Deepolis: Oyuncu Rehberi, Ticaret Haritası ve Taktikleri, Yorumlar!

Deepolis: Oyuncu Rehberi, Ticaret Haritası ve Taktikleri, Yorumlar! Galeri

İnternet üzerinden oynana multiplayer tabanlı oyunlar oldukça meşhurdur. İnsanların aylık belli ücret karşılığı temin ettikleri kod ile oynadıkları oyunun yanı sıra ücretsiz olarak oynanan oyunlar da vardır. Farklı farklı konuları olan bu oyunlar arasında bazıları belli bir dosyayı bilgisayara yüklenerek bazıları ise tarayıcı üzerinden oynanır. Son yıllarda artan taracıyı yüzünden oynanan oyunların arasında bir popüler bir oyun daha eklendi. Gamesultan oyunu olan Deepolis'te, okyanus altında amansız savaşların geçtiği ve tarayıcı üzerinden oynanan bir oyundur.

Deepolis: Denizaltılarının Amansız Savaşları...

Deepolis: Denizaltılarının Amansız Savaşları...

Deepolis, denizaltı kaptanı olarak görev yaptığınız bir oyundur. Oyunda bir çok malzeme bulunmaktadır. Çeşitliliği oldukça çoktur, kullanıcıyı sıkmayan bir ara yüzüne sahiptir. Oyunda tüccarlarda satılan bir çok malzeme vardır. Koruma mührü ile oyuna yani başlayanları oyunu öğrenene kadar korumak istenmiştir. 15 levele gelene kadar düşmanlar size saldıramaz, ancak 16.levele ulaştığınız vakit koruma mührü artık etkisini yitirir. Bunun yanında koruma mührüne sahip olduktan sonra başka bir oyuncuya saldırı düzenlerseniz koruma mührü etkisini yitirir ve saldırılara açık kalırsınız. Deepolis’te bir başka ürün olan sevkiyat mührü ise bir nevi mallarını korumanı sağlar. Denizaltınız battığı zaman mallarınız düşmanların eline geçmez. DP değerlendirmesi ise sürüklenen malların dp oranını gösterir. Bu özelliği istediğiniz zaman aktif etme yada pasif duruma getirme imkanınız vardır. Yük taşıyıcı, başka bir oyuncu ile savaşırken oyuncunun enkazlarını otomatik olarak toplar. Enkaz parçaları tekrar yüklenmesi için belli bir zaman ihtiyaç duyar. Hazır olduğu an enkazları otomatik olarak ambara doğru ışınlar. Yine tüccarda satılan bir başka ürün ise savunma topudur. Savunma topu, size karşı saldırı yapan düşmana otomatik olarak karşı atak yapar. Size ateş ettiği vakit kendisi otomatik olarak ateş eder. Enerji hücreleri ise makinalar için ek olarak enerji üretir. Sürüklenen mal detektörü ise denizde size neo-kapsüllerini bulmanızı sağlar. Kapsüllerde tecrübe puanları ve yüksek ihtimal ile helix bulunur. Sürpriz olarak bir çok madde çıkıyor. Aynı zamanda hammadde ve ticari mallar da bu kapsüllerin içinde otomatik çıkıyor. Radar aldığınız zaman aktif olur seviye15.den sonra otomatik olarak silinir. Deepolis oyununda Baryon Alanı denilen bir bölüm mevcuttur. Baryon alanı oyuncuların grafiklerinde herhangi bir yerde belirir. En fazla ateş eden kişileri grafik olarak gösterir ve birinci olan sürpriz ödüller verir. Her saat başı farklı noktalarda çıkmaktadır.

Deepolis Avantaj Paketleri

Oyunda grup sistemi adı verilen ve 5 kişiden oluşan takımlar halinde maceralara katılabilirsiniz. Ayrıca oyunda kullanıcılara sunulan paketlere de sahip olabilirsiniz. Vefa paketi ile 10.000 hellix veriyorlar. Bunun yanında GameSultan sitesinden Katlayıcı Avantaj paketini alanlara ise denizde bulunan bütün malların iki katını vermektedirler. İndirimli paket ile de hellix ile almak istediğiniz ürünlerde %25 e varan indirimler sunmaktadır. Avantaj paketleri 13 euro'dan satılmaktadır ve kullanım süresi 8 haftadır. Sadece helix almak isteyenler için de paketler hazırlanmıştır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları