Davul Fırın: Yuvarlak Fırın Modellerinde İndirimli Online Fiyatlar

Davul Fırın Modellerinde İndirim Avantajları Galeri

Bir evin en büyük gereçlerinden biri fırındır. Değişik tatlar hazırlamanın en pratik yolu, bu ürünleri kullanmaktan geçer. En kalabalık misafirleri ağırlamak, bu ürünlerde hazırlanan yemeklerden geçmektedir. Özellikle davul fırınlar, her evde bulunan ürünlerden biridir. Yuvarlak şekilde tasarlanan bu ürünler, yemek yapan kim olursa olsun vazgeçilmez gereçlerinden biri olmaktadır. Yıllardan beri kullanılan bu ürünlerin kalitesi ve fiyatı, markadan markaya değişmektedir. Değişik markaların ürünlerinin olduğu piyasada en kaliteli ürünü en uygun fiyata satın almanın yoları aranmalıdır. Kalitesiz bir ürün, kısa ömürlü olacağından ekonomik olmamakta, bu nedenle kalitesinden emin olduğunuz bir markanın ürününü kullanmanız tavsiye edilmektedir. Bu markaların tüm ürünlerini bulmanın en kolay yolu da online alışveriş sitelerindeki kampanyaları takip etmekten geçmektedir.

Davul Fırın özellikleri

Davul fırınlar, birbirinden farklı modeller olarak tasarlansa da, hepsinin ortak özeliği yuvarlak hatlara sahip olmasıdır. Bu nedenle davul olarak adlandırılmışlardır. Türk mutfağının vazgeçilmez börekleri, kekleri yıllardır davul denilen bu gereçlerle hazırlanmaktadır. Son yıllarda bu ürünler de son derece şık tasarımlarla tüketicilere sunulmaya başlamıştır. Bu ürünlerde sadece kek, börek değil, her türlü yiyeceği pişirebilirsiniz. İçindeki yuvarlak tepsiye hazırladığınız yemeğe koyup kapağı kapattığınızda ve açma düğmesine bastığınızda, yemeğiniz kendiliğinden pişmeye başlayacaktır. Bu tepsiler yeni modellerde emayeden tasarlanmıştır. Emaye kaplamaların en büyük özelliği, kolay temizlenmesi kir tutmamasıdır. Bu kaplamalar kolay kolay deforme olmazlar. Bu nedenle tercih edilen kaplama türü olmaktadır. Ayrıca çoğu modellerin hepsinde üstte ve kapakta bulunan cam bölme sayesinde yemeğin pişip pişmediğini anlayabilirsiniz. Bu camlar ısıya dayanıklı olduğu için asla sıcaklıktan çatlamazlar. Tüm modellerde ısıya dayanıklı tutacaklar vardır ve bu tutacaklar sayesinde sıcak bile olsa kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Bunun yanında içinden çıkardığınız sıcak tepsiyi anında fırının üstüne koyabilme imkanınız da bulunmakta. Ayrıca kapak kısmındaki güvenli kilit ile de istenmeyen kazaları önlemiş olursunuz. Davul fırın üreten Akel, Şamdan, CVS, markaları, size en kaliteli ürünleri tasarlamaktadır. Bu markaların modelleri arasında düz ve termostatlı olanlar göze çarpmaktadır. Ayrıca içindeki dönerli bölüm sayesinde yemeği kısa sürede ve daha az enerji ile pişirebilen modeller de mevcuttur.

Davul fırınlarda online avantajlar

Bu ürünleri ev gereçleri satan mağazalardan kolaylıkla bulabilirsiniz. Ancak buralarda kolay kolay indirim kampanyaları olmamaktadır. Halbuki online alışveriş siteleri yılın her günü kampanyalar düzenlemektedir. Bu indirim fırsatlarıyla yuvarlak fırınlardaki her türlü modeli çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Örneğin Webdenal ve Hepsiburada gibi online alışveriş sitelerinde bu ürünleri indirim fırsatlarıyla satın alabilirsiniz. Üstelik bu ürünlerle ilgili bu sitelerin anlaşmalı olduğu bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz. İsterseniz taksitle, isterseniz kapıda ödeme seçeneği ile verdiğiniz siparişler, kapınızda teslim edilmekte, bu teslimat sırasında herhangi bir kargo ücreti de ödememektesiniz. Online alışverişin bir başka cazibesi de, zahmetsiz alışveriş fırsatı sunmasıdır. Evinizden çıkmadan size aradığınız tüm ürünleri görebilme imkanı sunan online alışveriş sitelerinden aldığınız ürünleri beğenmezseniz, belirli bir gün içinde iade etme hakkınız bulunmakta. Üstelik iade ederken ya yeni bir ürün, ya da para iadesi isteyebiliyorsunuz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • WebdenAl
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları