Crocs

2002 yılında Boulder Colorado’da, George Boedecker, Scott Seamans ve Duke Hanson, Foam Creation Firması tarafından dizay edilip üretilen olağandışı bir ayakkabıyı,Crocs'u pazara sundu. Kaymayan yapısı ve iz bırakmayan tabanı ile ‘’ denizciler ‘’ve diğer outdoor kullanıcıları için düşünülen Crocs, terlik olarak sahilde kullanılabilecek ilk modelini 2002 yılında Florida Bot Fuarında görücüye çıkardı ve iki gün için tüm ürünler tükendi. Popülerliği gün geçtikçe artan Crocs'un satışları birçok ülkede doruk noktasına geldi. Şimdi Crocs dünyada ve Türkiye'de, özellikle rahatlığı ve tarzı nedeniyle sıklıkla tercih edilen bir marka. Hafif, zarif, fonksiyonel, kaymaz, konforlu, üretimi kolay ve makul bir fiyata sizlere sunulan Crocs, kendi modasını yaratan bir trend. Birçon ünlü ismin tercih etmesiyle de fenomen haline gelen Crocs ürünleri sizlerin rahatlığı göz önüne alınarak üretiliyor. Ayağın ayakkabı içinde kaymasını engelleyen topuk bandı ve iz bırakmayan tabanı Crocs’un bu amaçlı geliştirdiği özellikleriydi. Ancak Crocs, rahatlığı, fonksiyonelliği ve benzersiz dizaynı sayesinde birbirinden çok farklı insanların günlük hayatının her anında tercih ettikleri bir ayakkabı markası haline geldi.

Çığ Gibi Büyüyen Croc Çılgınlığı

Çığ Gibi Büyüyen Croc Çılgınlığı

Yeşil’in Türkiye distribütörü olduğu Crocs , 80’den fazla ülkede 10.000 satış noktasında bulunmaktadır. Crocs, hızlı büyümesiyle birlikte hala temel değerlerinin arkasında duruyor. Hafif, rahat, kaymayan, modaya uygun ve kullanışlı ürünleri uygun fiyata sunmaya devam ediyor. Crocs, dünya çapında müşterilerine Crocs Online Shop üzerinden de hizmet verir.

Crocs Modelleri İndirimli Online Alışverişte

Crocs ayakkabı dünyasını temelinden sarsan cok özel bir buluştur, çünkü kullanılan malzeme çok özeldir. Croslite adlı bu özel malzeme daha yumusak, rahat, hafif ve koku tutmayan ayakkabılar üretme olanağı yaratır. Crocs tüm modellerinde patenti ve kullanım hakkı sadece kendisinde olan bu ayrıcalıklı malzemeyi kullanır. Bu benzersiz buluş günlük kullanım için harika bir ayakkabı olan Crocs’u denizcilik, bahçe uğraşları ve sağlık sektörü için benzersiz kılar. Bu malzemenin farklı kullanım şekilleri Crocs ürünlerinin geniş bir tüketici yelpazesine hitap etmesini sağlar. Türkiye'de özellikle plaj ve havuzlarda tercih edilen crocs'un rengarenk terlikleri çocuklar tarafından da çok seviliyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları