Colin's: Jean Modelleri, İndirimli Fiyatlar ve Colins Mağazaları

Colin's: Jean Modelleri, İndirimli Fiyatlar ve Colins Mağazaları Galeri

Kot pantolonlar dünyanın en çok satan pantolon modellerinin başında yer almaktadır. Hemen her kadının ve erkeğin gardrobunda bulunan kot pantolonların bir altın madeni arama grubunda bulunan Levi Strauss tarafından bulunduğunu biliyoruz. Madencilerin maden arama şartlarından dolayı kumaş pantolonların dayanıksızlığını dile getirmelerinin ardından Levi Strauss'un yanında çadır ve branda gibi geçici barınaklar yapmak üzere aldığı kumaşların çok sağlam olduğunu fark etmesi ve bunlardan pantolonlar dikilmesine karar vermesinin ardından kot pantolonlar popüler olmayı sürdürerek günümüze kadar gelmiştir. Zamanla o kadar benimsendi ki, bugün çok şık ve farklı desenlerde üretilen kot pantolonlar her yerde satılmaktadır. Jean modelleri kadınlar, erkekler ve çocuklar için olmak üzere 3 farklı kategoride toplanmaktadır. Jean tutmaya başladıktan sonra onlarca marka ve üretici ortaya çıkmıştır. Colins markası da bunlardan sadece biridir. 1983 yılında Eroğlu ailesi tarafından kurulan Colin's Aksesuar, günlük giyim ve jean gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bulgaristan, Bosna Hersek, Arnavutluk, Azerbaycan, Gürcistan, Irak ve Filistin gibi birçok ülkede mağaza ve satış noktaları bulunan firma, ürünlerinde şıklık ve rahatlık temalarını ön plana çıkarmaktadır. Kadınlar için elbise, çanta, ceket, jean, bikini, hırka, şort gibi ürünler, erkekler için ise jean, gömlek, t-shirt, pantolon, sweat, sweatshirt, şort ve şapka gibi ürünleri bulunan mağazalarına bugün heryerde rastlamak mümkün.

Colins Jean Modelleri

Colins Jean Modelleri

Colin's Jeans her yıl daha farklı modeller ile tüketicinin karşısına çıkmaya ve yenilikler yapmaya özen gösteren bir marka. 2012 koleksiyonunda yine sadelik ve aynı zamanda şıklık ön plana çıkmaktadır. Sweatshirt modellerinde abartıya kaçmayacak şekilde bir renk dağılımı yapılmış ve özellikle koyu ya da açık tonlarda herkese hitap eden firma, bu yıl erkekler için her zamanki gibi rahatlık ve şıklığı bir arada bulabileceğiniz kumaş ve kot pantolon modellerinin yanı sıra, keten pantolon modellerini de tüketicinin beğenisine sunarak pantolonda farklı bir seçenek çıkarmıştır. Bu yıl erkek gömleklerinde düz beyaz, kareli ve çizgili modelleri tercih eden Colins sweatshirt'lerde rahatlığı ve sadeliği öne çıkaracak modeller, bayan pantolonlarda ise kot, keten ve kumaş pantolonlar ön plana çıkmaktadır. Colins Jeans ürünlerinin diğer kot markalarında olduğu gibi taklitleri oldukça fazla bu yüzden kot alırken daima orijinal ürünleri tercih etmeye özen göstermelisiniz ki orijinal jeanler daima daha sağlam, rahat ve kullanışlıdır. Semt pazarlarında satılan jeanler çoğunlukla taklit ürünlerden oluşmaktadır. Alışveriş için Colin's mağazalarını yada online alışveriş mağazalarını seçmenizde yarar var.

İndirimli Fiyatlar ve Colins Mağazaları

Colins mağazalarını birçok şehirde bulabilirsiniz; Ankara'da Dekocity Outlet mağazası, İstanbul'da Migros AVM, Cevahir AVM gibi merkezlerde satış noktaları ve mağazaları bulunmaktadır. Ürün modellerinde kumaş pantolon 39,90 TL, şort 39,90 TL, bikini 39,90 TL, elbiseler 49,90 TL ve 59,90 TL, sweatshirtler 49,90 TL, erkek jeans modelleri 29,90 TL, gömlekler 24,95 TL gibi fiyatlardan satılmaktadır. Ayrıca Colin's internet sitesinde, mağazalarda yapılan kampanyalar ve dönemsel indirim fırsatlarını da takip etmeniz mümkün!

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Colin's
  • MİGROS
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları