Crn Tur: 5 Yıldızlı Tatil Köyleri ve Otellerde Online Rezervasyon

Crn Tur Galeri

Tatil, zorlu geçen bir yılın ardından ailelerin iş ve eğitim hayatının getirdiği yorgunluklarından sıyrılmak için yaptıkları aktiviteler bütünü olarak adlandırılabilir. Genellikle yaz aylarında yapılan bu tür programlar ile insanlar, tarih, deniz ya da doğa turizmi kapsamında belirli bölgeleri ziyaret ederek bedenen ve ruhen dinlenmektedirler. Eskiden bu tür faaliyetlere ciddi anlamda ekonomik kazanç elde eden insanlar katılırken, ekonomi devri olan günümüzde ise bazı tatil ya da gezi gibi faaliyetlere toplu katılımlar, uygun ve ucuz fiyata hizmetin alınmasını sağlamaktadır. Bu sayede hem yurt içi hem yurt dışı gezilere katılmak, 5 yıldızlı tatil köyleri ya da otellerde konaklamak aile bütçelerini yormamaktadır. Artan rekabet toplu gezi ve konaklama hizmeti veren birçok şirketin sektörde yer almasını sağlamıştır. Hem gezi organizasyonu düzenleyen otobüs firmaları hem konaklama hizmeti veren oteller her geçen gün hizmet standartlarını yükseltmektedirler. Müşteri talepleri doğrultusunda hareket eden bu tür şirketler, indirimli online erken rezervasyon fırsatları ile misafirlerine uygun fiyatlar sunarken, kredi kartına 6 ile 18 aya varan ödeme seçenekleri de sunarak yardımcı olmaktadırlar. Crn Tur, yurt içi ve yurt dışı pek çok tatil bölgesine yaz ve kış organizasyonları kapsamında, indirimli online rezervasyon fırsatları ile konaklamalı ve günübirlik geziler düzenlemektedir.

Crn Tur İle Tarihi ve Kültürel Geziler

Crn Tur İle Tarihi ve Kültürel Geziler

Crn Tur, Türkiye ve yurt dışı gezi programları ile insanlara tarihi ve kültürel mirasları yerinde inceleme fırsatları sunmaktadır. Bu amaçla rahat ve konforu ön plana alan lüks araçları bünyesinde barındıran firma, ziyaret edilecek bölge hakkında bilgi sahibi rehberler eşliğinde, eğitimli uzun yol şoförleri ve tecrübeli hostesler ile güvenli ve huzurlu seyahat ortamları oluşturmaktadır. Farklı gezi konseptlerine sahip olan Crn Tur, öğrenciler için Türkiye'nin görülmesi gereken tarihi mekanlarına indirimli fırsatlar ile okul gezileri düzenlemektedir. Firma aynı zamanda iş ve eğitim hayatının getirdiği sıkıntılardan kurtulmak isteyen ailelere, hafta sonlarında keyifli ve unutulmaz anların yaşanıp yorgunlukların atılacağı günü birlik ya da konaklamalı geziler de organize etmektedir. Yurt dışı öğrenci turizmine de destek veren firma, toplu katılım ve parti organizasyonu gibi faaliyetlerde indirimli fiyatlar ile öğrencilere yardımcı olmaktadır. Crn Tur, ayrıca uçak bilet satışı, gemi seyahatleri, kayak programları, motivasyon organizasyonları, rent a car, vize işlemleri, yaz kampları, yurt dışı eğitim turları ve vize işlemleri gibi hizmetleri de, uygun fiyata müşterilerine sunmaktadır.

5. Yıldızlı Tatil Köylerinde Online Rezervasyon Fırsatları

Konaklama hizmeti veren tatil köyleri ve oteller, son yıllarda online sektörde faal olarak yer almaktadırlar. Günümüzde birçok konaklama hizmeti veren firma, internet sayfalarında otelin hizmetleri hakkında bilgilendirme yaparken, online erken rezervasyon fırsatları ile de, misafirlerine indirimli fiyatlar sunmaktadırlar. Ayrıca tatil hizmeti veren gezisitesi.com, gezinomi.com, tatil.com, otel.com ve bavul.com gibi internet siteleri de, yaz ve kış aylarında konaklama hizmeti veren oteller ile anlaşarak, takipçilerine kredi kartına taksit imkanları ile indirimli fiyatlardan yararlanma fırsatı sunmaktadırlar.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Tatil.com
  • Otel.com
  • Gezinomi
  • Bavul.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları