rağbet gösterdikleri katalog kategorisi olarak dikkat çekmektedir. Erkek giyiminde aktif rol alan firma tasarımları ile trend belirliyor. Bu yıl kırmızı beyaz çizgili erkek gömlekleri ile modanın seyrini değiştireceğe benzeyen marka, erkek mont ve ceket ürünleriyle de erkekleri baştan çıkarmaya çalışacak. Ceketlerinde ve montlarında seçtikleri renkler ise daha ziyade kahverengi ve bej tonlarında. Firmanın erkek giyim kataloğu incelenirse; kazak, hırka, gömlek çeşitlerindeki sadeliğin şıklığı dikkatlerden kaçmayacaktır. Aynı zamanda tasarımda da iyi bir iş çıkaran marka, sonbahar – kış koleksiyonu için erkek müşterilerine yardımcı olmakta kararlı görünüyor. Kadın ve erkek ayakkabısı da üreten Defacto bu işin altından da ustaca kalkacağa benziyor.

Markanın Vizyonu ve Kalite Prensibi

Markanın Vizyonu ve Kalite Prensibi

Modanın değişen sürecine ayak uydurmak çok zor görünüyor. Günümüzde artık moda, aylık, günlük olmaktan çıkmış; adeta saatlerle değişebilir konuma gelmiştir. En güzel örneği de deri ceketlerdir. Deri ceketler sadece günlük değil gece dışarı çıkarken de bayan ve erkeklerin gözde modelleri arasında. Eskiden çok fazla tercih edilmeyen deri ceketleri ülkemizde tekrar revaçta bir ürün haline getiren marka aynı zamanda Jean pantolonlarıyla verdiği savaşla da popüler konumdadır. Jean yani kot pantolonları daraltıcı ve sıkıcı bulduğunu belirten firma, daha geniş ve kişilerin kendilerini iyi hissedecekleri ürünleri üretmeye çalıştıklarını belirtmektedirler. Aynı zamanda vizyonları arasında on ülkede ilk 10 giyim firması arasına girebilmek olduğu da bilinmektedir. Kalite arayanlara, kaliteyi ucuza pazarlamak da en büyük amaçları arasında yer alıyor.

Defacto Online Satış Mağazalarında İndirimli ürünler

Rahat, kaliteli ve avantajlı Defacto ürünlerini, sezon sonu ve bazı dönemlerde yapılan %50 ,%60’a varan indirimleri mağazalarından ve firmanın kendi sitesinden takip ederek yararlanabilirsiniz. Mağazalarda kredi kartlarına taksit avantajları da bulunmaktadır. İstanbul, Ankara, Edirne, İzmir, Antalya ve birçok ilde mağazaları bulunmaktadır. Defacto online satış avantajları ile sizlerle. Markafoni, hızlıal ve morhipo online alışveriş mağazalarından da yapacağınız alışverişlerinizde indirimli fiyatlar ve cazip taksit imkanları sizi bekliyor. Sadeliğin şıklığını ve rahatlığını yaşayın.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları