Dalyan Club: İndirimli Fiyatlarla Online Erken Rezervasyon Fırsatları

tarihin içinde yaşama anları Galeri

Anadolu yakasının gizli kalmış bahçesi, şehir gürültüsünden uzak, keyifli zamanlar geçirilecek adres Dalyan Club. Tarihi taş yapıları restore edilerek restaurant, toplantı salonu, bar olarak üst kalite hizmet anlayışı ile misafirlerini ağırlamaktadır. Özel otoparkı ile park etme sorunu yaşamadan, şehrin gürültüsünden kaçma imkanı sağlayan mekan bahçesiyle de ün kazanmıştır. Spor olanaklarının her yaşa hitap eden programları yoğun iş stresinden kaçmak için büyük fırsat yaratır.

Dalyan Club Spor Yapma Keyfi Yaşatır

Dalyan Club Spor Yapma Keyfi Yaşatır

Düğün ve toplantıların yapıldığı en güzel yerler denildiğinde akla gelen yer Dalyan Club. Düğün, nişan, kokteyl gibi tüm toplantıların organizasyon hizmetini anılardan silinmeyecek mekanda sunmaktadır. Yirmi dönümlük alan içinde kurulu olan tesis, ağaçlar içinde temiz havası ile ferahlık katar. Kır düğünü, havuz başı partisi, kokteyl, mezuniyet balosu gibi tüm toplantılar isteğe göre açık hava veya tarihi taş bina içindeki salonlarında yapılmaktadır. Türk ve dünya mutfağından lezzetli yemeklerin sunulduğu restaurantında yemek yeme keyfi yaşanır, ya da toplantı yemekleri tercih edilir. Hafta sonu programında canlı müzik eşliğinde misafirlerini ağırlamaktadır. A'lacarte restaurantı gün boyu kahvaltı ve yemek hizmeti vermekte, bahçesi ve kapalı mekanı bulunmaktadır. Kapalı mekanı bahçe içinde oturuyormuş hissi yaratır. Çocukların eğitimine de önem veren spor faaliyetleri ile ailelerin vazgeçilmezi olan club, geleceğin tenisçilerini yetiştirmekte, uzman eğitmeni ile yıl boyunca tenis akademisi adı altında hizmet vermektedir. Kapalı ve ısıtmalı tenis kortu bulunmaktadır. Tenis kortları ile her yaşta oyuncuya tenis oynama fırsatı yaratır. Yetişkinler için tenis dersleri uzman antrenörler tarafından verilmektedir. İlk defa tenis sporu ile tanışabilir veya ileri seviye dersleri ile turnuvalarda oynama keyfi yaşanır. Her yıl iki kez yapılan Dalyan Open turnuvalarına katılma şansı elde edilir. Dalyan Club Yaz okulu çocuklar için fırsatlarla dolu. Uzman eğitmenler tarafından verilen tenis, yüzme, basketbol, voleybol ve futbol öğrenerek ve eğlenerek geçirilen dersler yanında drama, müzik, resim, satranç, dans, badminton gibi aktiviteler de sunulmaktadır. Yüzme havuzu tüm hijyen kurallarına uygun titizlikte kontrol edilmektedir. Yaz aylarında sıcaklardan kaçmanın en yakın yolu olan club, yüzme havuzunda serinleme imkanı yaratır, uzman eğitmenlerden stil yüzme dersleri de verilmektedir. Şehir yoğunluğunun stresini azaltmanın adresidir Dalyan Club.

Tarihsel Dokusu İçinde Gizli Bahçe

Düğün ve toplantılarınızı dalyanclub.com adresinden online erken rezervasyon yaptırarak, indirimli fiyatlardan yararlanma şansı elde edebilirsiniz. Tenis üyeliği, yaz okulu, havuz üyeliği seçenekleri de değerlendirilir. İstanbul'da Anadolu yakasının Fenerbahçe semtinde yer alan tesis doğal güzelliklerinin yanında seçkin atmosfer sunmaktadır. Üyelik dışında da aktivitelere katılma imkanı bulunmaktadır. Spor yapmanın en nezih mekanı ile tanışıp, şehir dışında kırlara çıkmış gibi hissettiren, şıklık ve kaliteyi sunan resturantları, yorgunluk atmak için uğranacak barı ile yaşama keyif katar. Dostlukların başlayacağı bu ortamda club havası ve ayrıcalığını yaşama şansı sizinle.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları