Columbia Bot: En Son Modeller, Güncel Fiyatlar ve Online Satış Yerleri

Columbia Bot: En Son Modeller, Güncel Fiyatlar ve Online Satış Yerleri Galeri

Outdoor ürünler konusunda dünya devlerinden biri olarak kabul edilen Columbia, ileri teknoloji ile geliştirdiği, dayanıklı ve rahat ürünleriyle tercih edilirliğini korumaya ve sürdürmeye devam ediyor. Omni teknolojileri sayesinde kalite ve güvenilirliklerini arttıran firma, sezon ve sezon sonu indirimleriyle de dikkat çekiyor. Doğa sporlarının yanı sıra rahatlığına düşkün kişilerin de çokca tercih ettiği ürünler arasında yok yok. Monttan pantolona, gömlekten şorta, mayodan ayakkabı ve botlara kadar yüzlerce renk ve tarzda ürüne ulaşmak çok kolay.

Columbia Bot Çeşitleri ve Özellikleri

Columbia Bot Çeşitleri ve Özellikleri

Rahatlığı ve sportif tarzı benimserken, kalite ve dayanıklılıktan da ödün vermeyenlerin tercihi olarak Columbia botlar, hep bir adım önde. İster günlük hayatınız içerisinde şehirde, ister doğa şartlarında, ister yağmurlu, çamurlu hatta karlı havalarda kullanacak olun, tarzınıza uygun bir bot bulmanız hiç de imkansız olmayacaktır. En popüler olanlardan bir kaç örnek verecek olursak: Agant X Omni Heat isimli ürünü; suya dayanıklı kalın kauçuk tabanı, çift parçalı koruma kısmı, Omni-Grip teknolojisiyle her yüzeye sıkı sıkıya tutunma ve Omni-Heat ile soğuk havalarda dahi ısı kaybını önleme özellikleriyle oldukça dikkat çekiyor. Üstelik şık tasarımıyla şehir hayatında kullanımı da kolaylaştırıyor. Bir diğer teknolojik özellik olarak Omni-Shield sistemine de sahip, yani su geçirmeyecek şekilde tasarlanmış Bugaboot Plus da kötü hava şartları ve kar yoğunluğunun fazla olduğu bölgelerde kullanımı ile ayaklarınıza hem rahatlık hem de sıcaklık verecektir. Bayan kullanımı için siyah ve beyaz olmak üzere çift renkte, içi ve boğaz kısmı kürk ile kaplanmış olarak tasarlanan Ice Maiden Lace ise kar tatillerinin şıklığı ve konforuyla vazgeçilmezi olmaya aday. Yine nubuk deri ve deri katmanlı örgü gövdelerden oluşan Shastalavista Mid, Switchbackt, Master Of Faster Mid Outdry gibi ürünler de Omni teknolojilerinin bir çoğuyla donatılmış halde beğenimize sunulan farklı modeller olarak dikkat çekiyorlar. Sportif tarz ürünleri tercih etmeyenler ya da daha klasik giyinmeyi sevenler ve zorunda olanlar içinse, normal deri bot stilinde dizayn edilmiş Mckenzie River Chukka Lifestyle bot yine konforlu ve şık bir alternatif olarak öne çıkıyor.

İndirimli Columbia Botlar ve En Uygun Fiyatlar Hangi Sitelerde

İndirimli Columbia Botlar ve En Uygun Fiyatlar Hangi Sitelerde

Son yıllarda outdoor ürünlere karşın gelişen ilgi ile birlikte ülkemizdeki mağaza sayısını da günden güne arttıran firmanın kendi adıyla kurulmuş internet sitesinden ihtiyacınıza uygun modelleri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra, almak istediğiniz Columbia botları bulabilmek için oldukça fazla alternatifiniz var. Pabbuc, Hepsi Burada, Sporena, Atlas Kamp, Everest, Kutup Ayısı, Bike and Outdoor, Gitti Gidiyor gibi firmaların online siteleri haricinde, Markafoni, 1v1y, Trendyol, Morhipo, Limango gibi indirimli kampanyalarla firmalara ait ürünleri dönem dönem satışa çıkaran sitelerden de alışverişinizi yapabilirsiniz. Bu adreslerin tamamında, indirimli fiyatlar üzerinden, üstelik taksit seçeneğiyle siparişinizi verebilir, kargo avantajıyla kapınıza kadar gelecek ürünlere yerinizden dahi kalkmadan sahip olabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Columbia
  • Morhipo
  • Sporena
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları