Daima Resort Hotel: En Uygun Fiyatlarla Otel Rezervasyon Fırsatları

Daima Resort Hotel Galeri

Ülkemizin eşsiz güzelliklerini bir arada barındıran şehirlerinden Antalya, sahip olduğu zengin doğal ve tarihi güzellikleri birlikte sunabilen illerimizdendir. Antalya birbirinden farklı güzellikleri sunabilmesi nedeni ile ülkemizde turistik faaliyetlerin en yoğun yaşandığı yerlerin başında gelir. Antalya'nın sahip olduğu güzelliklerden faydalanmak amacıyla bu ilde birçok turistik mekân bulunmaktadır. Sadece yabancı turistlere hizmet vermekle yetinmeyip yerli turistler için de hizmet sunan Antalya'nın, güzide turistik otellerinden biri olan Daima Resort Hotel'in tatilcilere özel olarak sunduğu birçok ayrıcalık bulunmaktadır.

Daima Resort Hotel'in Sunduğu Ayrıcalıklar

Otel Antalya'nın doğal güzellikleri ile her daim ön planda olmayı başarabilen ilçesi Keme'in Kiriş mevkiinde bulunmaktadır. Konum olarak denize çok yakın anlamında kullanılan denize sıfır deyimini sonuna kadar hak eden bu otel müşterilerine sunabildiği imkânlar ile de adından sıkça söz ettirebilmektedir. Sunabildiği hizmetler arasında en çarpıcı olanı 350 metre uzunluğa sahip plajdır. Bunun haricinde şehir merkezine 40 km gibi yakın sayılabilecek bir mesafede olması şehre ulaşım sağlama konusunda herhangi bir sıkıntının yaşanmasını engellemektedir. Antalya havaalanına olan uzaklığı yaklaşık olarak 56 km'dir. Havaalanına olan uzaklığı birçok açıdan ulaşım kolaylığı sağlayabilmesine imkân vermektedir. Bu turistik yaşam merkezi toplamda 90,000 m2 alan üzerine kurulmuştur. Üzerine kurulu olduğu alanın geniş olma nedeni müşterilerine her türlü hizmeti sunabilecek aktivite alanlarına sahip olmasındandır. Otelin yapı olarak modern bir görünüm dışında müşterileri için konforlu yaşam alanları sunabilecek yapıda olmasını sağlamaktadır. Sahip olduğu bu konforlu mekânların haricinde “her şey dâhil” olarak hizmet sunabilmesi bu tesisin başka bir artı yönüdür. Daima Resort Hotel müşterileri için konforlu bir konaklama imkânı sunabilecek şekilde tasarlanmış 304 oda ve 604 yatak kapasitesine sahiptir. Odaların tümü birbirlerinden farklı şekillerde konfora sahiptir. Farklı tasarımların kullanılma nedeni konaklayacak olan müşterilerine farklı zevkler ile döşenmiş odalar sunabilmektir. Odalarının tümünde ortak tarafların başında odaların zemin döşemelerinde bambudan yapılmış parkeler kullanılmıştır. Bambu parkelerin yanında banyo ve benzeri ıslak ortamlarda granit kullanılmıştır. Odaların tümünde kapalı mekânlar haricinde oda tipine bağlı olarak balkon ya da teras bulunmaktadır. Banyolarda saç kurutma makinesi, her odada direkt telefon ve mini bar bulunmaktadır. Ayrıca odalarda TV, kasa ve split klima bulunmaktadır. Kısaca belirtmek gerekirse kaliteli ve konforlu bir yaşam alanında olması gereken tüm ayrıntılar düşünülmüştür.

Cazip Fiyatlarla Otel Rezervasyon Fırsatları

Müşterilere sunulan konfor sadece odalar ile sınırlı değildir. Ortak yaşam alanlarında da benzer şartlar sağlanmaya çalışılmıştır. Türk hamamı, sauna ve buhar odası bulunmaktadır. Ayrıca güzellik salonu, masaj odaları ve dinlenme amacıyla yapılandırılmış konforlu merkezler sadece gün boyu hizmet sunabilmek dışında da hizmet sunabilen animasyon ve eğlence merkezleri bulunmaktadır. Eğlence merkezlerinin yanında spor aktivitelerine katılmak da mümkündür. Bu amaca yönelik olarak hizmet veren spor merkezlerinde hem karada hem de suda yapılabilen çeşitli spor faaliyetlerinde bulunmak mümkündür. Tatil.com ve Gezisitesi.com gibi online siteleri ziyaret ederek tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gezisitesi
  • Tatil.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları