Davidoff Cool Water: Çok Satan Parfümde İndirimli Online Fiyatlar

Davidoff Cool Water çekici ve ferahlık veren bir kokudur. Galeri

Davidoff markası, dünyaca ünlü ürünleri, özellikle kaliteli parfümleriyle dikkat çeken bir markadır. Özel ve seçkin esanslara imza atan bu kozmetik markası dünyanın her yerinde tanınan ve ürünleri beğenilen bir firmadır. Markanın dünyanın hemen hemen her yerinde kaliteli mağazalarda ürünlerini bulmak mümkündür. Ülkemizde de çok beğenilen bu ürünler kadın ve erkek birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Markanın koku ürünleri arasında, Hot Water, Cool Water, Champıon, Champıon Energy, Adventure, Silver Shadow ilk sıralarda gelmektedir. Özellikle, Davidoff Cool Water, dünya çapında, en bilinen ve en beğenilen parfümlerden biri olarak dikkat çekmektedir.

Davidoff Cool Water Parfüm İçeriği ve Kullanım Alanları

Markanın en bilinen ve en beğenilen parfümlerinden biri, şüphesiz Cool Water adlı esansıdır. Erkek ve kadınlar için ayrı şekilde tasarlanan bu koku, yıllardır hiç değişmeden en bilinen ürünlerden biri olarak talep görmektedir. Cool Water'ın beyler için tasarlanan ürünü, genel olarak, nane, yeşil elma, lavanta, kuşburnu, sandal ağacı, yasemin ve sardunya özlerinden oluşmaktadır. Bu karışıma, misk, sedir ağacı, tütün gibi bitkisel özler de eklenmiştir. Bu özel ve etkili karışım, keskin ve maskülen özellikle sunmaktadır. Etkileyici ve dikkat çeken bu esans özellikle kendinden emin ve dikkat çekmeyi seven beylerin kullanmayı tercih ettiği bir kokudur. Hanımlar için hazırlanan Cool Water ve Cool Water Wave, seksi ve etkileyici karışımlarıyla oldukça beğeni kazanan ürünlerdir. Hanımlar için hazırlanan Davidoff Cool water, ananas, ayva, kavun, üzüm, limon, zambak, nilüfer, gül, inci çiçeği, menekşe, misk, sandal ağacı, frambuaz, vanilya, şeftali gibi meyve özleri ağırlıklı olmak üzere birçok özel esanstan oluşmaktadır. Bu özel koku, deniz etkisi yaratan, ferahlık sunan kalıcı ve kaliteli bir üründür. Bir başka deyişle, denizin ve dalgaların şişelenmiş halidir denebilir. Özellikle meyve özlü kokulardan hoşlanan hanımlar için oldukça uygundur. Parfümün Wave adı verilen çeşidi ise, gözyaşı şeklinde tasarlanmış şişesiyle dikkat çekmektedir. Kehribar, sandal ağacı, misk gibi etkili koku özlerinden oluşan bu ürün, okyanus etkilerini taşımaktadır. Cool water, ferah etkisi ve deniz esintilerini yansıtan özel yapısıyla, özellikle yaz aylarında kullanılabilecek özel bir esanstır. Yaz akşamları partiler ve davetler için kullanılabilecek özel bir kokudur.

Parfüm Alışverişlerinde Ekonomik Seçenekler ve Online Alışveriş

Her mevsim, özellikle yaz akşamlarında rahatlıkla kullanılabilecek bu özel parfümler markanın ürünlerinin satıldığı kozmetik mağazalarından alınabilir. Davidoff markası, dünyanın birçok yerinde olduğu gibi, ülkemizde de oldukça sevilmekte ve tercih edilmektedir. Bu nedenle, kaliteli markaların satıldığı parfümerilerde bu kaliteli kokulara rastlamak mümkündür. Alışveriş için online mağazalar da tercih edilebilir. Balerin Kozmetik, Vanilya Club, Zidaya, Luxybox gibi kaliteli sanal adreslerden kozmetik ve parfüm ürünleri almak mümkündür. Davidoff markasının tüm ürünleri de bu mağazalardan alınabilir. Uygun ödeme koşulları ve avantajlı fiyatlarıyla online mağazalar ürün alımını daha cazip hale getirmektedir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Luxybox
  • Vanilya Club
  • Zidaya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları