Defacto Mont: Erkek ve Kadın Mont Modellerinde İndirimli Fiyatlar

Defacto Mont: Erkek ve Kadın Mont Modellerinde İndirimli Fiyatlar Galeri

Müşteri memnuniyetini ilke edinen, kaliteyi ve rahatlığı ön planda tutan saygın bir marka olan firma, 2003 yılında katıldığı giysi piyasasında hedefini Akdeniz modası olarak saptadı. Defacto, özel koleksiyonlarında günlük hayatımızda sık sık giydiğimiz erkek ve kadın montlarının yeni modellerine yer verdi. Akdeniz tarzı denilen türde, günlük hayatta, iş hayatında da kullanabileceğimiz, rahat ve şık tasarımlarını hayata geçirdi. Son derece kullanışlı ve değişik ürünlerde hem canlı renkleri hem de pastel ve koyu renkleri kullandı.

Defacto Erkek ve Kadın Mont Modelleri

Defacto Erkek ve Kadın Mont Modelleri

Yeni sezonda, rahatlığı simgeleyen hafif, şık ve aynı zamanda kullanışlı modelleri vitrinlere çıkaran ve hem Türkiye’de hem de dünyada Akdeniz modasında öncü olmayı hedefleyen firma mont çeşitlerinde pek çok değişiklik yaptı. Tasarımları ve renkleri kullanması ile farklılık yaratan ve kumaşların yanı sıra deriyi de kullanan Defacto mont modelleri ile beğeni topluyor. Özellikle deride farklı renkleri cesurca kullanması ile ön plana çıkıyor. Eskiden deri ya da kumaş modellerini sadece motorsiklet kullananlar giyerdi. Ya da pop ya da rock müzik yapanların üzerinde görülürdü. Günümüzde moda anlayışı ile birlikte bunlar da değişti. Artık işe giderken de gece dışarı çıkarken ya da özel günlerde bile hanımlar çok şık deri modelleri giyebiliyorlar. Renkli deriden yapılmış ve farklı tasarımla sahip olanları hem günlük kıyafetlerin hem de kot ya da kadife pantolonların üzerine giymek mümkün. Hem beyler hem de hanımlar için geçerli bir moda oluşu ile sevgililer ya da eşler bir örnek model alıp giyebiliyorlar. Hanımlar için üretilenler tabii ki biraz kadınsı çizgilere sahip olmakta. Beyler için renk farkı bulunmamaktadır. İstediğiniz renkte ve tasarımda bir Defacto mont ile istediğiniz yere gidebilmemiz mümkündür. Kadınlar için hazırlananlar hem canlı renkler hem de pastel tonlar kullanılmış olup bu sayede seçme şansı fazlalaşmış bulunuyor. Giyimde ayrıcalığın bir simgesi haline gelen deri montlar üç mevsim boyunca hemen hemen her zaman giyilebilmekte hatta bazı ince kumaştan yapılmış olanları yazın soğuk günlerinde bile geceleri rahatlıkla kullanılabilmektedir. Böyle bir kullanım rahatlığını ve aynı zamanda şıklığı ve kaliteyi de beraberinde getiren firmanın ürünlerini bu sebeple hanımlar ve beyler, hangi yaşta, ve hangi bedende olursa olsunlar severek giymektedirler.

Defacto Montta indirimli Fiyatlar Burada!

Tamamen özgün tasarımları, kaliteyi ve şıklığı ön planda bulunduran rahatlığı ile Defacto montların erkek ve kadın tasarımları, bütçenize uygun fiyatları ile dikkati çekiyor. Alışveriş merkezlerindeki mağazalarda beğendiğiniz ürünü indirimli fiyattan satın alabilirsiniz. 90.- TL’den başlayan fiyatlarla yağmura ve rüzgara karşı son derece dayanıklı ürünlere sahip olabilirsiniz. Sezon sonu indirimi ile 40.-TL'den ve 50.-TL'den başlayan inanılmaz indirimlerle sevdiğiniz ürünü alabilirsiniz. Pek çok yerde bulunan mağazalarından beğendiğiniz spor, klasik, deri ya da dayanıklı kanvas kumaşlardan yapılmış şık ve kullanışlı tasarımları indirimli ve bütçenize uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz. Kredi kartı ile ödemelerini yaptığınız takdirde uygun tatsitlerle ödemeniz mümkündür. İyi alışverişler!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • DeFacto
  • Pastel
  • Deriden
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları