Defacto Katalog: Yeni Sezon Defacto Modelleri Online Alışverişte

Defacto Katalog’da Avantajlar Galeri

Marka 35 yıl önce Ozon Grup adı altında Çerkezköy'de kumaş fabrikası ile iş dünyasına atılmıştır. Toptan kumaş satım işine uzun yıllar devam eden Özen ailesi, 2003 senesinde Defacto adını markalaştırmaya karar vermiştir. 2004 senesinde ise bu isimle mağazacılık sektöründe Alman bir grup ile atılımlara başlayan Defacto, Akdeniz markası olmak üzere bu yola çıkmıştır. Akdeniz'de yaşayan insanların giyim tarzlarından yola çıkan marka, logosu, renkleri ve ürün katalogları ile koleksiyonlarına şekil vermiştir. Misyonunu Akdeniz'in ve dünya modasının Türkiye'deki öncüsü şeklinde konumlandıran firmanın kataloglarında, Akdeniz insanının rahatlığını, sıcaklığını ve şıklığını görebilirsiniz. Ülkemizin en önde gelen giyim markalarından biri olan firma, hazır giyimde ve perakendecilik alanında çalışmalarını büyük bir hızla sürdüren bir firma konumuna gelmiştir. Markanın Türkiye genelinde 400 civarında corner bayisi 87 adet shop mağazası bulunmaktadır. Dünya pazarına da açılan markanın yurt dışında, 4 tane shop mağazası ve 63 tane de corner bayisi bulunmaktadır. Koleksiyonunda iş hayatında ve günlük hayatta kullanılan alımlı ve rahat tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Defacto katalog ürünlerine internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Fiyatlarının uygun olması hemen her kesimden müşteri potansiyelini üzerine çekmiştir. Reklamlarında "Jean jean çıkacak jean çıkacak" sloganıyla giyim sektörüne atılan firma kısa zamanda büyük bir yükseliş trendi yakalamış olmanın mutluluk ve kıvancını yaşamaktadır.

Defacto Kataloglarında Seçkin Ürünler

Defacto kataloglarında, pantolon, gömlek, t-shirt, elbise, penye, manto, kaban, pardösü, ayakkabı ve botların yanı sıra pek çok aksesuar çeşidini barındırmaktadır. Koleksiyonlarında rahatlığı ön plana çıkaracak ürünler olması, rahat yaşam tarzını benimseyen bayan, erkek ve çocuk herkesin ilgisini çekmektedir. Marka, koşulsuz müşteri mutluluğunu ilke olarak benimsemiştir. Her geçen gün Türk ve dünya pazarında saygın bir firma olan marka, dünyadaki moda trendlerini yakından takip etmektedir. Daha çok genç kesime hitap eden katalog ürünleriyle ve sürekli olarak yenilenen tasarımlarıyla modanın nabzını tutuyor. Rahat vermeyen pantolon ile yola çıkan markanın reklam filmi oldukça ilgi görmüştür. Kot pantolonlarla rahat etmek isteyen insanların ilgi odağı haline gelip gelişimini sürdürmüştür. Defacto katalog ürünlerine baktığınızda yeni sezon ürünlerine hayran kalacaksınız. Canlı renklerden oluşan koleksiyonu kış aylarında da içinizi ısıtacak cinsten. Çalışan bayanların ilgi odağı olan marka, özellikle iş yaşantısının en önemli olan gömlekleriyle dikkat çekmektedir. Son dönemlerde kadınlarımızın üzerinden düşürmediği ve taytların üzerine giydikleri tunik modelleri de markanın ürünleri arasında bulunuyor. Desenli modelleri ise düz renk ürünleri gibi oldukça rağbet görmekte. Aksesuar ve takı ürünleri de bayanların kıyafetlerini kombinlemekte. Erkek giyiminde de trendleri belirleyen firma, kırmızı beyaz çizgilerden oluşan gömlekleriyle bu sezon göz doldurmaktadır. Mont ve ceketleriyle modanın seyrini belirleyen Defacto, bej ve kahve tonlarındaki ürünleriyle erkekleri baştan çıkarmaya hazırlanıyor.

Online Alışverişte Avantajlı Fiyatlar

Defacto Katalog ürünlerini markanın kendi online alışveriş sitesinde bulabileceğiniz gibi, Morhipo gibi online alışveriş sitelerinden de satın alabilirsiniz. Yıl boyu indirim avantajları sunan online alışveriş siteleri, her ürünü cazip fiyatlarla satmaktadır. Satın saldığınız her ürün adresinize kadar teslim edilirken, beğenmediğiniz ürünü iade etme kolaylığı da sağlanmaktadır. Online alışveriş sitelerine üye olunduğunda ise bütün indirimler öncelikli olarak duyurulmaktadır. Sanal mağazalar, müşterilerine zahmetsiz alışveriş kolaylığı da sağlamaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • DeFacto
  • Morhipo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları